Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 80

  • 35 882
  • 736
# 300
И големите страници в Х не си мълчат.

Виж целия пост
# 301
Демек АфРам  ще са виновниците ,за ранния финал….сигурно затова няма и СейФер сцени. Защото има напрежение между тях. Пффффф ,колко е долен тоя Онур. Главната двойка,която му направи сериала и благодарение на тях има продажби в чужбина ще му бере негативизма😒
Виж целия пост
# 302
Няма да мълчат! Такива изроди като Бирса измислената журналистка и извратеният продуцент никъде няма! Срамота!
Айде към Х
ReytinglerinSorumlusuOGM
Виж целия пост
# 303
Бирса написала, че не се знаело дали сериалът ще достигне до епизод 100. Шнура не искал да свършват, но раздялата на АфРам обтегнала обстановката на снимачната площадка. Демек за края на "Рибарчето" не са виновни той и некадърните му сценаристи, ами АфРам. 🤐😵‍💫

АааааХаХаХа😂😂😂😂😂
По голяма смешка не бях чувала скоро😅😅
Виж целия пост
# 304
Някои солота нещо много се размечтаха, ама ще ги видя какво ще пишат, когато АфРам отново се появят заедно. 😜 Ще им остане мечтата за развод, защото "не били един за друг".😂😂😂
Виж целия пост
# 305
Някои солота нещо много се размечтаха, ама ще ги видя какво ще пишат, когато АфРам отново се появят заедно. 😜 Ще им остане мечтата за развод, защото "не били един за друг".😂😂😂

Какво ще пишат….Нищо важно😂…..Раздвижват се само,когато има жълти клюки😂😅😅
Виж целия пост
# 306
Този профил "телевизионен свят" май,че публикува новината за отследването,сега и тая простотия.И то преди епизода утре.Хората скочиха яко и има защо.Та те от 6 епизода поне нямат общи сцени,някакви мижави там, колкото да не е без хич  Не мога да повярвам ,че посмяха да препишат провала на раздялата на Афрам. Във втори сезон като пак бяха разделени защо екипа нямаше проблеми, а?Бясна съм!.Горките деца, не им стигат личните проблеми сега и това.
Виж целия пост
# 307
Някои солота нещо много се размечтаха, ама ще ги видя какво ще пишат, когато АфРам отново се появят заедно. 😜 Ще им остане мечтата за развод, защото "не били един за друг".😂😂😂

Какво ще пишат….Нищо важно😂…..Раздвижват се само,когато има жълти клюки😂😅😅

Точно, пак ще се покрият, защото "вече им е все едно дали са заедно или не".😜🤣
Виж целия пост
# 308
Да, де…..той Онур най-вероятно ги е посъветвал АфРам,като се скарат веднага да се отследват,за да направят реклама на продукцията,за да не се отрази негативно на рейтинга,ако някой не е разбрал😅😂😂
Виж целия пост
# 309
Да, де…..той Онур най-вероятно ги е посъветвал АфРам,като се скарат веднага да се отследват,за да направят реклама на продукцията,за да не се отрази негативно на рейтинга,ако някой не е разбрал😅😂😂

Преди седмица, когато АфРам празнуваха рождения ден на Мерт заедно, рейтингът падна в АБ-то до 1,75. Пак те бяха виновни, нали?🤪

Онур Акай е писал, че АфРам са се сдобрили. 🥳 😍

https://www.instagram.com/p/DFwbDF5oqgx/?igsh=MTU5d3lxOTAxdGZ3cQ==
Виж целия пост
# 310
Добро утро в 93-я петък на Чапкъна, момичета Kissing Heart



Гледайте думи:

Кризата на 100-ия епизод в “Yalı Çapkını” и раздялата на Афра и Мерт се отразиха негативно на снимачната площадка
Въпрос на любопитство е дали феноменалният сериал на OGM Pictures "Yalı Çapkını" ще направи своя финал в епизод 100...
Епизод 93 от сериала “Yalı Çapkını” е на екран утре. Планът на продуцента на сериала Онур Гювенатам от самото начало беше да направи финала след гледане на 100-ия епизод... Според информацията, изтекла зад кулисите, Гювенатам не иска сериалът да приключи, без да направи фурор, въпреки че рейтингите на Yalı Çapkını намаляват всяка седмица, също поради ефекта от продажбите в чужбина.
Точно в този момент обаче главните актьори от сериала Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир се разделиха заради обвинения в изневяра, което се отрази негативно на работната среда на снимачната площадка. Стана ясно, че този път ситуацията е доста по-напрегната от предишните раздяли. Затова е любопитно дали сериалът ще види своя 100-ти епизод...


Демек, работата ни е много добра, искахме да продължим още известно време, но актьорите ни не се разбраха и приключваме Head Band

Дори и така да е, никога, ама никога няма да повярвам, че Афра е правила фасони на сета, а АКО Мерт е изневерявал, значи на него пък така или иначе не му е пукало, та не виждам как ще е свързано с тях. И без това нямат сцени, да бяха писали още 7 серии зет и балдъза, ето ти заветните 100 парчета хахахаха.



Нейсе, довечера добре въоръжени и снабдени, знаете как Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 311
Добро утро,момичета 🌺…Чапкънов ден е🪬
Еве,снощи зачекнахме темата….
Аз на тази глупостите не ги чета….Пък и начина на писане й е предназначен за определена част от населението….
Това раздвижване обаче не е случайно…
Струва ми се,че като за финал Афра и Мерт ще трябва да спасяват омазания О.Г…..
Виж целия пост
# 312
Добро утро в 93-я петък на Чапкъна, момичета Kissing Heart



Гледайте думи:

Кризата на 100-ия епизод в “Yalı Çapkını” и раздялата на Афра и Мерт се отразиха негативно на снимачната площадка
Въпрос на любопитство е дали феноменалният сериал на OGM Pictures "Yalı Çapkını" ще направи своя финал в епизод 100...
Епизод 93 от сериала “Yalı Çapkını” е на екран утре. Планът на продуцента на сериала Онур Гювенатам от самото начало беше да направи финала след гледане на 100-ия епизод... Според информацията, изтекла зад кулисите, Гювенатам не иска сериалът да приключи, без да направи фурор, въпреки че рейтингите на Yalı Çapkını намаляват всяка седмица, също поради ефекта от продажбите в чужбина.
Точно в този момент обаче главните актьори от сериала Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир се разделиха заради обвинения в изневяра, което се отрази негативно на работната среда на снимачната площадка. Стана ясно, че този път ситуацията е доста по-напрегната от предишните раздяли. Затова е любопитно дали сериалът ще види своя 100-ти епизод...


Демек, работата ни е много добра, искахме да продължим още известно време, но актьорите ни не се разбраха и приключваме Head Band

Дори и така да е, никога, ама никога няма да повярвам, че Афра е правила фасони на сета, а АКО Мерт е изневерявал, значи на него пък така или иначе не му е пукало, та не виждам как ще е свързано с тях. И без това нямат сцени, да бяха писали още 7 серии зет и балдъза, ето ти заветните 100 парчета хахахаха.



Нейсе, довечера добре въоръжени и снабдени, знаете как Stuck Out Tongue Winking Eye
Сценарий в сценария ... Rage
Вероятно има повече от едно обяснение на това написаното по-горе. Каквото и да е обяснението, на Афра и Мерт трябва да им е за урок в бъдеще. За да не се превръщат в дъвка на продуценти и публика... Sad
Виж целия пост
# 313
Melody19, прочетох ви, но сега ви прочетох, сега коментирам. Не кибича по цяла вечер в мрежите Stuck Out Tongue Winking Eye
Ясно е посланието, трябва да гледаме и да видим колко точно аджаба е напрежението между Афра и Мерт и как се е отразило то хахахах

Кате, обица на ухото да им е Grinning
Виж целия пост
# 314
Ахаха….Да видим ще успеят ли тази вечер да ме задържат пред екран или ще кибича нещо друго, примерно….
Еве,няма упрек към това,което коментирате и кога го коментирате…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия