Бригада ⚒️ "Нов дом" 🛠️ сезон 7 🏠

  • 98 747
  • 1 669
# 555
И покривът според мен е проблемен.
Виж целия пост
# 556
Оххх, гледам и плача! Големите момчета ми напълниха  душата.Напомнят ми за брат ми .Много неща си припомних☹

Двамата големи са топ - силни, мъжкари, сдържани, борбени, на тях е висяло всичко. Виждам в очите им, че едва са издържали, но са държали заради другите.
Да, така е! Аз въпреки, че съм израснала  само с един родител, ги разбирам 🤗
Виж целия пост
# 557
Някъде прочетох, че животът е кучка. Е, за тези деца явно е било така. Дано да се справят с всичко. И къде е бащата все пак? Никой ли не го “ притеснява”, че има деца за гледане?
Виж целия пост
# 558
Може ситуацията да е такава, че да е по-добре без бащата.
Виж целия пост
# 559
Споменаха че имат помощ от баба, дядо и леля, което е много добре, това не е малка помощ за големите момчета.
Не разбирам какво значение има от колко бащи са, факта е, че не присъстват в живота им. Децата са много сплотени, излъчват една доброта, много ме разчувства този епизод.
Виж целия пост
# 560
Прави ми впечатление, че този сезон са  подбрали наистина покъртителни истории. Прави впечатление, че са привлекли много спонсори и качеството но ремонтите и обзавеждането е на много по-високо ниво.
Браво на предаването и децата бяха много сладки. Дано имат късмет в живота.
Виж целия пост
# 561
Прави ми впечатление, че този сезон са  подбрали наистина покъртителни истории. Прави впечатление, че са привлекли много спонсори и качеството но ремонтите и обзавеждането е на много по-високо ниво.
Браво на предявено и децата бяха много сладки. Дано имат късмет в живота.

И на мен това ми прави впечатление и това е страхотно. Нека имат все повече спонсори и да успеят да помогнат на повече хора в нужда.

А казаха ли защо едното момченце само живее при бабата и дядото и почти не живее с останалите? Как така се избира кое от петима внуци, нещо не разбирам...
Виж целия пост
# 562
Не са казвали такива неща.
Малко не ми хареса обзавеждането на стаите. Леглата са малки. Особено стаята за трите деца беше недобре обзаведена. Няма бюро за учене, нямаше компютри, лаптопи. И хич не обичам такива надупчени с картинки и висящи работи стени. Повече ми харесват рафтовете за стена, на които се редят снимките.
Стаята на големите момчета е по-добре от тази на трите деца.
В хола диванът гледа към масата. Не ми хареса това решение.
Виж целия пост
# 563
Наистина, по-рано имаше телефони, компютри, големи телевизори...
Виж целия пост
# 564
Удивена съм от децата в този сезон! Всички до едно изключително умни, интелигентни, смирени, талантливи, будни, въпреки тежкия си старт в живота. Клиширано е, но клишетата са клишета, защото са истина - този епизод ме хвана ме за гърлото и още ме държи. За мен беше урок по човечност. Децата ми показаха, колко съм малка, забила нос в ежедневните си битовизми. Не мога да си представя тъгата по загубата на майка им. Изпитвам истинско възхищение към тях - голямото момче, вместо да се радва на юношеството си, да се забавлява, е станал родител на още 4 деца, малкото момиче, имало най-малко време с майка им и искрената му радост от едно ново яке, останалите момчета, всяко със своята чувствителност, мъка по загубата и болка... истински ме трогнаха тези деца, толкова сплотени и задружни. Макар и рано отишла си, майката е успяла да им даде много добро възпитание. Всички говореха толкова правилно, с такова смирение и без капка укор към живота и съдбата им. Не съм живяла в охолство като дете, но дори не мога да си представя живота ти да стартира в тези условия. Много тежко! И тук идват куп въпроси в главата ми - пари за не знам колко избори в последните години държавата има, а за всички тези изстрадали деца, на същата тази държава, дори институциите спят! Как е възможно да нямаме политика за такива ситуации, а да претендираме, че сме Европейска държава? Само географски сме го докарали до Европа! И още една съпоставка - Ергенът и Бригада Нов дом - двете лица на една и съща реалност.
Виж целия пост
# 565
Не са казвали такива неща.
Малко не ми хареса обзавеждането на стаите. Леглата са малки. Особено стаята за трите деца беше недобре обзаведена. Няма бюро за учене, нямаше компютри, лаптопи. И хич не обичам такива надупчени с картинки и висящи работи стени. Повече ми харесват рафтовете за стена, на които се редят снимките.
Стаята на големите момчета е по-добре от тази на трите деца.
В хола диванът гледа към масата. Не ми хареса това решение.

Не мога да разбера такива постове, честно!!!! Тези деца живееха в пълна мизерия, но сега "умуваме" защо дивана  гледа към масата?!?! Баси ненормалния пост ...
Виж целия пост
# 566
Я по-спокойно! Твоят пък е много нормален. Честно.
Не можа да разбереш поста, да.
В тази тема обсъждаме такива неща - диваните, формите, цветовете на стените, подаръците, плочките в банята, финансова подкрепа от съседи и приятели, леля Ветка, която ще подарява лютеница. Прочете ли първите 37 страници от темата?
Виж целия пост
# 567
Я по-спокойно! Твоят пък е много нормален. Честно.
Не можа да разбереш поста, да.
В тази тема обсъждаме такива неща - диваните, формите, цветовете на стените, подаръците, плочките в банята, финансова подкрепа от съседи и приятели, леля Ветка, която ще подарява лютеница. Прочете ли първите 37 страници от темата?

Не! В тази тема обсъждаме как са помогнали на хората в нужда.! Интериорният дизайн е в други теми!
Виж целия пост
# 568
Няма такова условие. Виж първи пост на темата.
Виж целия пост
# 569
Напротив ,казаха че едното дете живее на село при баба си и дядо.Понякога си идвало в София.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия