Онлайн магазин Тему (Temu) за България - тема 13 - февруари 2025

  • 70 601
  • 1 662
# 120
Почти не съм писала отзиви в temu, но някои от най-добрите попадения за мен са:
1. Сладкарски принадлежности. Всичко, което съм пробвала си върши работата чудесно, а съм платила не повече от 1/3 от цените в българските магазини.
Сред любимите ми са
https://share.temu.com/d9OfdpuXKnA - килимче за печене
https://share.temu.com/QzQ7tb2IYbA - форми за печене, с цяла стена, без откопчаване и махащо се дъно
https://share.temu.com/zfzJOhrMMGA - чакам тази форма за печене с 24 гнезда, каквато си търся отдавна и не съм виждала на друго място.
Различни силиконови молдове, като розовите ми изглеждат една идея по нестабилни. Малки форми за печене, резци за различни поводи - не мога да ги изброя.
2. Пособия за рисуване
https://share.temu.com/WuyjOom7JIA - цветни моливи, подобни на поръчаните от мен
https://share.temu.com/lDzQESZ9SAA - акварелни бои, металически: хубави са за акценти и малки детайли, малки като разфасовка
и разни други, препоръчани в темата, но повечето не са налични
3. Почистващи неща - от сивите форумски почистващи кърпи, като тези https://share.temu.com/VYtP8NQoXzA , през различни четки и приставки, та до робота за прозорци, който още ми е в списъка за пазаруване.
Не ми харесаха цветоулаващите кърпички, няма да повторя.
4. Аксесоари за китара - обновихме една стара китара, само грифа и кутията останаха оригиналните май
https://share.temu.com/5cEewvqwO7A - калъф за китара, взела съм го на доста по-ниска от тази цена
https://share.temu.com/3ZqghH5BDtA - струни и разни други полезни неща
https://share.temu.com/ml1fF34EywA - ключове, каквито не успях да си намеря на друго място
https://share.temu.com/7zVFYGvd2lA - капо, което съм взела на 3 лева, поне 5 пъти по-евтино от българските магазини
5. Домашен текстил
Покривки за маса, особено кръгли - няма друга такова разнообразие.
https://share.temu.com/LsMvc0bc0mA - нещо като прозрачна мушама, сред най-добрите ми придобивки
Други:
https://share.temu.com/G2ijkrEGtWA - обезболяващи лепенки от този тип
https://share.temu.com/6ucBzEYeO2A - за почистване на котлони, махане на етикети и прочие
https://share.temu.com/khKLn8nkvcA - чанта за ролери/кънки
https://share.temu.com/gyzYpPEWDjA - чанта, която първо видях на живо в квартален магазин, в клиентка, не на витрината
...
Виж целия пост
# 121
Не виждам защо трябва да се критикува някой, който иска да върне даден продукт.Всеки сам си преценява как да постъпи.
Както по горе е писано връща се с надеждата да  им го оставят безплатно.На времето много хора пазарувахме от Ларедут-френски сайт.Пращаха много хубави и скъпи подаръци. Отделно имаше кодове за остъпки и цените бяха чудесни.Докато нашите тарикати,не започнаха да поръчват и да задържат подаръците,а поръчката  връщат.Ларедут излязоха с мнение,че вече не им е рентабилно да изпращат до България и спряха доставките до тук.И покрай мокрото,изгоря и сухото,вече няма доставка до България.
Виж целия пост
# 122
От тези чанти имам две за по 4 и 5лв. (Зелена и кафява) и май трябваше да си взема и черна, ама си викам да не са всичките еднакви. Идеални торби са.
За китарата ММ ги взимаше от Али-то преди тему, но също взе капо, перца и такава стойка за стената, която е много удобна  https://share.temu.com/Pby0tjVgMaA
Само струните нещо не ги хареса, май защото му трябват само тънки.
Да похваля аз това портмоненце  https://share.temu.com/tiV1uPjf18A
 В шепичка се побира, но е идеално за малки чанти и джобове. Побира най-необходимото.
Този подвижен протектор за гладене е удачен само ако не ползвате парна ютия. Иначе парата преминава през него и мокри масата. За други случаи става, но "вафличките" се очертават върху гладената дреха. Има 4 магнитчета интегрирани в него, за да не се мести ако се ползва върху пералня. За 8лв. го има.
 https://share.temu.com/B2hoPpNlqwA
Виж целия пост
# 123
Gorg0nzola, вместо линк за портмонето, си дублирала стойката за китарата.
Виж целия пост
# 124
Почти не съм писала отзиви в temu, но някои от най-добрите попадения за мен са:

Други:
https://share.temu.com/G2ijkrEGtWA - обезболяващи лепенки от този тип
...

Благодаря за описанията!

И аз взех от лепенките; като се изключи, че миришат на нещо средно между мухъл-смоли-пръст, загряват доста добре. Няма много инструкции - някой знае ли колко време трябва да се държат и колко често може да се слагат?
Благодаря!
Виж целия пост
# 125
Не се засягам, но ми писна разни госпожи да дават оценка как се харчат чужди пари и условия за пазаруване.

Същата работа като да пуснеш поръчка в Амазон, без да имаш наличност в картата. Все едно там не знаят, че това може да се прави, но бг мамма започва да обяснява какви тарикаткски номера били това. По-умна от търговци, изградили бизнес за милиони, знае всички маркетингови прийоми.

Освен ако ти не си от госпожите, които поръчват и връщат с цел да си оставят продуктите, не виждам какво те бърка моят коментар. Понеже си е точно така - тарикатски номера на дребно.

Не съм казала нищо за правото на връщане, което и аз също ползвам, когато не одобря нещо.
Виж целия пост
# 126
Gorg0nzola, вместо линк за портмонето, си дублирала стойката за китарата.
Поправих го. Благодаря!
Виж целия пост
# 127
Някой да е купувал фотоапарат/камера за снимки и видео - по възможност с по-високо качество - и да може да препоръча? т.е. не да е сносно, а по-добро от снимки на среден клас телефон. Благодаря!
Виж целия пост
# 128
Коментирах Сеймдей за големи пратки, които се доставят на адрес. Не кутиите им.
Виж целия пост
# 129
Някой да е купувал фотоапарат/камера за снимки и видео - по възможност с по-високо качество - и да може да препоръча? т.е. не да е сносно, а по-добро от снимки на среден клас телефон. Благодаря!
Нямам купувани точно от Тему, но имам екшан камера подобна на продаваните тук, както и видеорегистратор. Качество ниско задоволително, в никакъв случай не може да съперничи и на нисък клас телефон.
Същото се отнася и за камерите на двата дрона, задоволително качество, независимо колко пише на описнието им.  Единия даже е с тройна камера.
Ако търсите качество по добре се насочете другаде.
Виж целия пост
# 130
Имам тази лед лента . https://share.temu.com/CaoXFco7ehA
Не съм особенно очарована,очаквах повече светлина,може би на мен са ми били грешни очакванията.5 метра е моята ,и съм я монтирала двойно.Иначе свети нон-стоп вече 4-5 месеца.

Днес получих две пратки,и  май трябва да похваля пощите.
Първа поръчка поръчано на 17 януари,пристигна със Спиди днес до адрес,втора поръчка поръчана на 23 януари ,пристига с БГ пощи -днес.
Виж целия пост
# 131
Хм, а моята поръчка от  23-ти още не е стигнала китайското летище.
Виж целия пост
# 132
Някой да е купувал фотоапарат/камера за снимки и видео - по възможност с по-високо качество - и да може да препоръча? т.е. не да е сносно, а по-добро от снимки на среден клас телефон. Благодаря!
Нямам купувани точно от Тему, но имам екшан камера подобна на продаваните тук, както и видеорегистратор. Качество ниско задоволително, в никакъв случай не може да съперничи и на нисък клас телефон.
Същото се отнася и за камерите на двата дрона, задоволително качество, независимо колко пише на описнието им.  Единия даже е с тройна камера.
Ако търсите качество по добре се насочете другаде.

Благодаря!


На около 415 продукта в WishList-a (любими продукти) ми даде, че вече не може да добавям нови и трябва да поразчистя малко Laughing ...
Виж целия пост
# 133
Робота за прозорци - доволна съм, хич не ми пречи, че бръмчи. За час ми е измил всички прозорци, докато аз си върша друга работа или пък пия кафе...хах

Бихте ли споделили линк!
Виж целия пост
# 134
Скоро очаквайте нови куриери Wink Ха Ха Ха Спокойно ще носят онлайн поръчките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия