ДВАНАДЕСЕТИ клас - 2024/2025 - 3

  • 39 459
  • 741
# 645

Кой ще ходи в събота на предварителния в ТУ, да си стискаме палци и да бършем сълзи?
Ние и знам за още трима човека от темата,с които живот и здраве и кафе ще пием,докато се мъчат наборите...Аз не очаквам чудеса,защото от месец и нещо спря да решава и резултата е вече единица по надолу от това което постигаше...
Виж целия пост
# 646

Кой ще ходи в събота на предварителния в ТУ, да си стискаме палци и да бършем сълзи?
Ние и знам за още трима човека от темата,с които живот и здраве и кафе ще пием,докато се мъчат наборите...Аз не очаквам чудеса,защото от месец и нещо спря да решава и резултата е вече единица по надолу от това което постигаше...
И аз не очаквам чудеса, защото наборът от месец решава. Преди това спеше дълбоко. Ще ме вземете ли на кафе, ако благоволя да се събудя и да го закарам?
Виж целия пост
# 647

Кой ще ходи в събота на предварителния в ТУ, да си стискаме палци и да бършем сълзи?
Ние и знам за още трима човека от темата,с които живот и здраве и кафе ще пием,докато се мъчат наборите...Аз не очаквам чудеса,защото от месец и нещо спря да решава и резултата е вече единица по надолу от това което постигаше...
И аз не очаквам чудеса, защото наборът от месец решава. Преди това спеше дълбоко. Ще ме вземете ли на кафе, ако благоволя да се събудя и да го закарам?

Писах на лични...
Виж целия пост
# 648
Какво, пробен изпит ли й прати Sunglasses
Ние ще се съберем отбрани майки само, алкохолички Joy

шмърциии, все така да се хвалиш! То сега тепърва почва! И да черпиш, ей! А малкото ще се справи, къде ще ходи, я. То щели да отпуснат по две специалности държавна поръчка, има мегдан не само да се справят, ами да ни задминат!
Виж целия пост
# 649
Какво, пробен изпит ли й прати Sunglasses
Ние ще се съберем отбрани майки само, алкохолички Joy

Да бе да,аз съм добър човек Stuck Out Tongue Winking Eye
ТУ са си качили изпитите на сайта от последните десетина години,даже и отг им -само да има кой да решава,ама няма...
Виж целия пост
# 650
https://www.segabg.com/category-bulgaria/i-u-nas-masovo-diskotek … -sa-pozharoopasni
Виж целия пост
# 651
Мда, очаквано (но пак добре, че го съобщават официално).
Само дето не мисля, че някой наистина ще си отстрани всички нередности в обекта, понеже би ставало дума за крупни инвестиции, да не говорим, че някои клубове със сигурност трябва просто да затворят, понеже няма и възможност- ни за повече евакуационни изходи, ни за димоотвеждане...
Виж целия пост
# 652

Кой ще ходи в събота на предварителния в ТУ, да си стискаме палци и да бършем сълзи?

Ние и знам за още трима човека от темата,с които живот и здраве и кафе ще пием,докато се мъчат наборите...Аз не очаквам чудеса,защото от месец и нещо спря да решава и резултата е вече единица по надолу от това което постигаше...
И аз не очаквам чудеса, защото наборът от месец решава. Преди това спеше дълбоко. Ще ме вземете ли на кафе, ако благоволя да се събудя и да го закарам?

Само в комплект с някоя от уникалните ти картини, за да медитирам и викам оммммм Simple Smile
Виж целия пост
# 653
Ахахахаха, като тия, дето ходят с иконите? Simple Smile Медитирайте онлайн, дами!
Виж целия пост
# 654
Не пиша редовно. Има няма само в първи, втори и седми клас. Видно е, че дванайсти също трябва да се разпиша:)
Моят младеж също ще е на пробен изпит в събота в ТУ.
Виж целия пост
# 655
Защо им викате "пробни", те са си предварителни Simple Smile? При пробни изпити (както беше в 7 клас) резултатите са само за сверка как се справяш, а предварителните са си балообразуващи и с тях си се кандидатства.
Виж целия пост
# 656
Ми щото ще се пробваме
Ако стане, стане Joy
Виж целия пост
# 657
Ми щото ще се пробваме
Ако стане, стане Joy
Яко 🤣 По същата логика моят син е на "пробен" на 12.04 в СУ. Дори си направи регистрацията вече. Остава да плати таксата, а... и да отиде да се пробва.
Не се ядосвам хич, вече ми е само смешно, а на младежа му е основно заспало. Толкова сън и като бебе не е имал.
Виж целия пост
# 658
И на СУ е записан. След много напомняне и ръчкане, поне там сам си направи профил, че в ТУ аз го правих. Наспиват се децата, сега им е паднало.
Виж целия пост
# 659
Нашите "пробни" са края на април. До тогава, при добро стечение на обстоятелствата, може да се окажат и ненужни. Според девойката. А според мен, каквото и да стане, трябва да си се яви, за да от тренира формата. Щото ще си е подсигурила план Б, но все пак си гони основната и много по-желана цел.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия