На почивка в Поморие сезон 2025/2026

  • 33 442
  • 543
# 525
То май проблемът е по цялото Черноморие. Строят като побъркани хотели и сгради, а паркоместа няма... Все повече се замислям за пътуване с влака/автобуса, ама моите ще омрънкат света. Ние миналият път спряхме на паркинга на общината. Обаче колата не трябва да я мърдаш. Ако я изкараш и вкараш, те таксуват втори път. Времето беше лошо, бурно, имаше червен флаг, а не можахме да мръднем до някой друг плаж....
Виж целия пост
# 526
Любимата ми тема с цените по заведенията в Поморие. Пускам актуални цени. Заведението е на улица Крайбрежна 33 в старият град

Виж целия пост
# 527
Като миналата, но в евро.
А какъв е този мазут в морето? Ужас!  Нещо съм пропуснала май.
Виж целия пост
# 528
Като миналата, но в евро.
А какъв е този мазут в морето? Ужас!  Нещо съм пропуснала май.

Миналата година и аз и дъщеря ми ( тя отделно от нас ходи) се бяхме омазали с мазут.
Виж целия пост
# 529
На кой плаж? Аз бях там и миналата година, но не съм забелязала такъв проблем
Виж целия пост
# 530
На кой плаж? Аз бях там и миналата година, но не съм забелязала такъв проблем

Ние ходехме на плажа пред Софарма, дъщеря ми на съседен, в посока стария център.
Виж целия пост
# 531
То май проблемът е по цялото Черноморие. Строят като побъркани хотели и сгради, а паркоместа няма... Все повече се замислям за пътуване с влака/автобуса, ама моите ще омрънкат света. Ние миналият път спряхме на паркинга на общината. Обаче колата не трябва да я мърдаш. Ако я изкараш и вкараш, те таксуват втори път.
Ето затова се чудех как точно засичат времето в общинските паркинги. Защото ако сутринта излезеш от паркинга и вечерта се върнеш и трябва да платиш като за 2 дни, идва малко неоправдано. А по частните паркинги в Стария град как са цените? Омръзна ми това паркиране само да го мисля. Аз вече започнах доста да си пътувам с публичен транспорт, но в случая имам придружители, за които това е  трудно.
Виж целия пост
# 532
Ние традиционно ходим май месец за дълъг уикенд в Поморие (тази пропуснахме, за съжаление), но миналата година също се сдобихме с петна от мазут от разходката си през водата по плажа. След това се е изчистил за сезона, предполагам, иначе щеше да се чуе Grinning.
Виж целия пост
# 533
Не беше се изчистил за сезона.
Виж целия пост
# 534
То май проблемът е по цялото Черноморие. Строят като побъркани хотели и сгради, а паркоместа няма... Все повече се замислям за пътуване с влака/автобуса, ама моите ще омрънкат света. Ние миналият път спряхме на паркинга на общината. Обаче колата не трябва да я мърдаш. Ако я изкараш и вкараш, те таксуват втори път.
Ето затова се чудех как точно засичат времето в общинските паркинги. Защото ако сутринта излезеш от паркинга и вечерта се върнеш и трябва да платиш като за 2 дни, идва малко неоправдано. А по частните паркинги в Стария град как са цените? Омръзна ми това паркиране само да го мисля. Аз вече започнах доста да си пътувам с публичен транспорт, но в случая имам придружители, за които това е  трудно.

Паркингите ги засича електронна система на база часа когато е влязъл и ще излезе автомобила.
За всеки започнат час отчита по 1,5 евро. След 6-ти час става 9,5 евро. до 24-ти час. После пак по 1.5 евро.
Тоест за 2 часа ще платиш 3 евро. , за 6-24 часа - 9,5 евро. За 26 часа - 12.5 евро, 30-48 часа - 19евро и така нататък.
Плащаш и излизаш, ако влезеш пак започва да засича от начало.
Виж целия пост
# 535
То май проблемът е по цялото Черноморие. Строят като побъркани хотели и сгради, а паркоместа няма... Все повече се замислям за пътуване с влака/автобуса, ама моите ще омрънкат света. Ние миналият път спряхме на паркинга на общината. Обаче колата не трябва да я мърдаш. Ако я изкараш и вкараш, те таксуват втори път.
Ето затова се чудех как точно засичат времето в общинските паркинги. Защото ако сутринта излезеш от паркинга и вечерта се върнеш и трябва да платиш като за 2 дни, идва малко неоправдано. А по частните паркинги в Стария град как са цените? Омръзна ми това паркиране само да го мисля. Аз вече започнах доста да си пътувам с публичен транспорт, но в случая имам придружители, за които това е  трудно.
Това което писах за 24 часа - 15 евро беше в частен паркинг в Стария град. Може би ако е за по-дълго време ще има отстъпка, но не съм питала човека. Може обаче да се влиза и излиза колкото пъти искаш. Това с повторното таксуване ако излезеш е голям рекет 😡
Аз говоря за паркинга бившата почивна станция на миньорите, там е на сянка цял ден. Намира се в близост до бившия интерхотел Поморие, сега се строи един мастодонт там.
Виж целия пост
# 536
Капитализъм е, но все пак може да паркирате на паркингите. Там е по 9 и 50. На улицата е 14 и 40. Евро.
Виж целия пост
# 537
А в зоните за платено паркиране до колко часа работят?
Виж целия пост
# 538
Ресторанта който е срещу хотел Манц
Виж целия пост
# 539
А вкусна ли е храната? Препоръчвате ли го?

Снощи дъщеря ми, която е в Приморско ми снима омазаните с мазут бански на децата. Не знам какво става с нашето Черно море... Банските са в кофата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия