(3) Фенчета на Шербета / Kızılcık Şerbeti

  • 33 144
  • 753
# 525
Ще дойде в повече още един Юнал да си тръгне, но знам ли...
Аз усещам че повечето вече не са толкова заинтересовани, то се вижда сценария и на кой дават повече екранно време и текст. на второстепените герои като севтап, зюркяр, оня с мустака , ишъл, кайхан тук таме.
Виж целия пост
# 526
Гледахте ли Доукан за Онедио направи ми впечатление как не искаше да говори за Шербета и как си каза,че на зрителя му е омръзнало без да му мигне окото не знам до сега не е бил така прям.
Виж целия пост
# 527
да видим. ще е още един шок за сериала ако е той
Виж целия пост
# 528



Юх Мустафа!
Виж целия пост
# 529
не ми харесва Омер. Сега очаквам целия си яд да си го изкара на Киво.
Виж целия пост
# 530
В случая ще поживеем и ще видим не остана до петък.
Нормално е да тъжен все пак Метехан му е син дори и да не е роден.
Виж целия пост
# 531
Нурсема взема доста да ме ядосва и се бута между шамарите.
Виж целия пост
# 532
Много ми е противна откакто иска да прилича на майка си...
Виж целия пост
# 533
направо , пак Къвлъджъм ще е виновна за всичко. Ако Омер не я защити пред тия лешуяди , ще остана разочарована от него.

Вчера е имало парти послучай 100 епизода на Шербета. Каквото и да си говорим да стигнеш 100 епизода не всеки го може и последните 2-3 години Шербета се доказа лидер с рейтингите си и продългжава да жъне успех. Да може да куца сега сценария , но именно то го изтреляха до това което е. Дали 4ти сезон ще е последен ще видим. Да ни е честит сериала и още да ни радва и акьорите също.

Малко снимки от партито.

Баръш и Еврим
Скрит текст:








Виж целия пост
# 534
Вчера е имало празненство по случай 100.епизод, всички са си изкарали чудесно! Има най-различни сторита 🥳
Виж целия пост
# 535
Остава горчивината че Сибел не беше там.
Имаше доста сторита и от Фейза, но реших да не ги споделям с нейно участие.
Виж целия пост
# 536
Остава горчивината че Сибел не беше там.
Имаше доста сторита и от Фейза, но реших да не ги споделям с нейно участие.
Ехе значи нещата са сериозни... тя не е искала или дори не е била поканена?
Виж целия пост
# 537
Остава горчивината че Сибел не беше там.
Имаше доста сторита и от Фейза, но реших да не ги споделям с нейно участие.
Ехе значи нещата са сериозни... тя не е искала или дори не е била поканена?

Не е била поканена и нейния отговор е бил че Шербета вече е била затворена страница за нея.
Виж целия пост
# 538
Направи ми впечатление ,че Доукан , Съла и Емрах нямаха селфи с Фейза ама после може да е пуснала не съм я гледала а Доукан снимаше как режат тортата всички.
Виж целия пост
# 539
Тя Фейза с абсолютно всички се снима, но останалите от състава по-отделно се снимаха и отделно тези които снимат в къщата на Апо, Фейза я няма в снимките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия