Домашното насилие – тема №6

  • 15 826
  • 224
# 120
Знам, но защо преди това не се е интересувал. Това не се е случило за един ден.
Виж целия пост
# 121
Аз доколкото чух в новините, видеата са правени и изпращани на бащата.
Относно присъдите - това не е справедливост.
Виж целия пост
# 122
За насилие над животни един тон протести /нямам против, да не ме разберете погрешно/, а защо сега не се съберат хората да протестират в цяла България за тази изродка на която ще дадат условна. Защо никой не я заплашва нея със саморазправа.
Тя е виновна колкото него и заслужава и тя много годинки.
А за убийството в Цалапица - 4 годинки.
Нещо много гнило има. И в системата, но и в хората.
Защото  както се изсипаха един тон коментари и заплахи за тия от Перник, къде са сега тия да ходят да се саморазправят с майката.
Защото заслужава да се пребие жестоко. Не да се убие. А да се пребие. Да се потроши цялата.
После може и с вряла вода да се залее за финал.
Всичко което е изживяло детето, трябва на нея да и бъде приложено.

И аз разбрах, че видеата са пращани на бащата.
А той реагирал ли е веднага? Май не. Доколкото разбирам тормоза дълго е продължавал.
Виж целия пост
# 123
Детето е при баща си в Германия. Бащата е взел родителските права. Направена му е първата операция на малкия от серия операции, които ще се правят една след друга. Започнали са лечение, което е добре.
Според мен майката е с психични проблеми. Лично мнение. А насилникът изобщо не изглежда като такъв. Външността лъже. Според мен и той не е нормален също.
Виж целия пост
# 124
Този е оправдан по обвиненията за изтезание и лека телесна повреда. Тази ще плаща само глоба и нищо друго. Подозирам, че в този случай прокуратурата не си е свършила работата.
Виж целия пост
# 125
Елора, а кой ще го направи тогава?
Виж целия пост
# 126
milenaka, въпросът е има ли случаи в които прокуратурата да си е свършила работата Grinning
Това ако стане вече ще е чудо. Да не си върши работата си е ежедневие, но да я свърши, ще е чудо невиждано.

Елора, а кой ще го направи тогава?

Не знам, луди много.
Но всяко зло за добро. Може би трябва да стигнем до саморазправа за да се промени нещо.
В щатите преди няколко години е било така. Армията е трябвало да се намеси и нещата доста са се оправили.
Виж целия пост
# 127
Е, за други случаи не знам. Не обичам да критикувам наизуст.
Виж целия пост
# 128
Аз оставам с впечатление, че  по веригата полиция, прокуратура, съд редовно не си вършат работа.
И това ще избие. На народа ще му писне.
Трябва ли да има метежи за да работи системата нормално.
Имам познати работили в полицията и напуснали.
Казвали са ми, че там нормални хора много не се срещат. Гняс голяма. Последното даже е цитат.
Виж целия пост
# 129
За леката телесна повреда може да е оправдан, защото си е признал, но за средната не е и е осъден за нея, плюс, че е признат за виновен по още няколко обвинения. Прокуратурата е искала 10 години за него, така че не може съвсем да се каже, че не са си свършили работата. Дали са му 8.
За майката също искаха ефективна, но тя се отърва само само с глоба. Вероятно ще обжалват на следващата инстанция.

Майката и бащата били в процес на развод, то си е било е при нея, правата на нея.  Междувременно се запознава с този и заживяват заедно с детето. Първоначално нямало проблеми, явно обаче нещо отключва агресията и насилието срещу детето. Допълнително и от на*котици е ставал агресивен. Има документирано насилие над детето за период от 2 месеца. Не знам дали са пращали клипове на бащата, само разбрах, че са снимани с такива намерения. Този ревнувал от бащата и си го е изкарвал на детето. Казали, че случайно го били залели с гореща вода по главата, докато го къпали, но експертизата доказва, че нараняванията не само, че не са еднократни, но и не могат да се получат от гореща вода. Дори са се опитали да го "лекуват" с подръчни материали и не е било заведено на лекар от страх, да не си изгуби тя правата над детето. Затова и си е мълчала и за насилието като цяло - да не си изгуби правата. В същия период детето е спряло и да ходи на детска градина, защото вероятно са се опасявали, че странични странични хора лесно са щели да забележат, че има нещо нередно. Не само е липсвала коса от главата на детето, но и част от скалпа също. С такова "лечение" и здравословния му статус се е влошил.
Дано детенцето се оправи до колкото е възможно и има хубав живот за напред.
Виж целия пост
# 130
Ужас, просто ужас, това не майка, не е човек дори.
И за този изрод глоба.
Детето ще е травмирано до живот. Дано се оправи, колкото е възможно предвид зверския тормоз от собствената му майка и нейния любовник.
Съжалявам, може той да е мъчил детето, но тя е равнопоставен съучастник.
Този случай ми напомни за  малкия Питър. Но поне сега оцелява детето.
Виж целия пост
# 131
Просто някакъв ужас. И двете зверства, с детенцето и животните, не мога нито да ги осмисля, нито да ги понеса. Дори не искам да слушам за тях, защото започвам да плача. Чух пак и за случай на насилие между съученици. Не знам какво става с хората, защо толкова много уродщина.... И си мисля и за случаите, които не стават известни....
😭
Дано всеки си получи заслуженото.
Виж целия пост
# 132
Чета тази статия за това дете и рева...
Молело се да го убият,що за изрод трябва да си едно малко беззащитно,на никой нищо лошо не е направило детето
До животен затвор без замяна за тези мръсници Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 133
Детето е при баща си в Германия. Бащата е взел родителските права. Направена му е първата операция на малкия от серия операции, които ще се правят една след друга. Започнали са лечение, което е добре.
Според мен майката е с психични проблеми. Лично мнение. А насилникът изобщо не изглежда като такъв. Външността лъже. Според мен и той не е нормален също.

Много е лесно всяко поведение, което не разбираме, да обясним с психични проблеми.
Никакви психични проблеми няма майката, съжителят ѝ също.
Виж целия пост
# 134
Детето е при баща си в Германия. Бащата е взел родителските права. Направена му е първата операция на малкия от серия операции, които ще се правят една след друга. Започнали са лечение, което е добре.
Според мен майката е с психични проблеми. Лично мнение. А насилникът изобщо не изглежда като такъв. Външността лъже. Според мен и той не е нормален също.

Много е лесно всяко поведение, което не разбираме, да обясним с психични проблеми.
Никакви психични проблеми няма майката, съжителят ѝ също.
Така е.
Има хора да просто зли.
Не са луди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия