“Като две капки вода“ - сезон 13, преди и след началото - тема №1

  • 42 455
  • 708
# 270
Явно не сте попадали на клюкарските сайтове. Навсякъде му излизаше името. 😀
Виж целия пост
# 271
И мъжа на Роксана е там, явно тя ще участва също.
Виж целия пост
# 272
И нека шоуто започне сега
Майко мила
Виж целия пост
# 273
тия четат темата Joy и шушнат в ушите на Рачков и Геро
чакам да видя как Иван секси се раздава по дансинга по слипове Joy
Виж целия пост
# 274
Чакам да викнат и Андрей за някой лайф и да  направят братя Аргирови Grin
Виж целия пост
# 275
Харесвам Вениамин, често попадам на негови кавари и много пъти съм си казвала дано му изгрее звездата.

С ръката прекали, но гласово много добре го имитираше.

Михаела и Звезди също бяха супер.
Виж целия пост
# 276
Един трябва да обира тройките и са го намерили,обаче дано ни спестят стрина,ако я показват всеки лайф в публиката, бляк.
Виж целия пост
# 277
Успех на Иван! Много притеснен ми се стори, поне да можеше едно уиски да изпие за кураж Joy
Виж целия пост
# 278
Не пие отдавна той.
Виж целия пост
# 279
Иван е много музикален и пее много добре..
Виж целия пост
# 280
Аз пък харесвам Ирина.
Виж целия пост
# 281
Може  да е ударил някоя чашка. А може и пее - не съм го чувала. А може и да е като Гърбов.
Ще видим!
Виж целия пост
# 282
...обаче дано ни спестят стрина,ако я показват всеки лайф в публиката, бляк.
Ох, и на мен ми е трудна за гледане.

Оффтопик: Има ли тема за най-неприятна известна личност? Да я пльосна там.
Виж целия пост
# 283
Пък и може да се окаже единственият актьор, пък било то и куклен. 😃
Виж целия пост
# 284
Иван пее и не пие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия