ДВАНАДЕСЕТИ клас - 2024/2025 - 3

  • 39 438
  • 741
# 285
А и хубаво Ганис хвърли топката върху учениците,  но в нашето училищедадата за бала се съгласува с директора, а и все пак ще присъстват директор и учители. Не е като да са организирали учениците някакъв си там купон.
Виж целия пост
# 286
Момичета, Ganis e учителка. Безсмислено е да спорите с нея.
развесели ме по много причини Joy
Виж целия пост
# 287
Момичета, Ganis e учителка. Безсмислено е да спорите с нея.
.
Много хора не четат с разбиране,  какво да кажем за учениците.
Виж целия пост
# 288
Ganis, с какво те подразнихме или ти пречим?
Виж целия пост
# 289
А ти какво правиш в темата за 12 клас? Детето ти завършва или просто обичаш да начукваш канчета и да разваляш настроението на майките в извънработно време?
Риторични са ми въпросите.
Виж целия пост
# 290
Момичета, Ganis e учителка. Безсмислено е да спорите с нея.
.
Много хора не четат с разбиране,  какво да кажем за учениците.
Нямаш идея, колко си права. И за много учители важи в пълна сила.
Виж целия пост
# 291
Никой с нищо ни може да ме подразни.
Независимо кой директор и кои ученици са организирали дата за бал, това  никак не се отразява на датите за 3 ДЗИ.
Я си помислете, колко деца от страната са заявили  трета матура, а и не само трета, а и четвърта? Колко възможности стават?
Виж целия пост
# 292
Е колко ученици да заявили 3 матура по китайски, за която стана въпрос???
Виж целия пост
# 293
Е то и втората матура съвпада с бал. Имам познати деца в 2 училища, които ще са на този хал.
Едва ли са само 2-3 училища в цялата страна, които ще имат (организиран още от м.г.) бал на 23ти май.
Виж целия пост
# 294
Момичета, няма смисъл. Госпожата няма дете в 12 клас. Не мога да разбера защо тя и още няколко от кликата, непрекъснато се месят в неща, които не би трябвало да ги засягат.
Виж целия пост
# 295
Момичета, няма смисъл. Госпожата няма дете в 12 клас. Не мога да разбера защо тя и още няколко от кликата, непрекъснато се месят в неща, които не би трябвало да ги засягат.
Защото поредна година извеждам  12 клас с профил математика.
Виж целия пост
# 296
Да ви кажа, взе да ми писва. Не виждам дати за почивка, освен август, когато е много скъпо. И горещо. Това ме отчайва. Навързани дати на първи, втори трети изпит, ДЗИ или класиране като свински черва. Взех да въвеждам в един календар и се депресирах.
Виж целия пост
# 297
И каква информация търсиш в НАБОРНАТА тема на родителите с деца в 12 клас? Кое къде е прието ли?
Виж целия пост
# 298
Ех... Не знам защо се върнах в годините, когато работех в държавната администрация и на всеки мой опит да подобря процеса на работа, определени колежки винаги, винаги ме възпираха със състоятелни аргументи като: "никога не сме го правили така" и "вторият срок трябва да е 13 седмици"!

Разбрах. Двете седмици вповече е онова, което прави образователната ни система топа на топа. Ако седмиците бяха само 11, вместо 13, нямаше да имаме тези прекрасно образовани деца, функционално грамотни и четящи с разбиране.

Когато не ти стига капацитетът да подобриш образованието, най-лесно е да наблъскаш още материал и още седмици. Да има!

Прекалих, ама ме чака втори тур с малката, която е едва трети клас и отсега ми се плаче.
Виж целия пост
# 299
Да ви кажа, взе да ми писва. Не виждам дати за почивка, освен август, когато е много скъпо. И горещо. Това ме отчайва. Навързани дати на първи, втори трети изпит, ДЗИ или класиране като свински черва. Взех да въвеждам в един календар и се депресирах.
Скрит текст:
Черпя те!

Няма място за депресия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия