Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 80

  • 35 882
  • 736
# 270
Все хубави епизоди,бре
Един път не казаха,че епизодът ще е лош,та да ни стане хубаво като го гледаме
Какво ли разбират под хубав епизод?Трябва да има пояснение...
Виж целия пост
# 271
Аз съм от тези,които бяха убедени,че ни показват кома…По едно време се поотказах от това убеждение,но ако Ферит наистина целува Суна, без това да е негова халюцинация и нейна измислица,аз пак твърдо се връщам към кома……И ако след време някой ме пита за този сериал,аз ще казвам,че 3 сезон е кома…..
Съм зодия Стрелец 🏹
Виж целия пост
# 272
Все хубави епизоди,бре
Един път не казаха,че епизодът ще е лош,та да ни стане хубаво като го гледаме
Какво ли разбират под хубав епизод?Трябва да има пояснение...
Аз се притеснявам само да не кажат лош епизод,че тогава не знам какво можем да очакваме.
Виж целия пост
# 273
Все хубави епизоди,бре
Един път не казаха,че епизодът ще е лош,та да ни стане хубаво като го гледаме
Какво ли разбират под хубав епизод?Трябва да има пояснение...
Аз се притеснявам само да не кажат лош епизод,че тогава не знам какво можем да очакваме.

Мими,трябва да очакваме Сейфер,tabii ki
Щом при хубавите ги няма,значи трябва да са прилошите епизоди:wink:
Виж целия пост
# 274
А, относно бременноста на Сейран ,ще забременее,когато Ферит излезе от комата…..
Виж целия пост
# 275
А,той като Спящата красавица ще спи n..на брой епизоди и като се събуди,ще скокне и ще започне да прави Бамби
В този сериал няма нито една нелечима болест,тю,как изтърваха бебето на Есме,изложиха се лекарите
То иначе сценаристите лекуват нелечими болести,дето те самите са си ги диагнотицирали
Виж целия пост
# 276
Момичета, като сме на темата за зодиите - Сейран и Ферит какви са?  
Може да сте го коментирали вече,но аз не си спомням
Вал, липсваше ми твоето чувство за хумор  Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Ако сценаристите си запазят стила…точно ще скочи и ще направи бебе….



Колаж е май тази снимка….
Виж целия пост
# 278
Наде,все още се чудя как да гледам на този сериал?
С насмешка ли?
Сериозно ли?
Истина е,че героите в него не са добре и имат нужда от спешна,специализирана помощ,но начинът,по който ни е поднесена тази психо драма става от смешен,по-смешен
Спомням си,по времето на Забранения плод имаше страхотни дебати за и против прелюбодеянието в сериала
Не съм попадала на друг сериал с такова съдържание.Със сигурност има,разбира се
Та,Онур може да се изживява като Hilal Saral
Виж целия пост
# 279
Значи по мои спомени Сейран е лъв,Феро близнаци.
Виж целия пост
# 280
На клипа с Афито, се вижда как си побутва носа, май е хремава и измъчена/уморена. Моето лично мнение е, че всичко е по поръчка на ОГМ, затова едновременно по време на снимки стана отследването. Сега гледат и да са далеко един от друг. След като в сериала ги съберат (СейФер) и в реала ще се съберат. Тези раздели винаги са по поръчка и по едно и също време (рожд.дни). Когато им трябват компромати, усложливо точно тогава има кой да снима.

Лилия, караваните се една до друга, за да може Афи да влиза през прозореца при Мерт (в Х има дори клап как става това).
Виж целия пост
# 281
VAL, много ми хареса Ферит като спящата красавица, но ми е интересно от чия целувка ще се събуди?
Предположения:
- мама Гюлгюн
-мама Есме
- леля Хатидже
- Ифакат
- Суна
- Сейран

А, може и от другите жени в живота му:
- Султан
- Пелин
- Невра
- Дияр

Залагането да започне.
Виж целия пост
# 282
Залагам на един задвратник от Халис и е готов събуден.😁
Виж целия пост
# 283
Аз изобщо не се съмнявам,че ще е от целувката на Сейран....обаче,да не бъркам?Може да е от Суна..Нали са казали хората-клин,клин избива.
Че,като се стресне от целувката на балдъзата и ще се събуди,та даже и ще прави Бамбито.Закъснява вече Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 284
Пак ли се изтриха коментари или си въобразявам ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия