Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема втора

  • 45 840
  • 728
# 420
Двама влизат и боят настава, голЕма конкуренция, много гад зад котлона Simple Smile
Лидия и Яница са първи за мъж в екипа Simple Smile
Виж целия пост
# 421
Владов горкия не мож да пробие Simple Smile ама не сигурен доста ми се вижда.
Виж целия пост
# 422
И после като почне едно масово елиминиране на играчи.
Виж целия пост
# 423
Доколкото чух следващата седмица ще е последет шанс за Зелените, явно ще вкарат пак двама - Владов и Стефан (по-големият брат) и ще разкарат останалите.
Виж целия пост
# 424
Едуард е вбесяващ, фитките ще катурнат Кристофър
Виж целия пост
# 425
Гледам със закъснение, кого вкараха от зелените?
Че не мога да се ориентирам.

Едуард е вбесяващ, да.
Доста арогантен тип.
Виж целия пост
# 426
Кой беше момчето от кухнята на Манчев?
Виж целия пост
# 427
Абе чак пък толкоз нищо да не могат да сготвят! Нещо май действат по тъп сценарии. Тичат като мухи без глави, не чуват и нищо не издават. Нали щеше да zero waste, а цялата храна изхвърлят. Едуард е дразнещ с мякащият си диалект и голямото непоркрито самочувствие, но май ще си пътува за Провадияката. Нещо вече тъпичко ми идва предаването. Много се повтарят сценките и нищо ново не представят.
Виж целия пост
# 428
Гледам със закъснение, кого вкараха от зелените?
Че не мога да се ориентирам.
Цветомир (от братята) и едно ново момиче - Теодора. Hug

Кой беше момчето от кухнята на Манчев?
Симеон. Hug
Виж целия пост
# 429
Нагласено или не, Зелените се справят по-добре от Червените и от Сините. Вече дали е сценарий или наистина са по-добри е отделен въпрос.
Виж целия пост
# 430
Благодаря, Лаленце. Heart
Малък брат, нали? Него очаквах да вкарат пръв.

Оххх, Марина .....

Това момиче Теодора откъде е?
Виж целия пост
# 431
Благодаря Лале, Симеон не го ли изгониха днес или още е при зелените? Извинявам се, но малко ми се губят моменти, поради тинейджърски шум/буботене. 😁
Виж целия пост
# 432
Според мен сега ще размести Виктория да е при Червените, а Крис при Сините. Изгоненият ще е някой друг, който е от Сините. Но мисля, че няма да е Едуард.
Виж целия пост
# 433
даже може да изгони 2-ма.
Виж целия пост
# 434
Благодаря, Лаленце. Heart
Малък брат, нали? Него очаквах да вкарат пръв.

Оххх, Марина .....

Това момиче Теодора откъде е?
Да, по-малкият. Но споделям мнението на Джанис, че другата седмица ще вкарат по-големия брат и Владов и това ще е.
Теодора е на 27 години и готви от 8, друго не дадоха засега...

Благодаря Лале, Симеон не го ли изгониха днес или още е при зелените? Извинявам се, но малко ми се губят моменти, поради тинейджърски шум/буботене. 😁
Слав изгониха, Симеон си е още при зелените. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия