“Като две капки вода“ - сезон 13, преди и след началото - тема №1

  • 42 454
  • 708
# 285
Сега прочетох ,че са спрягани за участници: Руслан Мъйнов ,Моню Монев ,Крисия ,Виктория Георгиева ,Роксана и Галин /Илиян .Сега кои точно ще влязат ще видим
Виж целия пост
# 286
Хаха, това за братя Аргирови беше добро!
Виж целия пост
# 287
Сега прочетох ,че са спрягани за участници: Руслан Мъйнов ,Моню Монев ,Крисия ,Виктория Георгиева ,Роксана и Галин /Илиян .Сега кои точно ще влязат ще видим
Половината вече са участвали
Виж целия пост
# 288
Ей,Руслан как пее...Размечтах се😀
Виж целия пост
# 289
Оф..Иване...
Виж целия пост
# 290
Сега прочетох ,че са спрягани за участници: Руслан Мъйнов ,Моню Монев ,Крисия ,Виктория Георгиева ,Роксана и Галин /Илиян .Сега кои точно ще влязат ще видим
Моню Монев беше обирач на тройки лани.
Виж целия пост
# 291
На Хилда вече трудно и прикриват годинките с грима.
Виж целия пост
# 292
Ми добре е ...за Иван.Поне се старае.Леле майко ослепЕх от сексапил
Виж целия пост
# 293
Ей,Руслан как пее...Размечтах се😀

 

Той участва преди сезон - два и не беше зле, но не беше и нещо особено, а аз имах също огромни очаквания от него.
Виж целия пост
# 294
Ми добре е ...за Иван.Поне се старае.Леле майко ослепЕх от сескапил
Добре, че има чувство за самоирония Иван, няма да се цупи, ако е абониран за тройките Grin
Виж целия пост
# 295
Сега прочетох ,че са спрягани за участници: Руслан Мъйнов ,Моню Монев ,Крисия ,Виктория Георгиева ,Роксана и Галин /Илиян .Сега кои точно ще влязат ще видим

Крисия и Моню не участваха ли вече?

Руслан много го харесвам. А и е гласище, та ще е чудесно, ако участва.

Иван - ето я 3-ката тази вечер 😃
Виж целия пост
# 296
И Иван ми хареса Laughing  Ясно е, че не е певец, то и нямаше много пеене в самата песен, но актьорски се справи много добре..
Виж целия пост
# 297
хора бе, не могаааа. заболя ме стомаха, рукнаха ми сълзите JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 298
И хич не му пука, много ме кефи. 😂
Виж целия пост
# 299
Иван нещо ми е неудобно да го гледам. Не знам защо. Изглежда ми притеснен и леко неадекватен, майтапите нещо не са получават….

За Стрина не знам, ама синчето й е рядко неприятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия