Кукундрела куфарите стягЪ,за Париж се готви да избягЪ.

  • 14 683
  • 734
# 360
Аааа,може и по скъп - дубайски за 360 кинта Simple Smile

МОите са гАтови! Утре е ред на яЙцата!
Виж целия пост
# 361
Боядисахте ли яйцата🙂
Виж целия пост
# 362
М, да....буйдисахме! И козунаци напрайхме (ут Кауфланд знайш кви убави ги прая)
Виж целия пост
# 363
Виж целия пост
# 364
Виж целия пост
# 365
Виж целия пост
# 366
Честито Воскресение Христово!
Живи и здрави!
Мир и благоденствие във всеки дом!

Виж целия пост
# 367
Виж целия пост
# 368
Аз днес чукнах Ицата, последните! Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Аз ако изям още малко козунак гугъл мап ще ме отбелязва като кръгово кръстовище.  😁🤣🤣🤣🤣🤣

А гутен сабалян!

Натоках съ. 🤣


Нося кофиту.
Виж целия пост
# 370
Тенкс за кофиту. Мен вече ма отбеляза като хълм.....

Апвам си бретцел. Някой да иска?




Верно е!



Другите, де сте? С Нерката ви чекъме!

Виж целия пост
# 371

Апвам си бретцел. Някой да иска?




Соулчи, от работа ли се измъкваш?
Виж целия пост
# 372
Заповядай, даже два!



Соулчи, от работа ли се измъкваш?

Почти....

Виж целия пост
# 373
А тъй. Тенкю систър.


Внимавай кат се измъкваш. Шефа е зад теб.
Виж целия пост
# 374
Дубрутру! Ич ни ревете, тя окръжността също е форма, тряа да я пазим...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия