Перилни препарати и омекотители - 77

  • 49 904
  • 745
# 360
На мен изобщо не ми дава да се регистрирам, пише ми, че паролата  ми трябва да съдържа осем знака, малка и голяма буква, е изредих му всички букви и цифри и не, не приема паролата за да се регистрирам
Аз също успях, със служебно генерираната парола
Виж целия пост
# 361
На мен изобщо не ми дава да се регистрирам, пише ми, че паролата  ми трябва да съдържа осем знака, малка и голяма буква, е изредих му всички букви и цифри и не, не приема паролата за да се регистрирам
Аз също успях, със служебно генерираната парола
това как става?
Виж целия пост
# 362
Зелената чаша е твърда. Имам две такива от Ариел, купуван преди години.
Колко мл е?
Погледнах: max volume 150 мл., и е разграфена., като са написани и по-малките мерки, през 10 мл.
Виж целия пост
# 363
На мен изобщо не ми дава да се регистрирам, пише ми, че паролата  ми трябва да съдържа осем знака, малка и голяма буква, е изредих му всички букви и цифри и не, не приема паролата за да се регистрирам
Аз също успях, със служебно генерираната парола
това как става?
Като стигнах да парола, ми излезе изскачащ прозорец "искате ли да използвате това предложение за сигурна парола или нещо от сорта. Беше си генерирана комбинация от букви, цифри и знаци. Натиснах да и стана.
Виж целия пост
# 364
Нищо не се е променило тук. Сега ми се потвърждава за пореден път защо спрях да следя темата, още когато се изчерпа преди време...
Вечното "Ще си пера с каквото искам, много съм доволна от този препарат защото има прекрасен АРОМАТ... " "Ще си затлачвам колкото си искам пералнята, която съм си купила, защото искам и на кратка програма с течен, понеже дрешките са чисти, ние сме чисти, препаратът е топ - ухае супер"... Изначалният принцип за свободната воля Simple Smile))
Критериите за качество се изчерпват с аромата. И никакъв интерес към някакво образоване чрез знанията, които някой си е направил труда да синтезира и да ти поднесе.

На мен също ми липсва доброто старо Омо, още повече, че си намерих 1 пакет в резервите, чиито аромат беше леко изфирясал и не толкова натрапчив вече, но пък как пере... Та си го припомних качествено, но го приключвам.
Виж целия пост
# 365
Някакво решение за избелено петно по светлосиня тениска? Точно на бието, от крем против пъпки, станало е розово-бяло..
Виж целия пост
# 366
Това няма как да го изпереш, то няма нищо за премахване ами даже вече си премахнала и от цвета дето трябва да е там.
Виж целия пост
# 367
Изпрах я, видях пораженията след сушенето.
Много коварен крем, съсипа и калъфките.
Виж целия пост
# 368
Те са обикновено такива, с киселини, пероксид и от сорта. Избелват си.
Виж целия пост
# 369
Имам копринена калъфка за възглавница- смятам да си купя някакъв бебешки шампоан специално за нея. Правилно ли съм решила?
Виж целия пост
# 370
Пероксид е, да. Много тъпо стана така…

За коприна имаше един течен от Дм, тяхна марка. Прала съм с него, хубав беше.
Виж целия пост
# 371
Имам копринена калъфка за възглавница- смятам да си купя някакъв бебешки шампоан специално за нея. Правилно ли съм решила?
Не, не е правилно. Не е ясно какво съдържа "бебешкият" шампоан.
Купи си препарат за копрiна. Например:
https://vnosnipreparati.com/product/techen-perilen-preparat-chan … eta-mandorla-18pr
Виж целия пост
# 372
Има промоция на гел за пране  на Persil и Ariel в Кауфланд. Кой гел е по-добър?
Виж целия пост
# 373
Здравейте ! Моля за препоръка за италиански прах за пране за цветно .
Виж целия пост
# 374
В Италия няма прах за цветно,има само течни препарати за цветно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия