Звездни Компромати- Февруари'25

  • 372 811
  • 3 458
# 270
Пак срещам Петко Димитров в кварталния. Може би са се преместили, преди не съм го виждала тук. По къси гащи, пазарува човекът.
Виж целия пост
# 271
https://www.facebook.com/photo/?fbid=9172073466171663&set=a.108406079205159

Илиана Раева
Sweat Smile
Досущ Снежанка.
Виж целия пост
# 272
Илиана и тя как си е опънала лицето.
Излезе ми новина, че няколко жени са приети в Пирогов с усложнения след поставяне на ботокс
Виж целия пост
# 273
Няма значение дали е рускиня или украинка. Факт, че няма никаква регулация, кой какво може да слага. Така новопроизведени козметички след 3 месеца онлайн курс започват да слагат филъри, хиалурон и ботокс.
И да кажеш, че са се вързали толкова клиентки, че е по-евтино. Ами не е - по 250 лева са им взели.
Толкова вземат и в медицинските клиники.
Това какво е? Толкова ли са глупави хората наистина?
И сега теперва започвали да разследват, ама не точно сега, защото били почивни дни, но в следващите дни...
Виж целия пост
# 274
Но как е станало? Лош продукт или неумело поставяне?
Виж целия пост
# 275
Но как е станало? Лош продукт или неумело поставяне?

Кофти продукт. В ЕС има четири вида ботулинов токсин, който е одобрен за ползване.
Обаче хитрушите поръчват от Китай и Индия боклуци и ги инжектират на нищо неподозиращи клиентки.
Виж целия пост
# 276
Няма значение дали е рускиня или украинка. Факт, че няма никаква регулация, кой какво може да слага. Така новопроизведени козметички след 3 месеца онлайн курс започват да слагат филъри, хиалурон и ботокс.
И да кажеш, че са се вързали толкова клиентки, че е по-евтино. Ами не е - по 250 лева са им взели.
Толкова вземат и в медицинските клиники.
Това какво е? Толкова ли са глупави хората наистина?
И сега теперва започвали да разследват, ама не точно сега, защото били почивни дни, но в следващите дни...
Е как ще е 250 лв? Може, ама за зона. 650 за три зони в най- популярната клиника.
Виж целия пост
# 277
Няма значение дали е рускиня или украинка. Факт, че няма никаква регулация, кой какво може да слага. Така новопроизведени козметички след 3 месеца онлайн курс започват да слагат филъри, хиалурон и ботокс.
И да кажеш, че са се вързали толкова клиентки, че е по-евтино. Ами не е - по 250 лева са им взели.
Толкова вземат и в медицинските клиники.
Това какво е? Толкова ли са глупави хората наистина?
И сега теперва започвали да разследват, ама не точно сега, защото били почивни дни, но в следващите дни...
Е как ще е 250 лв? 650 за три зони в най- популярната клиника.

Първата медицинска клиника , която ми излиза в гугъл за поставяне на ботокс от лекар, цената е точно 250 лева. По-надолу излиза друга, която предлага 2 процедури за 200 лева - пак медицинска клиника, пак лекари.

Но дори 650 да е. Сега им излиза през носа, че може и да не се възстановят напълно, може да останат с парези, може да се стигне и до операции.
Виж целия пост
# 278
Някаква Dr. Goodz ми излезе на мен, не че ползвам такива продукти, но следя от любопитство. 3 зони 300 лв й е рекламата.
А за предполагаемия баща на бебето на бивша Биометка - хич не ми допада, а Инстаграм лекари просто ме потрисат, освен, че ми навяват гей излъчване. Не бих се доверила на такива.
Виж целия пост
# 279
Те цените още се виждат при въпросната рускиня, 600 лв, като сега имаше промоция за 420 лв. Не мисля, че е ок да се обвиняват само подлъгалите се жени, защото тя в профила си пишеше, че е с медицинско образование и в поне едно студио съм виждала да я изписват като доктор - гостуващ лекар.  Явно не всички са наясно, че трябва да се поставят в клиники, но и трябва повече контрол от страна на институциите. С този присмех, който отнасят навсякъде, следващият път пак ще си мълчат и ще пострадат много след тях.
Виж целия пост
# 280
Не е за присмех. Но да се оставиш за такава процедура да минеш "на промоция" си е мега рисково. Точно пък за това! И то при жена от чужбина, която няма никаква клиника, а работи в студиа под наем, които може да освободи за часове...? Дано повече жени го разберат и винмават.
Виж целия пост
# 281
Че то на тази докторица ѝ е крива устата, не я ли виждат клиентките
Скрит текст:
Виж целия пост
# 282
Ееее, тоя Маламов да бащата на цветиното бебе?! Не ми се вярва.. много е неприятен.
За Мери вярвам че е обичала много Стефан, внушила си е стараната максима  к**ви много аз съм една и така си е живяла, жената пристан, тази дето чака. Не лек избор и не за всеки, но така е решила.
Ами аз изобщо не се чудя на Мери. И аз мъжа си на к...и не давам. Мъжът ми не ми е собственост, обичаме се, партньори сме, имаме деца. Това, че ще залитнем той или аз е без значение.  Държим на другия и на семейството, децата ни са най-важни.  Да не сме в Средновековието, да се трепем и да си слагаме катинари. 😃 Ходи къде ходи, пак ще се прибере при нас. Аз също.
Виж целия пост
# 283
В кое риалити е участвала въпросната "докторка"?
Виж целия пост
# 284
"Докторката" участваше в Диви и красиви, ютюб формат и в лице беше потресаваща - пълна с филъри, буквално тапицирана с ботокс и с крива уста, да не говорим че си беше откровено умствено ощетена, направо не ми се вярва кой е отишъл при нея.
Тази новата на Рачков от моето впечатление за нея - е жадна за слава. Големи напъни имаше и в предаването и после - нещо да инфлуенсва, да е известна, та предполагам сега с Рачков ще й се получи, ще я гледаме с тази "искрена" усмивка на първия ред на всичките му предавания. Аз го харесвам Рачков, много работи горкия, ама след Мария само някакви златотърсачки си хваща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия