Ще имам близнаци! Тема с продължение 41

  • 16 103
  • 413
# 405
Здравейте,момичета. Не знам дали това е темата в която трябва да пиша. Ще правиме 3ти опит в инвитро и искаме да сложиме 2 ембриона. Въпроса ми е как ви преминавала или преминава бременноста с близнаци? Как се чувствахте, дали бебчета имали някакви проблеми след раждане?
Виж целия пост
# 406
Ниночка, ако лекарят не вижда проблем при теб от евентуална многоплодна бременност, аз бих му се доверила. Ние върнахме два ембриона, хванаха се и двата.Изкарах много лека бременност, ходих на работа до 7-ми месец, излизах всеки ден на вън с каката.С нея ми беше по-ужасна бременността, от колкото с малките. Всяка жена е различна, всяка берменност е различна.
Успех на ин витрото.
Виж целия пост
# 407
Ниночка, ако лекарят не вижда проблем при теб от евентуална многоплодна бременност, аз бих му се доверила. Ние върнахме два ембриона, хванаха се и двата.Изкарах много лека бременност, ходих на работа до 7-ми месец, излизах всеки ден на вън с каката.С нея ми беше по-ужасна бременността, от колкото с малките. Всяка жена е различна, всяка берменност е различна.
Успех на ин витрото.
Благодаря ви за отговор. Той по-принцип е против заради възраста, счита ме за много млада (24 години )да слагаме два ембриона. Два пъти слагаме по един и няма успех. И сега приценихме с съпруга да пробвам е с два да има по-голям шанс . Затова ме притеснява.
Виж целия пост
# 408
Аз бих пробвала с два. При мен се получи от първи опит, но аз бях на доста по-голяма възраст. Проблем с бременността имах накрая чак. Наложи се да извадят бебетата по-рано, понеже спряха с развитието. Но всичко беше наред. Вече са на 5 г маймунките и са доста палави:) Успех!
Виж целия пост
# 409
То май според наредбата за асистирана репеодукция на вашата възраст допускат слагането само на 1 ембрион, ама колко се спазва не знам. Отделно дори да сложат два, няма гаранция, че ще са близнаци. Иначе всяка бременност е индивидална, но многоплодната обикновено си я водят рискова. Никой не може да каже какво би било при вас. Иначе успех!
Виж целия пост
# 410
Бременността ми беше лека, работих до 45 дневния болничен. За 48 часа развих прееклампсия и се наложи да ги извадят преждевременно. Та, никога няма гаранция за нищо.
Успех!
Виж целия пост
# 411
Много ви благодаря за отговори❤ Реших да си поема риск
Виж целия пост
# 412
Много ви благодаря за отговори❤ Реших да си поема риск
Приемете го, не като риск, а като по-голям/двоен шанс да се случат нещата Simple Smile
Виж целия пост
# 413
И като шанс за двойна радост Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия