Каквото и да стане вие никога няма да видите добрините на Суна, а изреждате само недостатъците й, дори си съчинявате разни неща, които в действителност не са така. Суна се омъжи за Кая по своя воля да - но защо, за да се спаси от побойщата на баща си, защото преди това Аби й беше обърнал гръб след като принудително я омъжиха за Сафет! Но брака на Суна и Кая беше проектиран от плана на Ифакат. Освен това Суна не обичаше Кая и той го знаеше - Суна никога не е искала да роди дете от Кая. Дори Кая в много разговори го е казвал - той искаше дете, но Суна не - затова Кая каза: ти не искаш дете от мен, тогава й призна че се е влюбил в нея а после каза, за нея че не само че не се е влюбила, но той дори не знае дали го харесва поне малко!
Суна не ревнуваше Кая - просто се дразнеше, че защитаваше Пелин и братовчедка й. На Суна нищо не й трепна като чу, че Кая й е изневерил с Пелин - но затова пък направо умря от ревност само като видя, че Айшен е хванала ръката на Абидин. Суна цял живот е обичала Абидин, но това минало и това отхвърляне в началото понякога я тласкат в грешна посока.
Да, Суна изгони баща си от Имението, но имаше право да го направи - защото същия този баща я биеше многократно и многократно я караше на сила да се омъжва - първо искаше за някакъв вдовец, но тогава не успя - после я натика при Сафет насила, като използваха случая със смъртта на Фуат и всички обвиниха нея. Когато първо искаха да я омъжат за Фуат тя каза, че не го иска - Ферит и Сейран знаеха - но тя се страхуваше за майка си и какво ще й направи Кязъм. Въпреки това, когато Аби дойде преди сватбата - Суна нито за миг не се поколеба и избяга веднага с него, защото го обича.
За смъртта на Фуат не са виновни Суна и Абидин, то по тази логика са виновни и Сейран и Ферит, които също избягаха с тях - случилото се е катастрофа. А какво да кажем за отношението на Халис към Фуат - отвратително, не се ли държа и Ферит ужасно зле с брат си в една от сериите, но после за щастие се осъзна. В едно семейство при братя и сестри - може да има спорове и караници, но надделява любовта!


Каквото и да стане вие никога няма да видите добрините на Суна, а изреждате само недостатъците й, дори си съчинявате разни неща, които в действителност не са така. Суна се омъжи за Кая по своя воля да - но защо, за да се спаси от побойщата на баща си, защото преди това Аби й беше обърнал гръб след като принудително я омъжиха за Сафет! Но брака на Суна и Кая беше проектиран от плана на Ифакат. Освен това Суна не обичаше Кая и той го знаеше - Суна никога не е искала да роди дете от Кая. Дори Кая в много разговори го е казвал - той искаше дете, но Суна не - затова Кая каза: ти не искаш дете от мен, тогава й призна че се е влюбил в нея а после каза, за нея че не само че не се е влюбила, но той дори не знае дали го харесва поне малко!
Суна не ревнуваше Кая - просто се дразнеше, че защитаваше Пелин и братовчедка й. На Суна нищо не й трепна като чу, че Кая й е изневерил с Пелин - но затова пък направо умря от ревност само като видя, че Айшен е хванала ръката на Абидин. Суна цял живот е обичала Абидин, но това минало и това отхвърляне в началото понякога я тласкат в грешна посока.
Да, Суна изгони баща си от Имението, но имаше право да го направи - защото същия този баща я биеше многократно и многократно я караше на сила да се омъжва - първо искаше за някакъв вдовец, но тогава не успя - после я натика при Сафет насила, като използваха случая със смъртта на Фуат и всички обвиниха нея. Когато първо искаха да я омъжат за Фуат тя каза, че не го иска - Ферит и Сейран знаеха - но тя се страхуваше за майка си и какво ще й направи Кязъм. Въпреки това, когато Аби дойде преди сватбата - Суна нито за миг не се поколеба и избяга веднага с него, защото го обича.
За смъртта на Фуат не са виновни Суна и Абидин, то по тази логика са виновни и Сейран и Ферит, които също избягаха с тях - случилото се е катастрофа. А какво да кажем за отношението на Халис към Фуат - отвратително, не се ли държа и Ферит ужасно зле с брат си в една от сериите, но после за щастие се осъзна. В едно семейство при братя и сестри - може да има спорове и караници, но надделява любовта!





А сега няколко епизода по-късно заради появата на майка му гнева му пак се появи - и съмненията към Суна изкочиха без до този момент тя да му е дала повод за това. До тогава тя въобще не се сещаше за Ферит. Никаква логика няма в това, което сценаристите ни показнат от края на 89-ти епизод насам. И аз смятам, че има нещо гнило и се надявам скоро да го изяснят!
Все още вярвам, че нищо не се е случило между Ферит и Суна. Така, както вие смятате че Ферит не би направил това на Сейран, така и аз смятам че Суна, която видях от началото на сезон 3 и която най-накрая е омъжена за мъжа, когото обича - а именно Абидин също не може да направи това!
Та през целия този 89-ти епизод тя плачеше за Аби, ревнуваше го - повтаряше му че няма такова нещо и накрая това с Ферит - никаква логика. 




Препоръчани теми