За тези, които четат любовни романи № 48

  • 83 739
  • 739
# 630
Ох, сиела се втурват да вадят нови поредици, а старите не са довършили. На Лорън Ашър на "Ускорение" има ли някакви други книги? Или е само първата и друго не е излизало?
Засега е само тя. И аз това се чудех - че са почнали една серия, а сега пускат друга. Дано ги довършат и двете.
Виж целия пост
# 631
https://www.goodreads.com/book/show/230926478-in-her-own-league
Лиз Томфорде пусна нова книга
Виж целия пост
# 632
Мерси, свалих я от ebookhunter, чела съм всички от Windy city, сега видях, че има друга поредица от 2 , някой отзиви:
Виж целия пост
# 633
Тези книги  не съм ги чела. Мисля,че е героите от нея се появяваха в първата история за Стиви и забравих му името.
Но,пък  авторката ще започва нова серия
Виж целия пост
# 634
Много ми е странно с това разпиляване по поредици на сиела - ту една, ту друга и в крайна сметка ни една довършена.
Новата на Лиз Томфорд е с герои мениджърката на отбора и бащата на сладкарката, ще бъде интересно. Те в последната загатваха за тази линия.
Виж целия пост
# 635
Windy city ми е една от любимите поредици. Новата книга за Риси и Монти е също много добра, но имам още 10 глави от нея. Новата предицата ще бъде за братята на съквартиранката на Хали, която живееше в къщата до Рио т.е единия брат се появява към края но не си спомням как се казваше, но е известен спортист
Виж целия пост
# 636
Има време за Шен. Преди нея чакам да прочета Ел Кенеди какво е "забъркала '' за дъщерята на Лоугън и Грейс и сина на Гарет и Хана.
За Рина,обаче още се чудя.
Коя е книгата за тях?
Тази   https://www.goodreads.com/book/show/231474494-love-song?from_search=true&from_srp=true&qid=lZnjp2YceF&rank=5

И аз чакам книгата на Ел Кенеди и направя се дразня от всички постове с цитати в инстаграм. Ама ще дебна в ebook hunter, обикновено ги пускат предишния ден
Виж целия пост
# 637
Иначе междувременно прочетох "Да уловиш 13" на Клоуи Уолш и мога да кажа, че страшно много ми хареса и се чудя да чакам ли следващата от Сиела или да я видя на английски. Единственото, което ми беше странно и на моменти доста криндж, имайки предвид държанието на героите, езика и темите които се засягат, беше възрастта им /Шанън на 15 г. Джони на 17 г./.
И на мен много ми допадна, та продължих с другите на английски, но не в поредица, защото за мен историята на Джоуи ще е много тежка, та я прескочих докато събера кураж. Темите са доста тежки за преглъщане, но както казах на дъщеря ми - съществуват в нечие ежедневие и семейства. Много е нашумяла поредицата сред тинейджърите тук в Англия и да ..точно така си общуват на тази възраст. Очаква се сериал по поредицата.
Виж целия пост
# 638
Скрит текст:
Има време за Шен. Преди нея чакам да прочета Ел Кенеди какво е "забъркала '' за дъщерята на Лоугън и Грейс и сина на Гарет и Хана.
За Рина,обаче още се чудя.
Коя е книгата за тях?
Тази   https://www.goodreads.com/book/show/231474494-love-song?from_search=true&from_srp=true&qid=lZnjp2YceF&rank=5

И аз чакам книгата на Ел Кенеди и направя се дразня от всички постове с цитати в инстаграм. Ама ще дебна в ebook hunter, обикновено ги пускат предишния ден

Засега най-интересното от книгата  ми е чатът на татковците Simple Smile
Виж целия пост
# 639
Скрит текст:
Има време за Шен. Преди нея чакам да прочета Ел Кенеди какво е "забъркала '' за дъщерята на Лоугън и Грейс и сина на Гарет и Хана.
За Рина,обаче още се чудя.
Коя е книгата за тях?
Тази   https://www.goodreads.com/book/show/231474494-love-song?from_search=true&from_srp=true&qid=lZnjp2YceF&rank=5

И аз чакам книгата на Ел Кенеди и направя се дразня от всички постове с цитати в инстаграм. Ама ще дебна в ebook hunter, обикновено ги пускат предишния ден

Засега най-интересното от книгата  ми е чатът на татковците Simple Smile

Не се и съмнявам :Д Аз я свалих още вчера, ама още не съм започнала да я чета
Виж целия пост
# 640
Трейлър на историята на Хана и Гарет. Аз май съм чела друга книга Wink
https://www.facebook.com/reel/1294372392551952
Виж целия пост
# 641
Трейлър на историята на Хана и Гарет. Аз май съм чела друга книга Wink
https://www.facebook.com/reel/1294372392551952

От коя книга е това?
Виж целия пост
# 642
Сделката на Ел Кенеди
Виж целия пост
# 643
Ясно, мерси. Те май са доста, само по първата ли е този филм?
Виж целия пост
# 644
Ясно, мерси. Те май са доста, само по първата ли е този филм?
Книгите са 4, сега е първата двойка. Дали ще има за другите не знам още

Обаче ,Лиз Томфорд, пише жестоко! Пу-пу да не и е уроки Wink Мъжките и герои винаги да много приятни за четене.  https://www.goodreads.com/book/show/230926478-in-her-own-league
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия