Редки и изчезнали парфюми - 2 част

  • 33 789
  • 562
# 555
Благодаря ти за споделеното. Точно червения ползваше и ММ.
Виж целия пост
# 556
Няма как да имат нещо общо - съставките, които използват сега са други, най-често чиста синтетика плюс реформулациите. Показаните мъжки си ги спомням много добре, бяха страхотни. Аз се сдобих със старата версия на Flamme /1976/ и съм много щастлива. Остатък от 20 мл, но не е мръднал.
Виж целия пост
# 557
Идвам да раздвижа темата като ви представя някои от антиките, с които съм се сдобила през годините:



Виж целия пост
# 558
Здравейте 🙂
Намерих си една стара любов в сайта bellamia.bg 🤔за първи път го виждам . Някой пазарувал ли е от там,дали са оригинални парфюмите?
Става въпрос за парфюмна вода за жени Lanvin Oxygene
Виж целия пост
# 559
Здравейте 🙂
Намерих си една стара любов в сайта bellamia.bg 🤔за първи път го виждам . Някой пазарувал ли е от там,дали са оригинални парфюмите?
Става въпрос за парфюмна вода за жени Lanvin Oxygene

Ох, това ми е най- най- най- любимия парфюм на света Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Минала година си го взех от Елинор за смешни пари, но вече го няма там. Гледам, че е наличен в Starcorp ( поне е сигурен сайт). Този bellamia не ми е познат.
Виж целия пост
# 561
Има го и в perfume-bg.eu, който със сигурност знам, че е доверен сайт. Малко по - скъпо е - 25 евро, но не бих рискувала. Не ми е познат посочения сайт.
Виж целия пост
# 562
Аз бих рискувал с по-висока цена но от ясен и проверен доставчик.
Не че преди време не показах какво менте са ми изпратили от достоверен сайт ама веднага модераторите изтриха снимките.
Всичко е риск. Аз съм спрял с покупките на винтидж парфюми за сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия