Лидл 188 тема - Малък Сечко Февруари

  • 78 493
  • 1 129
# 1 095
Дано са променили софтуера, защото аз им писах тази седмица, че изобщо не отчита коректно купоните от 1 стотинка, когато са няколко артикула от купон. При мен беше точно обратното най-скъпият на редовна цена, а този за 45 стотинки отчетен като 1.
Честита Баба Марта!
Виж целия пост
# 1 096
На всички ли ни е 600 лв лентата този месец 😂 аз през февруари и 200 не направих, а беше 500.
Виж целия пост
# 1 097
Лентите не са еднакви при всички, имат алгоритъм и за тях.
Моята е 470 лева с нива 90, 150 и 250.
Виж целия пост
# 1 098
На всички ли ни е 600 лв лентата този месец 😂 аз през февруари и 200 не направих, а беше 500.
470 е моята
Хубави ябълки купих вчера . Под два лева са, полски, здрави,хрупкави,твърди, но не са киселаж. ( Въпрос на вкус,де)
Виж целия пост
# 1 099
Тоест колкото повече пазаруваш ти вдигат нивата. Тарикати 😡
И моята е станала 600, беше 500 преди.
Виж целия пост
# 1 100
Тоест колкото повече пазаруваш ти вдигат нивата. Тарикати 😡
И моята е станала 600, беше 500 преди.
вдигнаха се цените и лентата се вдигна. с по-малко продукти можеш да я напълниш.
аз съм скромен - 230 лв. ми е. Smiley
Виж целия пост
# 1 101
Моята е от късите Joy
Виж целия пост
# 1 102
Почвам да бойкотирам и аз Simple Smile
През февруари класът на детето изгърмя 550 лв. още на 15 Simple Smile Всички ги е строила да сканират моята карта като тичат за закуски в голямото междучасие:)
Виж целия пост
# 1 103
Аз направо не зная какво да кажа. Вече втори месец съм с лента с 900 лв. Явно покрай Коледа и НГ сме ги понахранили малко😁..:

Виж целия пост
# 1 104
Във филиалите, в които пазарувате, има ли налична light версията на котидж (светло синя)? От известно време и в двата лидл-а, в които пазарувам я няма.
Това не го знаех, че за всеки месечната лента е с различна стойност🧐
Виж целия пост
# 1 105
Моята лента за март
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 106
И моята …. нагоре,нагоре
Виж целия пост
# 1 107
И моята е на горе, е поне не е 900.
Виж целия пост
# 1 108
Моята е същата
Моята лента за март
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 109
И моята е 600лв,а никога до сега не съм запълвала лента.Единствено по празниците да съм дала повечко пари,но са били под 400лв със сигурност. На месец макс. 200-250лв. ми са покупките от там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия