Права на децата ни с ТЕЛК - 5

  • 21 488
  • 362
# 360
Не, с този процент няма да ви вземат от помощите по чл.8 д.
Виж целия пост
# 361
Здравейте, подадох документи за преосвидетелстване, но част от тях са от преди три години. Имаме документи от нови прегледи при двама специалисти и стари при други двама. Според ЛЛ нямало нужда от нови прегледи и ще ми даде направления, ако поискат нещо допълнително. Впоследствие разбрах, че важат документи от последните 12 месеца. Датата на комисията ми е в началото на юли. Въпросът ми е дали ако заведа детето на преглед на частно, за да получим актуална етапна епикриза, мога да я добавя към документите преди определената дата?
Виж целия пост
# 362
Свържи се с комисията и питай каквото ти трябва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия