Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 78

  • 42 676
  • 736
# 510
И още нещо за милата Суна.Заради нея се случиха събитията довели до смъртта на Фуат.Но удобно за всички вината бе хвърлена върху Сейран.Не трябва да умира,не искам да умира.Щом затриха така грозно Сейфер,не искам тая гад да се отърве така лесно и да стане светица.Че и с дете я благословиха, като нищо и благословията да е пълна ще пишат това дете от Феро.Нали съдбата и дължала живот. Тая реплика ми боде ушите.
Виж целия пост
# 511
И още нещо за милата Суна.Заради нея се случиха събитията довели до смъртта на Фуат.Но удобно за всички вината бе хвърлена върху Сейран.Не трябва да умира,не искам да умира.Щом затриха така грозно Сейфер,не искам тая гад да се отърве така лесно и да стане светица.Че и с дете я благословиха, като нищо и благословията да е пълна ще пишат това дете от Феро.Нали съдбата и дължала живот. Тая реплика ми боде ушите.

Това го мислих тия дни. Абидин най-много щяха да го застрелят, ако беше отишъл сам да я спасява. Точно заради нея беше цялата дандания. В разговора с Ферит тя говори за Сафет, не споменава Кая и Абидин.
Виж целия пост
# 512
Момичета, изгледах първият епизод на Учителят. Благодаря на всички за помощта къде да го гледам със субтитри.
Едно нещо ще кажа - Афра и Мерт са страхотни. Шапка им свалям. Откъде я вадят тая химия. Още тогава се усеща страхотно привличане. Няма как да не искаш да ги гледаш, даже се пристрастяваш и искаш още. Съдба ли е, създадени са един за друг ли? Не знам. Но това, което правят и те карат да седиш пред екрана да ги гледаш и да съпреживяваш всички емоции с тях. Това не е талант,а талантище! Евала им!
Виж целия пост
# 513
И още нещо за милата Суна.Заради нея се случиха събитията довели до смъртта на Фуат.Но удобно за всички вината бе хвърлена върху Сейран.Не трябва да умира,не искам да умира.Щом затриха така грозно Сейфер,не искам тая гад да се отърве така лесно и да стане светица.Че и с дете я благословиха, като нищо и благословията да е пълна ще пишат това дете от Феро.Нали съдбата и дължала живот. Тая реплика ми боде ушите.

Това го мислих тия дни. Абидин най-много щяха да го застрелят, ако беше отишъл сам да я спасява. Точно заради нея беше цялата дандания. В разговора с Ферит тя говори за Сафет, не споменава Кая и Абидин.
Как да спомене като трябва да се изтъкне колко съдбата е била несправедлива към нея и колко е страдала.И оня аптал чак да се просълзи от съчувствие и умиление колко е бил желан.Щото Сейран живя такъв приказен живот, а тя онеправданата.Феро поне осъзна какви ги надроби и сега да си се пържи в собствения си ад .Докато тя не се спира даже, а продължава да го преследва без грам свян.
Виж целия пост
# 514
Не споменавайте Роксис,че последния път в който я споменах ,някой ме докладва. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 515
Лелее, ама и вие сте опасни - въртите, сучете и пак Суна ви е в главите и пак виновна за всичко! Затова мислех да не пиша, но все пак реших да се изкажа за ИФАКАТ - а вие пак обърнахте темата за Суна! Значи за вас Суна е лошата, а Ифакат е добрата самарянка, а когато тровеше Сейран и правеше куп мърсотии не беше ок - но сега ако е със Сейфер всичко й е простено! Rolling Eyes Каквото и да стане вие никога няма да видите добрините на Суна, а изреждате само недостатъците й, дори си съчинявате разни неща, които в действителност не са така. Суна се омъжи за Кая по своя воля да - но защо, за да се спаси от побойщата на баща си, защото преди това Аби й беше обърнал гръб след като принудително я омъжиха за Сафет! Но брака на Суна и Кая беше проектиран от плана на Ифакат. Освен това Суна не обичаше Кая и той го знаеше - Суна никога не е искала да роди дете от Кая. Дори Кая в много разговори го е казвал - той искаше дете, но Суна не - затова Кая каза: ти не искаш дете от мен, тогава й призна че се е влюбил в нея а после каза, за нея че не само че не се е влюбила, но той дори не знае дали го харесва поне малко! Wink Суна не ревнуваше Кая - просто се дразнеше, че защитаваше Пелин и братовчедка й. На Суна нищо не й трепна като чу, че Кая й е изневерил с Пелин - но затова пък направо умря от ревност само като видя, че Айшен е хванала ръката на Абидин. Суна цял живот е обичала Абидин, но това минало и това отхвърляне в началото понякога я тласкат в грешна посока. Disappointed Да, Суна изгони баща си от Имението, но имаше право да го направи - защото същия този баща я биеше многократно и многократно я караше на сила да се омъжва - първо искаше за някакъв вдовец, но тогава не успя - после я натика при Сафет насила, като използваха случая със смъртта на Фуат и всички обвиниха нея. Когато първо искаха да я омъжат за Фуат тя каза, че не го иска - Ферит и Сейран знаеха - но тя се страхуваше за майка си и какво ще й направи Кязъм. Въпреки това, когато Аби дойде преди сватбата - Суна нито за миг не се поколеба и избяга веднага с него, защото го обича. Heart За смъртта на Фуат не са виновни Суна и Абидин, то по тази логика са виновни и Сейран и Ферит, които също избягаха с тях - случилото се е катастрофа. А какво да кажем за отношението на Халис към Фуат - отвратително, не се ли държа и Ферит ужасно зле с брат си в една от сериите, но после за щастие се осъзна. В едно семейство при братя и сестри - може да има спорове и караници, но надделява любовта! Blush

Ponky - в разговора на Суна с Ферит онази вечер Суна спомена и Кая, като човек който също й е донесъл проблеми. Спомена и Сафет - не спомена само Абидин, защото той е единствения, който й донесе щастие и любов. Може да видиш отново. В случая Суна и Ферит говореха за лошите неща, които са преживели - затова не споменаха Сейран и Абидин, не защото не ги обичат, а защото те са хората, които реално осветиха и озариха живота им. Wink

Ани - съгласна съм, Ифакат беше виновна и за това, че решиха да омъжат Суна за лудия Сафет! За това вина имат и Халис и Хатуч - така е. Triumph

Dayana12345 - ако намекваш, че аз докладвам постове си в голяма грешка! Никога досега не съм правила такова нещо и не смятам да го правя. Дори последният път бяха изтрили и моя пост до Милена. Някои от пишещите тук може да го потвърдят Wink
Виж целия пост
# 516
Лелее, ама и вие сте опасни - въртите, сучете и пак Суна ви е в главите и пак виновна за всичко! Затова мислех да не пиша, но все пак реших да се изкажа за ИФАКАТ - а вие пак обърнахте темата за Суна! Значи за вас Суна е лошата, а Ифакат е добрата самарянка, а когато тровеше Сейран и правеше куп мърсотии не беше ок - но сега ако е със Сейфер всичко й е простено! Rolling Eyes Каквото и да стане вие никога няма да видите добрините на Суна, а изреждате само недостатъците й, дори си съчинявате разни неща, които в действителност не са така. Суна се омъжи за Кая по своя воля да - но защо, за да се спаси от побойщата на баща си, защото преди това Аби й беше обърнал гръб след като принудително я омъжиха за Сафет! Но брака на Суна и Кая беше проектиран от плана на Ифакат. Освен това Суна не обичаше Кая и той го знаеше - Суна никога не е искала да роди дете от Кая. Дори Кая в много разговори го е казвал - той искаше дете, но Суна не - затова Кая каза: ти не искаш дете от мен, тогава й призна че се е влюбил в нея а после каза, за нея че не само че не се е влюбила, но той дори не знае дали го харесва поне малко! Wink Суна не ревнуваше Кая - просто се дразнеше, че защитаваше Пелин и братовчедка й. На Суна нищо не й трепна като чу, че Кая й е изневерил с Пелин - но затова пък направо умря от ревност само като видя, че Айшен е хванала ръката на Абидин. Суна цял живот е обичала Абидин, но това минало и това отхвърляне в началото понякога я тласкат в грешна посока. Disappointed Да, Суна изгони баща си от Имението, но имаше право да го направи - защото същия този баща я биеше многократно и многократно я караше на сила да се омъжва - първо искаше за някакъв вдовец, но тогава не успя - после я натика при Сафет насила, като използваха случая със смъртта на Фуат и всички обвиниха нея. Когато първо искаха да я омъжат за Фуат тя каза, че не го иска - Ферит и Сейран знаеха - но тя се страхуваше за майка си и какво ще й направи Кязъм. Въпреки това, когато Аби дойде преди сватбата - Суна нито за миг не се поколеба и избяга веднага с него, защото го обича. Heart За смъртта на Фуат не са виновни Суна и Абидин, то по тази логика са виновни и Сейран и Ферит, които също избягаха с тях - случилото се е катастрофа. А какво да кажем за отношението на Халис към Фуат - отвратително, не се ли държа и Ферит ужасно зле с брат си в една от сериите, но после за щастие се осъзна. В едно семейство при братя и сестри - може да има спорове и караници, но надделява любовта! Blush

Ponky - в разговора на Суна с Ферит онази вечер Суна спомена и Кая, като човек който също й е донесъл проблеми. Спомена и Сафет - не спомена само Абидин, защото той е единствения, който й донесе щастие и любов. Може да видиш отново. В случая Суна и Ферит говореха за лошите неща, които са преживели - затова не споменаха Сейран и Абидин, не защото не ги обичат, а защото те са хората, които реално осветиха и озариха живота им. Wink

Ани - съгласна съм, Ифакат беше виновна и за това, че решиха да омъжат Суна за лудия Сафет! За това вина имат и Халис и Хатуч - така е. Triumph

Dayana12345 - ако намекваш, че аз докладвам постове си в голяма грешка! Никога досега не съм правила такова нещо и не смятам да го правя. Дори последният път бяха изтрили и моя пост до Милена. Някои от пишещите тук може да го потвърдят Wink

Точно си ревнуваше Кая от Пелин и Паръл, говорех по-горе за случката когато Пелин се нанесе в имението и Кая като я видя започна пред Суна да се държи мило с нея и Суна тогава се издразни, от Паръл също ревнуваше когато в една сцена ги видя да си говорят тайно в имението. А за бягството Сейран и Ферит го направиха защото Суна беше страхлива да се опълчи на баща си и да избяга с Абидин, защото Ферит искаше Абидин да е щастлив, а Сейран искаше Суна да бъде с него, така че по-голяма вина имат Абидин и Суна това с Фуат да се случи
Виж целия пост
# 517
За мен всички са лоши, освен Сейран.
На Суна мозъка й е сбъркан, как не седна да помисли малко, а само се вайкаше и ревеше на Сейран.
Как Сейран никой не може да я подтикне да сбърка.
От първи сезон, първи епизод Суна прави само лоши неща на Сейран при първа възможност, та вече си мисля, че и нейното е отмъщение. Суна иска да е Корхан, иска имението, иска парите, иска властта да се разпорежда. Тя е алчна, като баща си, завистлива, преследваща Ферит, като Султан, с болната амбиция на Пелин и лошотията на Ифакат.
Чудя се понякога кой филм гледате.
Виж целия пост
# 518
Момичета, изгледах първият епизод на Учителят. Благодаря на всички за помощта къде да го гледам със субтитри.

Дали може пак да споделите къде може да се гледа със субтитри? В Инстаграм напоследък ми попадат много рилсове, преплитащи кадри от двата сериала.
Виж целия пост
# 519
Е как Суна не е искала Кая? Като в първата им брачна нощ така му се нахвърли, че милия направо се изплаши?! Точно за да забременее ги направи тия циркове! Суна НЕ обича никой!
Виж целия пост
# 520
Момичета, изгледах първият епизод на Учителят. Благодаря на всички за помощта къде да го гледам със субтитри.

Дали може пак да споделите къде може да се гледа със субтитри? В Инстаграм напоследък ми попадат много рилсове, преплитащи кадри от двата сериала.

Мен някои момичета от тук ме насочиха. Благодаря и на Мистери Simple Smile
Слагам линк в Ютюб и от там от настройките може да изберете езика на субтитрите:
https://youtu.be/9-4vIwLz_Y0?si=rDYHJkXR1xWkykm4
Виж целия пост
# 521
Днес гледах серията, когато Суна поиска развод на Аби, заради проблемите с чичо му. После с каква радост се сдобриха, с каква любов. Това не го видяхме дори на сватбата им в сериала. А след няколко серии, оп, развеждаме се, няма любов. Никак не се сръзват нещата. Има нещо гнило.

Така е - сцените между Суна и Абидин в 86-ти епизод са уникални. Сдобряването им също - там се вижда толкова много любов, нежност, чувства. Аз ги видях и по време на сватбата им и след това в първата им брачна нощ, но сцените и думите им 86-ти епизод са толкова силни. Тогава Аби обеща, че никой няма да застане между тях - нито Корхан, нито неговия гняв, нито нещо друго. Каза й че докато е жив Суна винаги ще е в очите му. После и целувката и сдобряването им. Красота. Revolving Hearts А сега няколко епизода по-късно заради появата на майка му гнева му пак се появи - и съмненията към Суна изкочиха без до този момент тя да му е дала повод за това. До тогава тя въобще не се сещаше за Ферит. Никаква логика няма в това, което сценаристите ни показнат от края на 89-ти епизод насам. И аз смятам, че има нещо гнило и се надявам скоро да го изяснят! Hands Pray Все още вярвам, че нищо не се е случило между Ферит и Суна. Така, както вие смятате че Ферит не би направил това на Сейран, така и аз смятам че Суна, която видях от началото на сезон 3 и която най-накрая е омъжена за мъжа, когото обича - а именно Абидин също не може да направи това! Thinking Та през целия този 89-ти епизод тя плачеше за Аби, ревнуваше го - повтаряше му че няма такова нещо и накрая това с Ферит - никаква логика. Disappointed

А не ви ли се струва странно, че в момента никой не говори за проблемите на Сейран с бременността? Изведнъж и самата Сейран забрави за това покрай проблемите с Ипотеката, камъните, Ферит, Суна и т.н. За щастие в момента май не провежда и лечението, което може да й струва живота. Пак си мисля ако Суна е излъгала Ферит - дали не е за да го отдалечи от Сейран в момента, за да не забременее тя и да не рискува собствения си живот, защото е разбрала че тя е решила да се лекува и не иска да загуби сестра си. Суна сега вижда, че Аби не е на себе си и я вини за Ферит и един вид той не й вярва, затова в отчаянието си е направила нещо. Това са си мои предположения и теории - не ви ангажирам с тях. Каквото и да е - дано скоро ясно да покажат, че между Ферит и Суна не е станало нищо. Стига вече са ни мъчили. Hands Pray

BELL- - не беше съвсем така, ама карай. Аз тогава видях една плаха и трепереща Суна, която се страхуваше. Уж каза, че е готова, а после се видя, че не е - и Кая го разбра и затова искаше да спи в друга стая. Да, после Суна му каза, че не може съпруга й да спи в друга стая - при което Кая каза ОК - затвори вратата и повече нищо не видяхме от случилото се. Приемаме че са били заедно - но още следващата нощ какво стана - Суна спеше с нощница, Кая я прегърнал а тя се мъчи да се отскубне от него и готова да заплаче. Веобще не искаше Кая и не го обичаше - не е искала и дете от него колкото и ти да твърдиш това. Единствения с когото Суна говореше за деца и от когото искаше деца е Абидин. Но въпрос на гледна точка. Всеки си има мнение по въпроса - нито аз ще променя твоето, нито ти моето. Wink
Виж целия пост
# 522
Roxis, аз епизодите съм ги гледала и то по няколко пъти. Спести ми преразказите, моля! Дрънкаш в момента, колкото да не заспиш.
В Ютуб има “халвета” на КайСун, който беше с много гледания заради Кая и многобройните му руски фенки!
Суна не ми я хвали, от момиче , чиято мечта била да стана снаха и да си купува парцали, какво може да се очаква?
Прочети и това, много хубаво е обяснено! Дано разбереш, дано!
За мен всички са лоши, освен Сейран.
На Суна мозъка й е сбъркан, как не седна да помисли малко, а само се вайкаше и ревеше на Сейран.
Как Сейран никой не може да я подтикне да сбърка.
От първи сезон, първи епизод Суна прави само лоши неща на Сейран при първа възможност, та вече си мисля, че и нейното е отмъщение. Суна иска да е Корхан, иска имението, иска парите, иска властта да се разпорежда. Тя е алчна, като баща си, завистлива, преследваща Ферит, като Султан, с болната амбиция на Пелин и лошотията на Ифакат.
Чудя се понякога кой филм гледате.
Виж целия пост
# 523
Излязоха резултатите от БГ наградите за турски сериали 2024-та - слагам ви линк! Има го и Златно момче и актьорите в него - който иска може да погледне! Hug

Турски награди 2024 - победителите
Научете тук - https://tvnovellas.blogspot.com/2025/01/2024_25.html



А какво стана с къщата на Емсе, която Сейран им беше купила? И за това забравиха сценаристите. Rolling Eyes

BELL - и аз сцените със Суна съм ги гледала многократно и позволи ми да си имам своя гледна точка по въпроса! Въобще не смятам да споря с вас - нито вие ще промените мнението ми, нито аз вашето. Wink
Виж целия пост
# 524
Рамо тенесистчето е харесал победителя от АО! 🤘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия