За тези, които четат любовни романи № 48

  • 83 712
  • 739
# 660
Отдавна не съм чела нова книга на СЕФ, а много харесвам книгите й. Дори последната издадена в Бг( за една сладкарка с каравана), която имаше лоши отзиви ми хареса.
Виж целия пост
# 661
Приключих тази – https://www.goodreads.com/book/show/235735088-across-the-vanishing-sky

Свързана е с тази поредица, която ще издават на български – https://www.goodreads.com/series/387120-sparrow-falls

Всъщност е първата от нова поредица. Действието отново се развива в малък град, един от героите от първата поредица се появява и тук за малко, класически романтичен трилър е. До средата ми вървеше малко вяло, след това стана по-динамична, краят ме изненада. Който харесва първата поредица, препоръчвам да започне и тази. Лошото е, че следващата се очаква чак юли.
Виж целия пост
# 662
А кое издателство ще я издава на български? Пропуснала съм...
Виж целия пост
# 663
Не помня. Някъде по-рано в темата имаше информация.

Знам, че е съвсем "прясна", но понеже видях, че я има в Хънтър-а, дали някой много случайно вече не я прочете – https://www.goodreads.com/book/show/247746978-crooked?ref=nav_sb_ss_2_10
Виж целия пост
# 664
А кое издателство ще я издава на български? Пропуснала съм...
   Хермес
Виж целия пост
# 665


Той обвинява себе си за миналото и смята, че не заслужава втори шанс. Тя копнее за щастие въпреки болката и загубата. Но любовта ги връхлита и променя всичко...

Роудс е едва на тринайсет години, когато семейството ѝ загива при пожар, който избухва през нощта. Единствено тя оцелява, но е подложена на болезнени операции, от които остават белези. Майката на най-добрата ѝ приятелка я взема под крилото си и тя става част от голямото им семейство, което приютява деца, нуждаещи се от дом, обич и топлина.

Четиринайсет години по-късно Роудс вече е готова да се завърне в къщата, където загиват близките ѝ. За да ѝ вдъхне нов живот и да продължи напред. Но не е готова за срещата с Ансън Хънт, който ръководи реновирането. Груб, навъсен и дистанциран, той е пълна нейна противоположност. Роудс всячески се опитва да намери пролука в неговата броня, но така и не успява. До момента в който светът ѝ не рухва пред очите му. А той е там, за да я хване, докато пада. Някой иска да съживи болезненото минало и да накара Роудс да се съмнява във всичко и всички. И да се страхува за живота си. Но Ансън е решен да я защити и да разкрие какво в действителност се е случило в нощта на пожара.

Искрицата желание помежду им бързо прераства в неконтролируеми пламъци, които заплашват да ги погълнат. Тайните от неговото минало обаче са не по-малко опасни, а разкриването им може да им коства всичко...

Първа книга в поредицата  Спароу Фолс.
28.04.2026



Две ранени души… убедени, че не заслужават любов. Докато не се срещнат.

Камил Ривера е затънала в грижи за близките си, докато автосервизът ѝ отива към фалит. Последното, от което има нужда, е още един проблем, за който да мисли.

А Ниро Гало несъмнено е проблем. Лошото момче от квартала. Красив. Безмилостен. Недосегаем. Момчето, което разбива сърца и не поглежда назад. Камил го е познавала цял живот — или поне така си мисли. Докато една нощ не променя всичко. И изведнъж границата между страх и привличане започва да се размива.

Но зад студената усмивка на мафиотския син се крие нещо много по-опасно от жестокостта — там пламти нужда, която не признава правила. Камил ще научи, че единственото по-опасно от това да се довери на Ниро… е да се влюби в него.

А когато двама души, убедени, че не заслужават любов, се сблъскат… искрите не просто летят. Те изгарят всичко около тях.

Изданието съдържа

Оригиналните илюстрации на Лине Мария Ериксън;
Бонус главата „Квартално парти“.
15.04.2026
Виж целия пост
# 666
В момента чета новата на Луси Скор и страшно се забавлявам, много ми харесва отново.
Искам да помоля да ми препоръчите други такива автори, с подобен забавен стил. Благодаря Heart
Виж целия пост
# 667
В момента чета новата на Луси Скор и страшно се забавлявам, много ми харесва отново.
Искам да помоля да ми препоръчите други такива автори, с подобен забавен стил. Благодаря Heart

Може да погледните на Елизабет О'Роарк - "Дяволът и дълбокото синьо море" и "Сделка с дявола"!
На мен ми допаднаха.
Виж целия пост
# 668


Първа книга от трилогията Скрито наследство: Каталина

Магията на Каталина Бейлър е толкова необикновена, разтърсваща и плашеща, че семейството ѝ дълго време я държи в тайна. Но сега всички знаят за нейните възможности, а Каталина е Върховен маг и глава на своя Дом. Отговорността е огромна, но дарбата ѝ все още я плаши.

Когато нейни близки са убити при странни обстоятелства, Каталина решава да рискува всичко, за да осигури безопасността на семейството си. Но тя не е подготвена за сблъсъка с разрушителните сили, които стоят зад престъплението. Нито за появата на Алесандро Сагредо – италиански Върховен маг, към който Каталина има… слабост. Той е опасен, непредсказуем и внася още повече напрежение, а мотивите му остават неясни.

За да помогне на приятелката си, Каталина ще трябва да стигне до границите на способностите си, но цената може да се окаже твърде висока: нейният Дом… и сърцето ѝ.

Илона Андрюс е псевдоним на съпрузи, които споделят обща страст към книгите. Освен магически светове, те отглеждат две деца и множество домашни любимци. Автори са на няколко поредици, които стават бестселъри на „Ню Йорк Таймс“.
09.04.2026
Виж целия пост
# 669
В момента чета новата на Луси Скор и страшно се забавлявам, много ми харесва отново.
Искам да помоля да ми препоръчите други такива автори, с подобен забавен стил. Благодаря Heart

Коя четеш?
Виж целия пост
# 670
Моля препоръчате заглавие, което не попада в категорията "enemies to lovers". Този сюжет взе да ми омръзва.
Виж целия пост
# 671
Аз в момента чета поредицата на Бека Мак, но само първата е преведена. Започвам 4та книга. Харесва ми доста серията и като се забавлявам докато я чета, но засега най-много ми хареса 3та книга за Адам.
https://www.goodreads.com/series/339731-playing-for-keeps
Виж целия пост
# 672
Аз в момента чета поредицата на Бека Мак, но само първата е преведена. Започвам 4та книга. Харесва ми доста серията и като се забавлявам докато я чета, но засега най-много ми хареса 3та книга за Адам.
https://www.goodreads.com/series/339731-playing-for-keeps
Последната май е най-добрата. Но и най-тежката. Аз я отлагам, защото прочетох коментарите
Виж целия пост
# 673
В момента чета новата на Луси Скор и страшно се забавлявам, много ми харесва отново.
Искам да помоля да ми препоръчите други такива автори, с подобен забавен стил. Благодаря Heart

Коя четеш?
Mistakes Were Made
Виж целия пост
# 674
В момента чета новата на Луси Скор и страшно се забавлявам, много ми харесва отново.
Искам да помоля да ми препоръчите други такива автори, с подобен забавен стил. Благодаря Heart

Коя четеш?
Mistakes Were Made

Мерси, не съм я чела. Луси Скор се оказва доста приятна авторка.
Бека Мак също ми хареса, та се чудя да чакам ли да издадат останалите или да ги чета на английски...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия