На почивка в Поморие сезон 2025/2026

  • 33 437
  • 543
# 540
А в зоните за платено паркиране до колко часа работят?
/quote]

 8 - 20 ч /1.20 Е на час след 20 ч може да си паркирате до 8 ч сутринта безплатно
Виж целия пост
# 541
Виж целия пост
# 542
Има ли някой почиващ в момента в Поморие? Simple Smile
Да сподели впечатления.
Трети ден сме тук много е рехаво откъм туристи като изключим събота когато заради фестивала беше пълно и много весело. Виеха се няколко хора вечерта от моста та до църквата. Ние сме отседнали в района на петте кьошета и посещаваме плажа само там цени 3.60 на чадър шезлонг също толкова. Паркингите места има както писах по рано 24 часа 9.50 . Готвено в района по капанчетата 5.00 , супи 3.50. Ние сме в студио и по здравословни причини приготвям храна в къщи но съм планирала тези дни да посетим Дианата . Закуски почват от 1.20 нагоре баничка 1.40. Атракциони - не съм гледала цени че сме без младежи  . Друго нещо ако ви интересува питайте. Флагът трети ден е зелен . Морето е спокойно водата 23 градуса за мен супер съпругът влезе и излезе😃 и се чуди как влизам но той е тук заради риболов и на плаж рядко се появява😃
Виж целия пост
# 543
Ганча, по това време все още е спокойно Simple Smile Ще чакам да споделиш какви са цените за Дианата. И дали е вкусно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия