Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 78

  • 42 676
  • 736
# 540
BELL,кое ще е новото дизи?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 541
Fi , тя и сега е огнена на моменти, нали виждаш как му вика. За повечето неща си си отговорила и както пишеш, не можеш да ги проумееш.
Сейран е променена в трети сезон, да, очевидно е. Разбра и осъзна, бори се, иначе всичко ще се повтаря до безкрай. Тя не е и няма да бъде следващата Пелин.
А какво беше казала на Суна- "Като малко дете е, сърцето му е чисто..."
Виж целия пост
# 542
Щом ще има ново дизи на мястото на нашия сериал, това означава, че тези дни е финала може би?
Виж целия пост
# 543
Фи, избиха ми сълзи докато те четох. Хем от умиление по миналите дни, хем от яд заради сегашната Сейран. Щом Вал я харесва, работата хич не е на добре хахах.



Пеперудке, новото дизи е по друга телевизия.
Виж целия пост
# 544
Добре де, какво трябва да направи Сейран?
То е ясно, че ако сме ние ще нашамаросаме Ферит.
Любов и търпение е Сейран в момента.
То и Ферит не е стария Ферит.
Виж целия пост
# 545
Понки, мога да ти кажа какво не трябва да прави Сейран, ама...
И вие се чудите как ще прости на Ферит изневярата със сестра й. Ами на, ето така ще прости, защото я направиха аптал. Болни, не болни, ако съм на нейно място, няма да простя на нито един от двамата. Като са болни, що не ходят да ядат л...а, ами тръгнали да се сношават? Айде моля ви се!
Виж целия пост
# 546
Аз не се притеснявам от новото дизи. Щом Чаго не ни събори , че тия ли. Фандома на  Рибарчето е уникален , мазохистки. Какво и да ни поднесат го гледаме. Възмущаваме се , критикуваме , плаче ни се , но сме на линия.
По повод заболяването на Ферит - ако той не поиска сам да се лекува, дори  Сейран няма да го спаси.  Пак натоварват нея с тази отговорност. Той Феро все  едно си няма майка и баща , дядо , които да го подкрепят. Всички виждат състояниято му , но само го констатират и дотам. Тя Сейран  може и фирмата да оправя и Ферит да спасява   , а кога да спасява себе си и любовта си ? Пък като ги спаси всичките , може и  едно бамби да и осигурим да гледа.

Фи   и на мен ми липсва старата Сейран. Не знам дали двама човека като тях в реалността биха имали семейство или не. Няма рецепта за брака. Любовта е за двама , но тук единия отсъства. Оплескаха образа на Ферит дотолкова , че аз лично не го пожелавам като любим на никоя.
Виж целия пост
# 547
Понки, мога да ти кажа какво не трябва да прави Сейран, ама...
И вие се чудите как ще прости на Ферит изневярата със сестра й. Ами на, ето така ще прости, защото я направиха аптал. Болни, не болни, ако съм на нейно място, няма да простя на нито един от двамата. Като са болни, що не ходят да ядат л...а, ами тръгнали да се сношават? Айде моля ви се!

Щото нагона ти е вроден 😂😂😂, физиологична нужда, независимо дали си хахав или не.
Защо се ядосваш, виж, не си на нейно място. Да, повечето от нас не биха простили.
Дано покажат истина ли е всичко или не.
Виж целия пост
# 548
Ама Еве,Ками,харесвам Сейран,която се бори за любовта
Разбира се,преди да оплескат образите на Ферит и Суна
Тя все още не знае,то не ,че ние знаем..
Написах го по повод това,че сега тя вече не се врътва и тръгва при първата препречила се греда на пътя им с Ферит
Напротив,преодолява ги една по една
От това по-борбено момиче,здраве да е
Нима беше по-борбена,когато си тръгваше от къщата и се връщаше при баща си?
Какво постигаше с това,освен,повече драми и неприятни спомени от някакви психари,че даже и прострелване на Ферит от единия
Пак ще напиша-харесвам този образ на Сейран,на зряла жена,на жена,която въпреки трудностите се бори за щастието си
Какво ще ни покажат сценаристите-никой от нас не знае,въпреки изписаните страници за и против "онази нощ"
Разбира се,че ще бъда на страната на Сейран,ако е имало нещо,но и ще бъда на страната на Ферит,ако нищо не се е случило и тя не му повярва за пореден път
В момента той има нужда от нея и я отхвърля така,както когато тя имаше нужда от него и тя го отхвърли
Може би Сейран точно това разбира и се опитва да бъде до него,за да не сбъркат отново
Нищо общо нямат мислите ми със случилото се/ако се е случило/ между Ферит и Суна
Виж целия пост
# 549
Оп! ❤🔥❤🔥❤🔥

🤍♾🧿🪬🧄
Виж целия пост
# 550
Добре де, какво трябва да направи Сейран?
То е ясно, че ако сме ние ще нашамаросаме Ферит.
Любов и търпение е Сейран в момента.
То и Ферит не е стария Ферит.
Ферит се влюби в старата Сейран, не в това бледо нейно копие. Онази, която му показа с много твърда ръка как трябва да бъде обичана и как заслужава да бъде обичана всяка една жена. Онази Сейран обичаше първо себе си, вярваше в своите морални ценности и преследваше своите мечти, а след това научи и Ферит как да я обича, да я цени и откроява из между всички останали, познати му, жени. Тя му показа какво означава единствена. 
Сега Сейран е любов, но тя е изцяло насочена към Ферит и така просто не се получава.
Хич не очаквам да го бие или да му крещи. Не това влагам, когато казвам, че беше огнена. Беше с дух, с плам в начина й на възприемане на света и живеенето му. Сега ми е някак си вяла, обезличена и огънят, който гореше в нея вече е само мъничка свещичка.
Мисля, че отново трябва да постави себе си в центъра на съществуването си. За да помогне на Ферит (това е само в случай, че той пожелае да му бъде помагано), трябва да върне старото си Аз. Трябва отново да постави граници на Ферит и да не му е под ръка 24/7. Не е здравословна една такава връзка.
Виж целия пост
# 551
Аз пиша за образа на Сейран , независимо от ситуацията в момента. На мен повече ми харесваше онази Сейран - непокорна , малко дива , непримирима, импулсивна , която казваше и НЕ ,   огнена . Вярно , че живота и нея я поочука, подряза и крилата , пооформи ги , вкара я в стериотипа на типичната съпруга. Не ми харесва това , че я направиха толкова обикновена ,толкова смирена и търпелива , няма го онова кипене  , дори и в отношенията им.
И Феро не ми харесва вече. Потънал е в своите си проблеми и няма място за Сейран до него. Тръгнал да се жалва на Суна, да споделя с нея неща , които не е споделил със Сейран , да я прави специална, изповедника му.
И в двамата няма огън , поне засега. Това убийствено привличане ,независимо от преградите аз вече не го виждам.
Ето това не ми харесва. Това бил ли е със Суна или не , не ме вълнува вече , защото както Ева писа , той ще си получи прошката , като по учебник.
Виж целия пост
# 552
Момичета, какво ви става? Че били болни, дай да им простим, за това че се сетили след пиенето и разговорите да се разгорещат и да се любят. Това така лесно не се прощава. И колко изневери трябва да прости Сейран.
Хайде стига са я правили на глупачка и бавачка на хора чиито нагон е в повече за една жена.
Болни, болни, но не са за вярване какви ги вършат.
Виж целия пост
# 553
А на мен ми липсва Ферит
Ферит,който не пускаше от ръката си Сейран,когато ги разделяха насилствено,Ферит,който пое припадналата Сейран в съда,Ферит,който посред нощ молеше като малко дете да я види,който си отнесе не една и две плесници заради нея
Ферит,който беше прострелян заради любовта си към Сейран,Ферит,който се бореше със всичко,дори и със самата Сейран за да бъдат заедно
Ако трябва да изброявам още,постът ми ще стане много,много дълъг /не,че съм по кратките постове:yum:/
Затова в първи сезон непрекъснато и упорито защитавах този образ
И ми липсва...
Виж целия пост
# 554
Добре де, какво трябва да направи Сейран?
То е ясно, че ако сме ние ще нашамаросаме Ферит.
Любов и търпение е Сейран в момента.
То и Ферит не е стария Ферит.
Ферит се влюби в старата Сейран, не в това бледо нейно копие. Онази, която му показа с много твърда ръка как трябва да бъде обичана и как заслужава да бъде обичана всяка една жена. Онази Сейран обичаше първо себе си, вярваше в своите морални ценности и преследваше своите мечти, а след това научи и Ферит как да я обича, да я цени и откроява из между всички останали, познати му, жени. Тя му показа какво означава единствена.  
Сега Сейран е любов, но тя е изцяло насочена към Ферит и така просто не се получава.
Хич не очаквам да го бие или да му крещи. Не това влагам, когато казвам, че беше огнена. Беше с дух, с плам в начина й на възприемане на света и живеенето му. Сега ми е някак си вяла, обезличена и огънят, който гореше в нея вече е само мъничка свещичка.
Мисля, че отново трябва да постави себе си в центъра на съществуването си. За да помогне на Ферит (това е само в случай, че той пожелае да му бъде помагано), трябва да върне старото си Аз. Трябва отново да постави граници на Ферит и да не му е под ръка 24/7. Не е здравословна една такава връзка.


Когато писах онова за варош, имах предвид, ако се стигне до сблъсък м/у двете сестри и да реагира така, както тя си знае.
Дълбоко се лъжете, че Ферит иска старата Сейран и затова я отблъсква. Отдалечава я от себе си, защото е подвластен на страховете си в момента, в допълнение и вината, която изпитва и нямам предвид целувката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия