Кукундрела куфарите стягЪ,за Париж се готви да избягЪ.

  • 14 674
  • 734
# 345
Соулчи, май много бързащ.

Бръзам за думатите на Добри, да не ги изядете сичките!



и ти май си съ засилила към йеденето!



Пилиту и тя иди!



Карзчету няма време за гости, мие стъклата преди Великден



Нерко, ти права лопата знайш ли кво е?



Добри, освен думати, оди събери някуе яйце...

Виж целия пост
# 346
Съботну кофи.


И закуската.


Пиле, да се оправяш бързо!
Виж целия пост
# 347
Неркуууу, от ранни зори си станала да месиш и кофи да прайш.....

и ут мен нещичку за обяд!!!!



ПС: Едно време имахме на село домашни кокошки и много обичах такава супа, с точно такива крака от кокошки. Сега никъде не съм виждала, а и не знам как се готви....
Виж целия пост
# 348
Добро утро!
Честит Лазаровден!
Ушетни булки сте - кафето, козунака, манджата - всичко сте наготвили.
Аз днес ще релаксирам.



Скрит текст:
Соулчи, аз ги хвърлям като колим пилета, то и без това само аз ги ям.  Едно време мама ги слагаше в манжата. Виждала съм по магазините в пакети за кучета.
Виж целия пост
# 349
Мия прозорци и тренирам Simple Smile

Виж целия пост
# 350
отивам да се нацедя в анцуНга и се връщам на диванЯ.
събираме куфари ний!
Господи, какво лошо направих, та ме наказваш така!
събрах три и никой не разбра. сега бащицата събира един, всички стоим диван чапраз наоколо - дай тиксо, дай плик, дай ножица... Час и малко!
замислям едно бързо излизане навън, иначе ще го утрепам!
Виж целия пост
# 351
Хаха Добри,до болка позната картинка. 🤣🤣
След още една почивка се виждам щастлива  вдовица пиейки коктейл на някой плаж без багаж. 🤣

Соулчи, навремето домашните пилета баба ги готвеше на супа. Но краката ги махаше, така че никога не съм яла.

Аз се чудех кво правихте днес.
Виж целия пост
# 352
Дубрутру бря!!! Де сте са скрили....?!?

Ако са чудите кво да облечете: https://www.facebook.com/reel/1886823995473886
Виж целия пост
# 353
Всеки се подготвя за ч@кането с яйцата Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Добро утро!

Виж целия пост
# 355
Дубрутру! Май още не си го измислила....



....ей ти кофи да ти помогне да си спомниш.



Бойдисахте ли яйцата?

Виж целия пост
# 356
О, здрасти Соулчи!
Това твоите яйца ли са? Супер изглеждат.
Аз шъ ги боядисвам у събота.

Б@си дали работи така? 🤣
Виж целия пост
# 357
Ти пък! Не са моите ного ясно.....аз толкО убави не моъ ги докарам.

У събота ши боядисвам май, мързи ма неска!
Виж целия пост
# 358
Ще купя една кора шоколадови и ще приключа с яйцата.
И едно италианско панетоне,може би трябва...
Времето е само за срещи и пътуване.
Виж целия пост
# 359
Трябва да боядисвам заради децата.
Инак съм съгласна ,за пътуването.
Така ми се пътува някъде. Няма значение къде ,път да е. Тук е 27 градуса,луда работа.

ПС
И тъй кат не сте писали ,да съ редактирам.
Нося ви марков козунак.  🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия