Кукундрела куфарите стягЪ,за Париж се готви да избягЪ.

  • 14 665
  • 734
# 315
Соулчи, аз още тъ чакам. Сигурна ли си,че не си пропуснала спирката?


Алфи ти убуу с електричката. Ам фнимавай.


Карззче, ти що тъй?


А ето и другите идат.
Виж целия пост
# 316
Соулчи, аз още тъ чакам. Сигурна ли си,че не си пропуснала спирката?

Не съм я изпуснала, сигъ чак са качвам.



Алфиту обаче го изпусна.



Ти сичку ли изеде?

Виж целия пост
# 317
Ко стаа банда?

Виж целия пост
# 318
М нищу не става....отпуска съм.



....ама и ти нещу си съ разчистила:

Виж целия пост
# 319
Ние сме болни ....
Аз се лекувам с дедовата ракия
Виж целия пост
# 320
Пиле,да минава бързо!

Видъ тъ Соулчи.  Мноу як аутфит.



И аз чистих ,ам дааа.


Готова съм за лятото.  🤣🤣
Виж целия пост
# 321
Затуй нося саму панталони. Модерна рабута....



Убава ти е на тебе роклата, танците същу



Пили, лечениету на сичку е на плажа!!!



ПС: Бързо оздравяване, Пиленце!!!
Виж целия пост
# 322
Аз шъ съ поправям.


Кат гледам и ти.
Виж целия пост
# 323
Добра ви вечер, кукундрелки!
Пиле, нека бързо да минава лошото!
Соулчи, Великденското почистване е хубава работа!
Нерко, пирфектна си!
Аз съм добре, уплътнявам си целия ден. Преди четири дни ни се излюпиха 30 пиленца и пак заложихме инкубатора. В тоя студ през час ходя да  гледам едните ( живите), през два другите, през останалото време с детето. Тя пък 3 антибиотика пи почти един след друг и днес пак с червено гърло и температура. Само се оплаквам, че ми е студено, не мога да се стопля откакто смениха часа.
Виж целия пост
# 324
Олеле, бързо да се оправя  малката, Алфи....

Пиленцата не са ли с майка си?
Виж целия пост
# 325
Благодаря, Соулчи, дано бързо се оправи!

Пиленцата с инкубатор ги люпим, нямат майка.
Виж целия пост
# 326
Ох Алфи,бързо да оздравява детенце!
Много неприятно тъй кат се "навържат" вирусите.

Сега няма да се смеете.
Ама аз идея нямам как се люпят (автокоректа смени " п" с " б" 🤣 ) пиленца. Няма да питам чичко Гугъл, щот мъ мързи. И сега стоя и се чудя, Алфи те за мама ли те имат?
Виж целия пост
# 327
Добро утро!
Нерко, уби ме!
Не ги знам имат ли ме за мама, ама аз определено си ги гледам като малки пиленца, поне един месец.
Соулчи, ошета ли вече?
Хайде да пием кафе!

Виж целия пост
# 328
Хилоу!

Алфи, благодаря за кафето!

Виждам че се разбираш с пернатите.


Аз за пилетата знам тва.


Соучи,ти на Алфи ли помагаш?
Виж целия пост
# 329
Добро ви утро!
Къде сте, бре?
Айде на кафето!!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия