"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - Тема 17

  • 20 462
  • 736
# 735
Да, "Гений" гледам, тръгна добре, но снощния рейтинг е много зле. То айде "Шакир паша" си е достоен конкурент, ама "Кокичетата" да бият "Гений"хич не съм съгласна.  "Пазар" почна скоро, ама и там не вървят нещата. Не знам, ама събота и неделя са почивни и за гледане на сериали. Joy Та ще си остана наесен май само с "Ешреф рюя"
Виж целия пост
# 736
Дружки, Заповядайте в Новата  Обновена Тема Heart
https://www.bg-mamma.com/?topic=1755585
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия