Домашното насилие – тема №6

  • 15 826
  • 224
# 105
Аз не ти доказвам, аз ти казвам нещо Grinning
Очевидно е.

Малък % от новинарските сайтове казват, че са били женени.
Е, докато се раздвижат...
Утре ще се ъпдейтнат инфото.

Та като се пишат някакви неща  поне някакви линкове давайте.
Не е към теб Динчо.
Виж целия пост
# 106
Насилникът се оправдава с психически проблеми, изкарва се той жертвата:
https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/20046958

Децата им потвърждават, че той редовно е проявявал физическо насилие към жената.
Виж целия пост
# 107
Ненормалник.
Мда, удря те кола и тя е виновна, че си насилник.
Айде сега оправдания. Чуди се  как да се измъкне изрода.
Ми да го ударим още веднъж и да му наместим чакрите може ли? Joy
Виж целия пост
# 108
https://www.24chasa.bg/index.php/bulgaria/article/20056090
За жестокостта на насилницитеи желанието за притежание.  И защо жертвите оттеглят показания и се връщат при насилника - от страх!
Виж целия пост
# 109
Моментите, където се споменават деца, са направо болезнени.
Виж целия пост
# 110
Белушани, ужасни са.
Трябва да заковем текстовете в първия пост на новата тема и жените, които са подложени на насилие, да видят какво се случва в душите на децата. Така майчиният инстинкт има шанс да надвие страха.
Виж целия пост
# 111
Потресаващо.
Такива случаи са много за съжаление.
Интересното в статията е как след случаят Дебора се увеличава насилието с макетен нож над жени.
Явно нова мода сред психопатите.
Виж целия пост
# 112
Петгодишно дете да се моли да го убият, защото не издържа на насилието
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/obezobrazenoto-ot-pastroka … go-ubiiat-2414012

Много мисли ми се въртят в главата.
Има неща на два крака, които приличат на хора, като тези двамата или като онези, които бяха измъчвали животни... Такива двукраки неща не трябва да се разхождат свободно сред хора и животни.

Тази е гледала как измъчват детето ѝ и не е правила нищо.

Максималната присъда за такова нещо била някакви си 10 години...
Виж целия пост
# 113
Такива изроди заслужават никога повече да не видят слънчева светлина, 10 години са направо подигравка, а много добре знаем, че и толкова няма да са.
Виж целия пост
# 114
Изроди.
И за такива трябва да бъде въведена кастрация.
И на двамата.
На господина да му се резнат топки и пенис, на жената пълна хистеректомия.
Евентуалните последствия да са си за тяхна сметка. Да са мислили. Те също трябва да бъдат осакатени, както те са осакатили детето. Родната му майка.
Плюс затвор.
А не само 10 години затвор. Трябва и друг вид страдание.
Виж целия пост
# 115
За тази щели да искат условна присъда.
Онзи я е гонил, тя се е връщала, гледала е как детето ѝ се моли да бъде убито или удавено, защото не издържа на мъченията, не е правила абсолютно нищо, за да го предпази, и тригодишна условна присъда...
https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/20194530
Виж целия пост
# 116
Дадоха му само 8 г. на идиота.
Виж целия пост
# 117
Това е кошмар някакъв. Не може да съществуват подобни изверги...
Виж целия пост
# 118
Аз се питам къде е бащата? Тия ясно са изроди, но той къде е бил. Или той може да си урежда живота в чужбина.
Виж целия пост
# 119
И аз съм без думи.
8 години? Тия нормални ли са?

Dincho, бащата е в Германия. Детето от известно време е при него мисля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия