Бригада ⚒️ "Нов дом" 🛠️ сезон 7 🏠

  • 98 746
  • 1 669
# 705
Да, този сезон май всичките им случаи ще са за хора, които действително имат нужда
от помощ и не могат сами никога да си оправят жилищата. За разлика от миналия където
имаше няколко направо скандално избрани да им се направи безплатния ремонт щото мъжете
ги мързеше и им се свидеше да дават пари и да се понапънат да поработят.
Виж целия пост
# 706
Е така е, разбира се. Но станеш ли публична личност, това е неизбежно.  Много хора не искат да ги дават по телевизията и да участват никъде, точно защото после ще ги разкостят от коментари навсякъде. Особено сега, когато всичко живо е в интернет. Преди 2000 г. беше друго.

Това на мене хубаво ми го обясняваш и се опитвам да го разбера и се пазя да не ставам много известна. Но на децата как да им го обясним?
Виж целия пост
# 707
https://www.btv.bg/shows/brigada-nov-dom/video/gledajte-brigada- … 0ch-po-btv-2.html
Отново тежка съдба. По-големият брат на детето е с психични проблеми, като е правил опити за убийство на малкото братче и майката. Лео Кадели помага на семейството да се скрие.
Виж целия пост
# 708
Много харесвам Лео Кадели, дано да е включен в епизода.
Виж целия пост
# 709
https://www.btv.bg/shows/brigada-nov-dom/video/gledajte-brigada- … 0ch-po-btv-2.html
Отново тежка съдба. По-големият брат на детето е с психични проблеми, като е правил опити за убийство на малкото братче и майката. Лео Кадели помага на семейството да се скрие.
Е, сега вече ще ги намери. Да не мислите, че само тук в тази тема ги издирват и чепкат житието-битието. Хора, които се крият трябва да останат анонимни.
Виж целия пост
# 710
https://www.btv.bg/shows/brigada-nov-dom/video/gledajte-brigada- … 0ch-po-btv-2.html
Отново тежка съдба. По-големият брат на детето е с психични проблеми, като е правил опити за убийство на малкото братче и майката. Лео Кадели помага на семейството да се скрие.
Е, сега вече ще ги намери. Да не мислите, че само тук в тази тема ги издирват и чепкат житието-битието. Хора, които се крият трябва да останат анонимни.
Да не мислите, че съм издала тайна, която само аз знам! Не съм качила адреси и телефони! Това, което съм написала съм го прочела в групата на Лео във фейсбук, която е публична! Освен това за каква анонимност и какво криене говорим? Всички ще ги видят след като излъчат епизода в събота.
Виж целия пост
# 711
Цитат на: willow5 link=topic=1741602.msg49467683#msg49467683
Стоян ми открадна сърцето! Какъв прекрасен младеж. Желая им здраве!!!!
Ау, ти май се влюби? Това този с потника ли е?

Много умно. Детето може да ми е син...

Тъжно е колко мъка има в България. И аз знам за новия епизод от страницата на Лео Кадели. Момченцето е много сладко. Пак ще се плаче.
Виж целия пост
# 712
Точно това е, че хора, които се крият от насилник, трябва да останат анонимни. Участието в предаването ще ги извади на светло и няма да е трудно насилникът да стигне до тях, ако още ги търси.
На мнение съм и, че деца поне до 13-14 години също не бива да се показват с лицата и имената  им в предаването.
Виж целия пост
# 713
На мнение съм, че в БГ човек не може да се скрие. Тук сме като на село - всеки знае всичко за всекиго. Малка страна, всичко може да се разбере, стига да се потърси.
Виж целия пост
# 714
Ако синът е с тежък психически проблем, вероятно вече е хоспитализиран и не излиза да търси майка си. Дано това повдигне въпроса за психическото здраве, което е на катастрофално ниво в България.
Виж целия пост
# 715
Трудна работа е това хоспитализиране и не е за цял живот - вкарват ги, дават им лекарства и ги пускат. Излизат и спират да пият лекарства, съответно стават неадекватни и опасни.
Виж целия пост
# 716
Хоспитализиран? Вие на коя планета живеете? Откога хоспитализират лудите в България? Няма такива неща, моля ви се...
Виж целия пост
# 717
Хоспитализиран? Вие на коя планета живеете? Откога хоспитализират лудите в България? Няма такива неща, моля ви се...
Има психиатрични болници.
Виж целия пост
# 718
Там стоят за кратко и ги пускат.
Виж целия пост
# 719
Точно тази седмица имаше 2 случая с психичноболни - момчето, пребило метеоролозите на Мусала и лудият от Центъра.
За момчето майката наистина полага много грижи и лечението му е изцяло лично усилие в чужбина.
Лудият, който кълне и е агресивен най-вече към майки с татуировки, за пореден път се разхожда свободно. Дали ги прибират, как мислите?
Не знам къде живеете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия