Приморско 2025 г., лято и море такова, каквото искаме

  • 23 773
  • 281
# 195
Miss, благодаря. На кой хотел сте и доволни ли сте?

В Солей сме. Почивката ни тази година предстои, но ще сме за 5та година там и ще видим как ще е сега. Като цяло ни харесва. Всяка година си казваме, че следващата ще разнообразим, но големият ни син е свикнал там и иска да се връщаме. Самият район ни харесва, отдалечен и спокоен е от града и лудницата. С кола сме и не ни пречи да се придвижваме с нея. Досега не сме имали проблем с паркирането, надявам се и тази година да е така.
Хотелът е близо до плажа, на самия плаж също е спокойно, поне досега винаги е било така. Настаняваме се в апартамент, защото сме с две деца и така ни е най-удобно, защото малкият спи на обяд. Нямам кой знае какви забележки, но и гледам да не издребнявам. Със сигурност има какво да се желае за тази цена.
Към хотела има ресторант и магазин. Цените в магазина са високи, очаквам тази година да са още повече. В ресторанта не сме се хранили често, предпочитаме някъде в града. Има и басейн към хотела.
Виж целия пост
# 196
Приятна почивка на всички летуващи в Приморско тази година!

Искам обаче да ви предупредя за насипните сладоледи в количка! Преди три дни се натровихме жестоко с развален сладолед Рафи, купен от количка в близост до заведенията до началото на Северния плаж. Ядохме сладоледа късно вечерта. Петгодишната ми дъщеря повръща цяла нощ, поне 8 пъти повърна, плачеше от страх и болки! На сутринта повръщането започна и при мен, придружено с диария и 39 градуса температура. Хем си знаех, че не бива да купувам сладолед от такива места!!!
Виж целия пост
# 197
evcheto_evcheto едва ли е от сладоледа. С температура, пък и ако е от храна, започва до два часа след консумация от всички, които са яли. Вероятно летен вирус.
Дано отшуми бързо!
Виж целия пост
# 198
evcheto_evcheto едва ли е от сладоледа. С температура, пък и ако е от храна, започва до два часа след консумация от всички, които са яли. Вероятно летен вирус.
Дано отшуми бързо!

Докато ядохте сладоледа втори ли ви се странен на вкус,и според мен е по скоро вирус
Виж целия пост
# 199
Ако е с температура е вирус. Ако повръщането и разстройството са без температура е бактериална инфекция, т.е. натравяне. Най-вероятно при вас е вирус.
Виж целия пост
# 200
Според мен си беше от сладоледа. Докато го ядяхме не усетих, но имаше доооста странен послевкус. Даже казах на мъжа ми, че все едно сме яли от мръсния парцал за пода (не че му знам вкуса:))) А останалите от семейството не ядоха сладолед от там и не са имали проблеми.
Виж целия пост
# 201
Преди години бях яла от тези сладоледи /в София/ и аз повръщах.
От тогава не взимам такива насипни.

Да изкажа разочарованието си от "Кръчмата" - малки порции с надути цени. Интересно как винаги е пълно, сигурно заради живата музика.
От "Тумбака" пак останахме доволни.
"Тики бар" отново и те не ни разочароваха. Имат страхотни миди! Имайте предвид за там, че плащането е само в брой. Както и в "Кръчмата", впрочем.
Виж целия пост
# 202
Според мен си беше от сладоледа. Докато го ядяхме не усетих, но имаше доооста странен послевкус. Даже казах на мъжа ми, че все едно сме яли от мръсния парцал за пода (не че му знам вкуса:))) А останалите от семейството не ядоха сладолед от там и не са имали проблеми.
Може тия, които са ви продали сладоледа да са били болни и като опипат кофичките, дръжките, един път да си оближат пръстите и да бутнат кофичките, да е бил до тоялетна без да си умие ръъцете и така може да се предаде вируса. Ако е било от сладоледа трябва да е без температура състоянието ви.
Това, риск. Аз си купувам царевица на плажа. Едно време и понички с течен шоколад купувах на плажа, сега вече ги няма, май ги забраниха.
Виж целия пост
# 203
Според мен си беше от сладоледа. Докато го ядяхме не усетих, но имаше доооста странен послевкус. Даже казах на мъжа ми, че все едно сме яли от мръсния парцал за пода (не че му знам вкуса:))) А останалите от семейството не ядоха сладолед от там и не са имали проблеми.
Може тия, които са ви продали сладоледа да са били болни и като опипат кофичките, дръжките, един път да си оближат пръстите и да бутнат кофичките, да е бил до тоялетна без да си умие ръъцете и така може да се предаде вируса. Ако е било от сладоледа трябва да е без температура състоянието ви.
Това, риск. Аз си купувам царевица на плажа. Едно време и понички с течен шоколад купувах на плажа, сега вече ги няма, май ги забраниха.

Не знам дали е било хранително натравяне или вирус, не сме правили изследвания. Но не съм съгласна, че от хранителното натравяне не може да има повишена температура!
Виж целия пост
# 204
Здравейте, понеже обмислям късно море през втората седмица на септември въпросът ми е луна парка ще работи ли както и аквапарка?
С деца на 5 и 9г сме.
Виж целия пост
# 205
Здравейте, понеже обмислям късно море през втората седмица на септември въпросът ми е луна парка ще работи ли както и аквапарка?
С деца на 5 и 9г сме.
Луна паркът си заминава в началото на септември обикновено. Има вероятност да се разминете. За аквапарка не знам.
Виж целия пост
# 206
Една година бяхме на Приморско за 2 нощувки от 11 до 13 септември и луна парка вече не работеше, в Приморско цареше пустош. Почти не работеха заведенията и хранителните магазини. Все едно бомба беше паднала. Това преди пандемията беше. Значи към 2018г. Сега може да са издърпали малко датите.
Виж целия пост
# 207
Ами аз началото на септември ще ходя и цените хич не са паднали толкова, места няма май много или поне аз така уцелих, та...щом има хора-работят нещата
Била съм и друга година така септември началото , за аквапарка не знам , защото не го посещаваме, но всичко друго си работеше и сякаш беше пик сезона, гъмжило от народ направо се бутахме в центъра и не можехме да се разминем. Не знам сега как ще бъде, ама се надявам да работят заведения, а за децата имаше атракции.
Виж целия пост
# 208
Да, началото на септември работят, но след 10 затваряха. Сега може да е друго. Ще разказвате.
Виж целия пост
# 209
Обикновено до 6 септември е фул. После опустява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия