За тези, които четат любовни романи № 48

  • 83 756
  • 739
# 540
Аз я чета. Но вероятно няма да я довърша. Скучно, протяжно и изнервящо ми върви.
А, това ме отказа, мерси.
Виж целия пост
# 541
Някой с отзиви за Меган Куин и нейната поредица "Любов от втори поглед" и т.н.?
А Елси Силвър добре ли пише?
Мередит Уайлд и поредицата в прелъстената?

Чудя се, в каква посока да поема с четенето.
Виж целия пост
# 542
Някой с отзиви за Меган Куин и нейната поредица "Любов от втори поглед" и т.н.?
А Елси Силвър добре ли пише?
Мередит Уайлд и поредицата в прелъстената?

Чудя се, в каква посока да поема с четенето.

На мен първите две ми харесаха как пишат. Малко хард са секс сцените, но нищо извън нормата. Третата не съм я чела.
Виж целия пост
# 543
На мен и трите авторки ми харесват. На Уайлд имам да довършвам серията. Ама отдавна четох първите три книги, та по-добре ще е направо отначало да почна.
Виж целия пост
# 544
На Меган Куин съм чела само първата от поредицата и ми хареса, свежа и забавна беше. Някой ден ще прочета и останалите.
Виж целия пост
# 545
На мен и трите авторки ми харесват. На Уайлд имам да довършвам серията. Ама отдавна четох първите три книги, та по-добре ще е направо отначало да почна.
Аз също не съм я довършила поредицата и ще я започна отначало.
Виж целия пост
# 546
Някой чел ли е на Катарина Маура нещо ? Как е ? Май има 2 поредици с коя да започна ?
Виж целия пост
# 547
Някой чел ли е на Катарина Маура нещо ? Как е ? Май има 2 поредици с коя да започна ?
На мен ми хареса как пише авторката.
Виж целия пост
# 548
Някой чел ли е на Катарина Маура нещо ? Как е ? Май има 2 поредици с коя да започна ?
Тази https://www.goodreads.com/series/317607-off-limits
след това тази https://www.goodreads.com/series/354479-the-windsors
и накрая тази книга https://www.goodreads.com/book/show/210441762-mine-for-a-moment
Виж целия пост
# 549
Семейство Уиндзор серията от нейните прочетох. Хареса ми.
Виж целия пост
# 550
Семейство Уиндзор серията от нейните прочетох. Хареса ми.
И на мен.
Виж целия пост
# 551
Paullina Simons - The Bronze Horseman            Някой да е запознат дали тази поредица е издавана на български език?
Виж целия пост
# 552
Сега чета Уиндзор книга 3 допада ми как пише авторката чета я с интерес ...
Виж целия пост
# 553
Започнах това без никакви очаквания, то пък се оказа приятно - https://www.goodreads.com/book/show/54215183-disorderly-conduct
От типа на Стефани Плъм е (ако я помните), само че тук мъжете са трима и още не знам към кой от тях ще се насочи. Малко криминално, малко хумор, няма драми, доста приятен стил на авторката.
Виж целия пост
# 554
Има ли тема за размяна на любовни романи? Имам такива, които бих подарил ако някой проявява интерес. Заемат ми място, искам да се освободя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия