Лидл 188 тема - Малък Сечко Февруари

  • 78 468
  • 1 129
# 870
Днес към 15ч. пазарувам, но нямам диг. бележка и сумата не е отразена в лентата ми. Някой има ли същите липси?
Явно не се е отразило приложението на касата, и амате ли използвани купони?
Виж целия пост
# 871
Пак смотани купони.
Виж целия пост
# 872
Подарявам:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 873

+1 ,  пет мижави купона, а оставяме сериозна сума за месеца от пазаруване.
Виж целия пост
# 874
Подарявам следните купони: ☺️


Виж целия пост
# 875
И аз не съм доволна от ароматизаторите. Общо взето само се изпарява без да се усеща аромат в помещението, а нашата баня е изключително малка.
Мен ще ме блазнят с тези купони тази седмица 😂 нищо няма да използвам, ако на някой му върши работа нещо, да пише
Скрит текст:

Виж целия пост
# 876
Подарявам и тези 💚 (останаха: Извара, Мираж и сухи кърпички)
Подарени: крем сирене, газ. вода, мляко UHT, каперси и паста.


Виж целия пост
# 877
Днес към 15ч. пазарувам, но нямам диг. бележка и сумата не е отразена в лентата ми. Някой има ли същите липси?
Явно не се е отразило приложението на касата, и амате ли използвани купони?
Да, имах талон за 0,01лв. и е отразен.
П.п. дописвам. Получих бележките и сумата е отразена  в ленатата ми.
Виж целия пост
# 878
Подарявам
   Торби за смет и айрян подарени
Кухненска хартия подарена
Скрит текст:
Виж целия пост
# 879
Подарявам:
Скрит текст:


Мини пърленките, ако може! Simple Smile
Виж целия пост
# 880
Вчера си купих френски мити картофи в мрежа. На опаковката пише, че са обработвани с препарат против покълване. 🤔
Виж целия пост
# 881
Вчера си купих френски мити картофи в мрежа. На опаковката пише, че са обработвани с препарат против покълване. 🤔
Ако е хлорпропам, той е забранен за употреба в Европейския съюз.
Виж целия пост
# 882
Тази и миналата седмица нямам избрани купони, само от общите два и от тези без цени. Подарявам следните купони.
 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 883
Благодаря на gulubcheto_ за купоните
Виж целия пост
# 884
Подарявам
   Торби за смет и айрян подарени
Скрит текст:

Може ли торбите за смет? Как става
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия