Лидл 188 тема - Малък Сечко Февруари

  • 78 499
  • 1 129
# 1 050
Кога ЛИДЛ пуска зъбният душ?
Виж целия пост
# 1 051
Кога ЛИДЛ пуска зъбният душ?
Миналата седмица гледах, че има.
Виж целия пост
# 1 052
И аз получих допълнителните купони. Някой ако иска вафлички или тортиля, да пише
На мен ми харесва един кашкавал на малки питки (но не се сещам на кой е, май беше пилос)
Вкъщи също харесваме малките кръгли пити кашкавал Пилос. Както и квадратните парчета Пилос (опаковка около 500 грама).
Виж целия пост
# 1 053
Някой купувал ли е от Ориенталската седмица "Пиде"? Мисля че е замразено, но досега никога не съм го заглеждала, защото не ям такива неща, но мъжът ми прояви интерес. Предполагам че не е като прясно сготвено и в Турция, но ако има мнение ще съм благодарна за споделянето.
Виж целия пост
# 1 054
Взех веднъж и богато полях със зехтин преди печене и се получи добре.
Виж целия пост
# 1 055
Не е лошо пидето. Аз го правих във фраера
Виж целия пост
# 1 056
Някой купувал ли е от Ориенталската седмица "Пиде"? Мисля че е замразено, но досега никога не съм го заглеждала, защото не ям такива неща, но мъжът ми прояви интерес. Предполагам че не е като прясно сготвено и в Турция, но ако има мнение ще съм благодарна за споделянето.

2 бр са в опаковката. Не е лошо, но не е и нещо особено.
 Вида с козе сирене има един дъх такъв, странен. Точно този вид не го препоръчвам.
Виж целия пост
# 1 057
На мен пидето не ми хареса. Нито един от видовете, месото беше странно на вкус, имаше нещо киселеещо.
Виж целия пост
# 1 058
И на мен не ми хареса и беше като гумено.
Нищо общо с турските и може да се разочаровате.
Виж целия пост
# 1 059
Да обърна внимание, че опаковката на тортилите от купона е различна от тази в действителност. Тази от купона прилича повече на пълнозърнестите, а в действителност на този код отговаря обикновената тортиля, която е с червено на опаконката.
Виж целия пост
# 1 060
Знаете ли дали магазините ще работят в понеделник на 03.03?
Виж целия пост
# 1 061
Знаете ли дали магазините ще работят в понеделник на 03.03?
Да, ще работят!
Виж целия пост
# 1 062
Най-вероятно да!
Не работят на 25.12 и 1.01 за другите празници винаги са работили
Виж целия пост
# 1 063
Да обърна внимание, че опаковката на тортилите от купона е различна от тази в действителност. Тази от купона прилича повече на пълнозърнестите, а в действителност на този код отговаря обикновената тортиля, която е с червено на опаконката.
В момента аз имам купони за двата вида тортили. Този от мейла е за торлити класик, а седмичния ми е за пълнозърнести.
Виж целия пост
# 1 064
Досега не съм ползвал Lidl Plus.Може ли някой да каже дали ако го инсталирам на телефона си чрез домашен wi-fi и опитам да го използвам на касата в магазин на Лидл, но нямам интернет на телефона , дали ще работи така - ще мога ли да ползвам намаленията от брошурата, на които е обозначен знак Lidl Plus?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия