Ясновидци - тема 47

  • 67 558
  • 757
# 675
Така, така, така... Нямаше обидени от тези, на които е гледала. Имаше ядосани, които се дразнеха, че се говори за нея и ТЕ държаха да се направи лична тема, за да не се спами тук. Е, направих набързо, но още по-бързо някой я докладва 🤷♀ Съжалявам, че четете избирателно и не сте схванали идеята за уж новата тема. Иначе, сега вие самите продължавате да подхранвате това, което се опитвате да избегнете, не зная дали се усещате...
Виж целия пост
# 676
Виола, не е до говоренето за нея. Даже напротив, темата нали е за взаимопомощ. Просто прави впечатление, че когато позамрат мненията, свързани с нея, рязко се появява някой, който се е регистрирал днес, и директно пита за нея. Това е подозрителното тук, и затова хората се дразнят. Предполагам.
Ако познава наистина - евала, просто тези постове изглеждат, като един вид напомняне, за да не я забраевим, защото ѝ е намаляла “клиентелата”.
Виж целия пост
# 677
Окей, да приемем, че е така. Ами, вие самата какво правите? Няма-няма и споменете, че гледате на карти. На мен пък точно за вас ми направи впечатление миналите дни, как от нищото някаква женица ви спомена колко е доволна от вас ни в клин, ни в ръкав. Но отдолу веднага коментара на друга потребителка беше в другата крайност, та чак я оспорвахте. Забелязала съм, че обичате да си правите самореклама. Нооо, не ви съдя, имате нужда от това - правите го. Просто не съдете хората по себе си и не приписвайте собствените си подбуди и действия на тях. А и до колкото помня, напуснахте темата, именно, защото вие бяхте ядосана на жената с бикновените карти 😃
Виж целия пост
# 678
Изобщо не е самореклама. Дамата, която ме е споменала, ме е споменала по нейно желание, не съм я пратила във форума да го прави. Направила съм жест към нея, така е преценила. То ако трябва да сме честни, и вие ми изглеждате все едно рекламирате “дамата с картите”, но не го казвам.
Жената, която коментира в другата крайност изобщо не е изчакала срока, който съм ѝ дала, а пише негативни мнения за мен, 3 месеца по-рано, просто защото на нея ѝ се иска да стане по-бързо.
Няма смисъл да спорим, аз НЕ се крия, а заставам пред всеки, който ми пише с лицето си. Доколкото помня дамата с картите е тази, която се крие. Но нека не навлизаме в излишни спорове все пак.
Ако си правех самореклама щях да си качвам обратните връзки от хората.

Допълвам се - не беше само един човекът, който ме препоръча, ама явно не сте следила правилно. 😿
Виж целия пост
# 679
Честно казано, не искам да ме нападат, че рекламирам някого, но аз съм в много тежък момент от живота си в момента и днес четенето, което Sunflower  ми направи много ми помогна и ми даде голяма надежда. Много съм доволна. Отделно, че снощи като прочетох мненията тук и писах посреднощ и тя ми отговори и ме прие. Това не е малък жест. За познаването - каза ми неща които аз си мислех и ще видим какво ще се случи, но мисля че има познаваемост момичето.
Виж целия пост
# 680
Аз съм “женицата, която ни в клин, ни в ръкав е похвалила”. Може да погледнете от кога съм във форума, не съм някоя регистрирана с 5 мнения, за да правя реклами. И къде е удачно да “похваля” дамата от която съм останала доволна?! В тема за маникюри съм хвалила маникюристки, в темата за фризьори съответно фризьори. Дамата, която похвалих направи жест за мен, вече съм описала случая.
Виж целия пост
# 681
Здравейте,
Някой случайно да има телефон за контакт с Ели Загорова?
Виж целия пост
# 682
До кой голям град сте близо? Търсете. За Варна ми пишете на лично.
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в разговора Ви с момичето, но кого във Варна бихте препоръчали. Опасявам се, че мой близък човек е станал жертва на негативни неща.
Виж целия пост
# 683
Здравейте, надявам се всеки да успее да получи отговори на въпросите си. Най-важно е сам да си помогне с каквото може. Най-вече да е оптимист.
Виж целия пост
# 684
Здравейте, някои да е ходил при една туркиня в село Драгиново, Велинградско. Да даде отзиви?
Виж целия пост
# 685
Здравейте, някои да е ходил при една туркиня в село Драгиново, Велинградско. Да даде отзиви?
За Ати ли питате? Аз ходих при нея преди повече от година. Много малка част от нещата станаха за това време 1-2 може би. Жената е изключително добронамерена позитивна и иска да помогне. Мястото е все едно се връщате в средновековието. Поне аз винаги съм си представяла че човек с дарба който не го прави за пари е точно на такова място…
Виж целия пост
# 686
Здравейте, някои да е ходил при една туркиня в село Драгиново, Велинградско. Да даде отзиви?
За Ати ли питате? Аз ходих при нея преди повече от година. Много малка част от нещата станаха за това време 1-2 може би. Жената е изключително добронамерена позитивна и иска да помогне. Мястото е все едно се връщате в средновековието. Поне аз винаги съм си представяла че човек с дарба който не го прави за пари е точно на такова място…
Незнам как се казва
Виж целия пост
# 687
Аз продължавам да получавам на лично съобщения, за някакви гледачки, все едно съм ги търсила....иначе ми остана, казала съм си за последно,.на.03.06, имам час при Любомир Алексиев....
Виж целия пост
# 688
Здравейте, някои да е ходил при една туркиня в село Драгиново, Велинградско. Да даде отзиви?
Аз ходих и писах за нея... Беше абсолютно убедена, че каквото там видя ще стане, даже каза да почерпя... Също и на една приятелка. И при двете ни стана точно обратното. Ходихме по няколко пъти, някаква вода ни дава да пием. Въобще толкова лошо стана, че наистина й повярвах... 1 година изгубих. Иначе да, много е мила, също и жената с обикновените карти, но какво от това.

Отново ще кажа - за толкова време, единствено тази жена с таро картите каза как ще се развие тази ситуация и всичко стана 1 към 1. Постоянно ми пишат лични съобщения за координатите й. Оставям още веднъж тук имейла й: tarot.lovecompass@gmail.com
Виж целия пост
# 689
Здравейте, някои да е ходил при една туркиня в село Драгиново, Велинградско. Да даде отзиви?
Аз ходих и писах за нея... Беше абсолютно убедена, че каквото там видя ще стане, даже каза да почерпя... Също и на една приятелка. И при двете ни стана точно обратното. Ходихме по няколко пъти, някаква вода ни дава да пием. Въобще толкова лошо стана, че наистина й повярвах... 1 година изгубих. Иначе да, много е мила, също и жената с обикновените карти, но какво от това.

Отново ще кажа - за толкова време, единствено тази жена с таро картите каза как ще се развие тази ситуация и всичко стана 1 към 1. Постоянно ми пишат лични съобщения за координатите й. Оставям още веднъж тук имейла й: tarot.lovecompass@gmail.com
Кога сте ходила?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия