На почивка в Поморие сезон 2025/2026

  • 34 798
  • 563
# 555
Някой в Поморие в момента? Има ли мазут? Попадна ми тази новина и се чудя дали да не отменим почивката... Ние плажуваме на плажа до бар Маракуя, близо е и до плажа на Гранд Хотел Поморие.

https://bntnews.bg/news/otnovo-mazut-po-plazhovete-kakvo-se-izli … -1400513news.html
Виж целия пост
# 556
В момента съм тук, ходим на плаж пред бар Чайка, който е непосредствено до Гранда. Няма мазут.
Виж целия пост
# 557
Благодаря, Демон! Приятно изкарване Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Някой в Поморие в момента? Има ли мазут? Попадна ми тази новина и се чудя дали да не отменим почивката... Ние плажуваме на плажа до бар Маракуя, близо е и до плажа на Гранд Хотел Поморие.


Пред Гранда вчера имаше - съпругът ми и дъщеря ми се върнаха от разходка по брега с крака омазани с мазут . Голямо търкане падна докато се изчистят. 🤨
Виж целия пост
# 559
Здравейте. Някой да е почивал в този хотел и дали сте останали доволни? Благодаря.
Виж целия пост
# 560
Някой в Поморие в момента? Има ли мазут? Попадна ми тази новина и се чудя дали да не отменим почивката... Ние плажуваме на плажа до бар Маракуя, близо е и до плажа на Гранд Хотел Поморие.


Пред Гранда вчера имаше - съпругът ми и дъщеря ми се върнаха от разходка по брега с крака омазани с мазут . Голямо търкане падна докато се изчистят. 🤨

а аз защо не виждам на 50 м от там бях моя приятелка ходи там не ми казала нищо
Да отидем заедно и видем как е?
Виж целия пост
# 561
Здравейте. Търся мнения и препоръки, за ОИ в Поморие - и за Новият и за Старият град. Миналата година, за пръв път заведохме сина ни /на 1,8 месеца / в Поморие, като и преди това сме посещавали града, но сами с мъжа ми.Да ни е жив и здрав, всичко си хапва за сега  😁, та си мисля, че ОИ ще е добър вариант тази година, от към изхранване. Ще попитам и в темата за ОИ България.
Виж целия пост
# 562
Погледнете "Вила Понтика", преди две години бяхме там. Писала съм във форума, всичко си беше ок. Нямахме проблеми с плажа, който е на метри от хотела. Чисто и приветливо в стаите, който се почувствах всеки ден. Храна като за ОИ също добра, като приготвяха и прясна паста и т.н италиански специалитети, който бяха много добри.
Виж целия пост
# 563
До събота на Софарма не е имало мазут. Водата бе чиста и бистра, с рибки, 25 градуса. И аз се бях притеснила като четях статиите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия