Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 95

  • 46 956
  • 736
# 300
Благодаря ви! Мисля, че се ориентирах Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Забелязахте ли дали има по веригите вече Maybelline Teddy Tint ?
В Нотино е изчерпано, DM приложението нищо
Виж целия пост
# 302
В Лили го бях видяла.
Виж целия пост
# 303
Взех си тонера на Пептароник, намалени са в Лили. Приятен е, но няма кой знае какъв ефект, то няма и какво да се очаква чак толкова от тонер.
Виж целия пост
# 304
И аз го използвам в момента. Преди също съм го използвала и честно казано ми харесва повече от други по-скъпи. По-богат ми се струва и добре хидратира, точно като за студеното време.
Виж целия пост
# 305
Да, поне опаковката е гигантска. Става за под грим.
Виж целия пост
# 306
Забелязахте ли дали има по веригите вече Maybelline Teddy Tint ?
В Нотино е изчерпано, DM приложението нищо
Има го. Аз днес го получих от Лили.
Виж целия пост
# 307
Забелязахте ли дали има по веригите вече Maybelline Teddy Tint ?
В Нотино е изчерпано, DM приложението нищо
Има го. Аз днес го получих от Лили.
Успя ли да го пробваш? Как е като усещане на устните?
Виж целия пост
# 308
Пробвах го, да. При нанасянето е приятно, едно такова мекичко като мус е. Изсъхва си като матово червило, леко стяга устните и не е като хич да не изсушава, според мен. Позволява слагането на гланц върху него, ако не ви понесе сухотата. Не съм го носила много, но не е чудо невиждано. Моето е цвят 10.
Виж целия пост
# 309
Хм, значи ще продължавам да се чудя. Проблемът е, че преди дни изхвърлях червила, защото не мога да ги износя, а от тези не успях да си харесам цвят. Стават, и до там, не мога да кажа за някой, че е супер. Довечера ще мина през Лили да ги видя наживо, ако нещо ми хареса много.
Виж целия пост
# 310
Ами... можеш да живееш и без него. Нама уау цвят или ефект.
Виж целия пост
# 311
Мда, и аз така подозирам.

П.П. И не успях да се сдържа - взех си 55. Нямаха тестери, та гледах суочове онлайн.
Виж целия пост
# 312
Лайфът започна в ДМ
Виж целия пост
# 313
Мда, и аз така подозирам.
П.П. И не успях да се сдържа - взех си 55. Нямаха тестери, та гледах суочове онлайн.
Може ли да споделите отзиви за номер 55, защото много го харесах от снимки и видеа, които гледах. Най-вече ме интересува как се държи върху по-сухи устни и лесно ли се нанася. По принцип не харесвам течни матови червила, но това ми грабна интереса.
Виж целия пост
# 314
Набелязах си какво ще си купя с талоните - почистваща пяна, ВВ крем и ампула с центела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия