Бригада ⚒️ "Нов дом" 🛠️ сезон 7 🏠

  • 98 752
  • 1 669
# 1 485
Ламинат се слага на идеално прав под.
Ако в тази стая той е крив, а те нямат технологично време да го изравнят, вариантите за настилка не са много.
Виж целия пост
# 1 486
Стаята беше с никак не лошо дюшеме.
Не понасям мокети. Много прах и влага събират.
Виж целия пост
# 1 487
Аз също не харесвам мокет. Явно епизодът е стар, от лятото/есента когато спонсорите все още са малко - друго обяснене нямам за този мокет.
Виж целия пост
# 1 488
Ами например това, че е къща, още повече стара къща, в която подовете са студени, също би могло да обясни защо са избрали мокет.
Виж целия пост
# 1 489
Не е това причината.
В онова старо училище-хамбар да не би да сложиха мокет...еле то пак е къща.
Не е това. Пари и време са нямали...предполагам.
Виж целия пост
# 1 490
Мокет като този е не по-евтин от ламинат. Явно така са преценили.
Виж целия пост
# 1 491
Знам. дори балатум излиза колкото ламинат.
Но пък е бързо..явно времето ги притиска.

Все пак може да се подмени в бъдеще...
Важното е че големите харчове като банята да речем...им отметнаха на хората.
Виж целия пост
# 1 492
Ох, така ми се ще да ги наема.
Искам всичко за 5 дни, ама няма такава друга бригада.
Виж целия пост
# 1 493
Ами например това, че е къща, още повече стара къща, в която подовете са студени, също би могло да обясни защо са избрали мокет.
В Австралия, например, навсякъде е с мокети.Знаем за топлият климат там.Приятелката ми все се чудеше защо.Оказва се,че защото прахът влиза в мокета и не се носи из въздуха.Чисти се редовно, разбира се! Странно е,но ....И като се замисля преди години всички хотели в коридорите и стаите бяха с дебели мокети.Явно има защо.
Виж целия пост
# 1 494
Това е изключително невярно. Тенденцията е от Англия, където също е изключително необмислено, заради влагата.
Тенденцията се променя.
Просто някои хора го намират за луксозно и уютно да ходиш бос.
Австралия е континент с различни климатични зони с големината на Европа и подобно твърдение е смешно.
Виж целия пост
# 1 495
Това е изключително невярно. Тенденцията е от Англия, където също е изключително необмислено, заради влагата.
Тенденцията се променя.
Просто някои хора го намират за луксозно и уютно да ходиш бос.
Австралия е континент с различни климатични зони с големината на Европа и подобно твърдение е смешно.
Споделих мнение на приятелка, която от 28 години живее в Австралия и винаги се е чудела на това нещо и недоумяваше.
И не съм казала,че тенденцията идва от там .
Виж целия пост
# 1 496
Ох, така ми се ще да ги наема.
Искам всичко за 5 дни, ама няма такава друга бригада.
Не са 5дни.. повече са 😃
Виж целия пост
# 1 497
Аз и на 10 съм съгласна.
Виж целия пост
# 1 498
Ох, така ми се ще да ги наема.
Искам всичко за 5 дни, ама няма такава друга бригада.
Не са 5дни.. повече са 😃
5 са. Wink
Виж целия пост
# 1 499
Ох, така ми се ще да ги наема.
Искам всичко за 5 дни, ама няма такава друга бригада.
Не са 5дни.. повече са 😃
5 са. Wink
Миналата година при комшиите бяха повече от 7дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия