Перилни препарати и омекотители - 77

  • 49 879
  • 745
# 345
Дами ( по възможност от Бургас) от къде мога да закупя чашка за дозиране на течен перилен? Реших малко да разнообразя с праха и взех течен Ариел, но неговата капачка е малка.

https://www.ariel.info/bg-BG/order/

От тук можете да поръчате безплатен дозатор, пристига в рамките на няколко седмици. Много е важно да дадете домашен адрес за доставка, а не служебен. Като е служебен, пратката се спира от митницата понеже идва от Великобритания, която вече е извън ЕС, и ще трябва да се плаща 10-12 лв за обработка на документи за стока, която струва стотинки.
Виж целия пост
# 346
Tweety, аз си взех от Тему такава  https://share.temu.com/EF01A875UNA
После видях подобна в магазин, но не съм сигурна Пепко ли беше или друг
Виж целия пост
# 347
От DM си бях купила дозатор преди доста време. Предполагам, че все още има - не съм търсила след това
Виж целия пост
# 348
Дами ( по възможност от Бургас) от къде мога да закупя чашка за дозиране на течен перилен? Реших малко да разнообразя с праха и взех течен Ариел, но неговата капачка е малка.

https://www.ariel.info/bg-BG/order/

От тук можете да поръчате безплатен дозатор, пристига в рамките на няколко седмици. Много е важно да дадете домашен адрес за доставка, а не служебен. Като е служебен, пратката се спира от митницата понеже идва от Великобритания, която вече е извън ЕС, и ще трябва да се плаща 10-12 лв за обработка на документи за стока, която струва стотинки.

Каква сума е доставката за дозатора?
Виж целия пост
# 349
На мен изобщо не ми дава да се регистрирам, пише ми, че паролата  ми трябва да съдържа осем знака, малка и голяма буква, е изредих му всички букви и цифри и не, не приема паролата за да се регистрирам
Виж целия пост
# 350
Просто използвай формичка за мъфини(по идея на Натка).Или някоя джвъчка от някой магазин за китайски стоки.Капачка от омекотител(те са по големи)?
Виж целия пост
# 351
Тая показаната чашка изглежда страхотно, не знам колко лесно се маневрира с нея като е от мек силикон и е пълна с препарат но ще си потърся и като поръчвам някакви дреболии ще метна и такава.
Виж целия пост
# 352
От DM си бях купила дозатор преди доста време. Предполагам, че все още има - не съм търсила след това
Отдавна няма в ДМ
Виж целия пост
# 353
Всяка пластмасова мензура за измерване в милилитри ще свърши същата работа. Има ги във всеки магазин за домашни потреби и струват стотинки.
Виж целия пост
# 354
Мен ме изкуши показаната силиконова че е мека и няма да хлопа из пералнята, а пък си е разграфена удобно Grinning
То ако е само за отмерването, тая работа и капачката на препарата ще я свърши, няма нужда да мия още едно нещо.
Виж целия пост
# 355
Има ли някаква нормативна уредба кой вид дрехи на каква температура се перат?
Виж целия пост
# 356
Има ли някаква нормативна уредба кой вид дрехи на каква температура се перат?
?
Не че ще се изненадам, ако и за това  се пръкне някоя директива или регламент, ама засега са заети с други работи Simple Smile
Температурата за виси от материята, чийто състав е известен само на производителя, затова и на етикетите има указания. При цветните се внимава, че оцветителите не се знае колко са трайни.
Виж целия пост
# 357
Успях да поръчам дозатор и сега ще чакам:blush:
Виж целия пост
# 358
Зелената чаша е твърда. Имам две такива от Ариел, купуван преди години.
Виж целия пост
# 359
Зелената чаша е твърда. Имам две такива от Ариел, купуван преди години.
Колко мл е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия