⚓ На пазар във Варна - тема 79 ⚓

  • 36 174
  • 737
# 585
Любим супермаркет ми е Булмаг.
Обаче печеното пиле, което взех преди няколко дни, и котките ми едва похапнаха.
Виж целия пост
# 586
Не препоръчвам готвената храна.Готвач съм и имам позната която работи в тяхна кухня.Готви се в Шумен,храната се охлажда и се разнася по обектите.На място се топли и продава.На пилетата маринатата е отвратителна.Печено пиле,купувам само от Владиславово пазара и Тракия.И друго за Булмаг,виждала съм как размразяват меса в мивките.Купувам само пакетирани храни от там.Пекарната е външна фирма.Издадох вътрешна информация.
Виж целия пост
# 587
Те и в Лидл взеха да продават   печени кокошки . Избор голям- на вкус ..
Виж целия пост
# 588
Не препоръчвам готвената храна.Готвач съм и имам позната която работи в тяхна кухня.Готви се в Шумен,храната се охлажда и се разнася по обектите.На място се топли и продава.На пилетата маринатата е отвратителна.Печено пиле,купувам само от Владиславово пазара и Тракия.И друго за Булмаг,виждала съм как размразяват меса в мивките.Купувам само пакетирани храни от там.Пекарната е външна фирма.Издадох вътрешна информация.
Извинявайте, но няма шанс от Шумен да носят готвена храна във Варненски Булмаг.
Аз лично съм работила 1 година. Няма да споделя точната локация защото не мисля, че е нужно, НО във Гранда готвят всеки ден. Вземат от щанда за месо, което вече му е изтекъл срока или тръгва да намирисва и се готви. Присъствала съм и на други мизерии така, че имайте едни наум, но не носят готвена храна от 100 км. 😁😁😁
Виж целия пост
# 589
Имам малко странен въпрос : Оказа се, че плоскостите с които е правена кухнята ми са спрени от производство, а сега ми трябва около половин плоча от това ПДЧ ( по-точно цвета е сив дъб Бардолино на Еггер) Случайно да знаете някой склад или дърводелец, който би могъл да има някакви останали парчета от такива спрени от производство плоскости? Къде да проверя?
Виж целия пост
# 590
Питай в темата за кухни.
Виж целия пост
# 591
Имам малко странен въпрос : Оказа се, че плоскостите с които е правена кухнята ми са спрени от производство, а сега ми трябва около половин плоча от това ПДЧ ( по-точно цвета е сив дъб Бардолино на Еггер) Случайно да знаете някой склад или дърводелец, който би могъл да има някакви останали парчета от такива спрени от производство плоскости? Къде да проверя?

Проверете в Джи и Ем.
Виж целия пост
# 592
Преди 2-3 години си бях поръчала от разсадник около Варна каскадни петунии, тип Сурфиния. Имаше публикация във Фейсбук и си поръчах, но не съм запазила контакт. Върти ми се с. Долище в главата, но там ми излиза само един - звънях, не предлагат. Някой знае ли друг подобен разсадник, където предлагат такива цветя?
Питай в разсадници "Нолина" и "Керия". Миналата година издирвах сурфиния и там имаха. Вчера минавах през "Мареа", казаха, че уж до седмица -две щели да имат. Така, че може и там да провериш.
Виж целия пост
# 593
Преди 2-3 години си бях поръчала от разсадник около Варна каскадни петунии, тип Сурфиния. Имаше публикация във Фейсбук и си поръчах, но не съм запазила контакт. Върти ми се с. Долище в главата, но там ми излиза само един - звънях, не предлагат. Някой знае ли друг подобен разсадник, където предлагат такива цветя?
Питай в разсадници "Нолина" и "Керия". Миналата година издирвах сурфиния и там имаха. Вчера минавах през "Мареа", казаха, че уж до седмица -две щели да имат. Така, че може и там да провериш.
Много благодаря Simple Smile
Мъжът ми от "Керия" беше взимал разни храсти и ми каза, че там май нямали такива цветя, но явно не е така. Ще проверим Simple Smile)
Виж целия пост
# 594
Чудех се къде видях това име Сурфиня, във втория разсадник като влизаш във Виница. Обаче аз нали си знам каскадна петуния Simple Smile и хич не обънах внимание, но са големи здрави растения - забърсах 6 броя за едни висящи пред входа на къщата саксии. Бяха по 4, 20 или по 4,50, много не обърнах внимание на цената. Имаше бяла, звездно небе, 2-3 вида розово-лилаво, тъмни ..
Виж целия пост
# 595
От къде мога да купя хубаво агнешко месо? Не готвя такова и искам да пробвам, с уговорката, че не знам точно кога ще ми дойде музата, така че ми трябва магазин в който сравнително често предлагат като асортимент, а не само около празници да зареждат (като за Великден). С приоритет са ми магазини в Младост, Трошево, Възраждане....
А относно вкусните козунаци-от години поръчваме (с поръчка са, не на свободна продажба) от една забутана пекарна в Трошево, но са просто страхотни!
Виж целия пост
# 596
Чудех се къде видях това име Сурфиня, във втория разсадник като влизаш във Виница. Обаче аз нали си знам каскадна петуния Simple Smile и хич не обънах внимание, но са големи здрави растения - забърсах 6 броя за едни висящи пред входа на къщата саксии. Бяха по 4, 20 или по 4,50, много не обърнах внимание на цената. Имаше бяла, звездно небе, 2-3 вида розово-лилаво, тъмни ..
Ще проверим и там Simple Smile
Виж целия пост
# 597
Поръчвала съм преди козунаци, и не само, от пекарната на Зузи, на ул. Хан Кубрат 36 в Трошево. Уникални бяха.
Да попитам къде във или около Варна продават фигури от гипс за градината?
Без хипермаркетите тип Бриколаж, Мьомакс и другите.
Виж целия пост
# 598
Хубаво агнешко месо, а и всякакво друго, в магазин Джуро, под Синия пазар.
Виж целия пост
# 599
Поръчвала съм преди козунаци, и не само, от пекарната на Зузи, на ул. Хан Кубрат 36 в Трошево. Уникални бяха.
Да попитам къде във или около Варна продават фигури от гипс за градината?
Без хипермаркетите тип Бриколаж, Мьомакс и другите.
За цветните животинки ли става въпрос? В Тип-топ до Митрополията на Съборни имаше голямо разнообразие наскоро. На "Пискюлиев" в посока пазар има едно малко магазинче за керамика и подобни, там също съм виждала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия