За тези, които четат любовни романи № 48

  • 83 702
  • 739
# 720
Момичета, чели ли сте “Тръгни без мен”? Някакви отзиви за нея?
Виж целия пост
# 721
savii_ не знам коя точно е, предполагам че е Powerless, аз друго не намерих на пазара от тази авторка. На 14 са и двете, така че ми се струва, че е рано за такива графични сцени, но явно с одобрението на мама, може. Аз нямам контрол, просто питах, за да знам какво е положението, че не съм ги чела.
Виж целия пост
# 722
За тази възраст на Симон Елкелес и серията Перфектна химия
Виж целия пост
# 723
Ясно, да знам какво да търся да им подаря за рождения ден Simple Smile Мерси!
Виж целия пост
# 724
Момичета, чели ли сте “Тръгни без мен”? Някакви отзиви за нея?
Аз я прочетох миналата седмица. Амии беше нещо различно за мен от гледна точна на това, че са военни и обстановката съответно е военна. Тренировъчните мисии, изпълнението на мисия и всичките му оръжия, убийствата и загубите на другари ми беше много интересна, доста динамично и много ми харесаха екшън сцените. Обаче за любовната линия няма какво много да се каже - токсични отношения, травми и разстройва, в днешно време обичайното 😂. Бих си купила и друга книга на авторката, ако издадът само заради обстановката и това, което правят героите, но не и заради любовната линия, според мен тя не беше много добре написана.  Следващото определено в моите очи е спойлер и би ми развалило кефа, ако съм решила да я чета, та затова.. 
Скрит текст:
Имаше един момент, в който главната героиня беше толкова объркана (тя през почти тялата книга беше объркана в личен план) ли да кажа и аз не знам 🤷🏻‍♀️, че една сцена с брат му направо ми счупи любовната линия и от там на сетне в моите очи всичко беше просто някакви сцени, които трябва да изградят близост и емоционална дълбочина между героите, но аз вече не можех да го видя по този начин просто.
. В крайна сметка изпитвам смесени чувства към книгата, но както казах бих си купила и нещо друго на авторката, така като гледам пише мрачни военни романи и бих дала шанс да видя дали не се е справила по-добре.
Виж целия пост
# 725
Благодаря за подробната информация! 🫶🏻
Ще си отворя и спойлера като я прочета 😀
Виж целия пост
# 726
Препоръчвам "The  last letter" - Rebecca Yarros.  Пригответе се обаче кърпички. Доста сърцераздирателна, емоционална и трогваща история. Ребека се превърна в любимия ми автор. Много добре пише, както фентъзи, така и романтични истории. Продължавам с Heart the lover - Lily King.
Виж целия пост
# 727
Аз също съм много приятно изненадана от Ребека Ярос, извън поредицата Четвърто крило. Наскоро прочетох Всяка неизбежна случайност и много ми допадна!
Виж целия пост
# 728
Благодаря за подробната информация! 🫶🏻
Ще си отворя и спойлера като я прочета 😀

Надявам се не съм написала повече от необходимото. Да напишеш после впечатление като я приключиш.
Приятно четене и дано да ти хареса!
Виж целия пост
# 729


„Лъжите, които си присвоихме“ отваря вратата към свят, в който богатството прикрива поквара, а лъжите и тайните са преплетени като змии. Когато Роузмари Донахю е открита мъртва, полицията бързо обявява случая за трагичен инцидент.

Ала четиримата млади мъже, които всички наричат „момчетата Холоу“, отказват да приемат тази удобна версия. Алистър, Сайлъс, Руук и Тачър са израснали сред привилегии, насилие и безнаказаност – и отлично знаят как изглежда една добре прикрита лъжа.

Докато търсят човека, отговорен за смъртта на Роуз, те започват да разравят гниещите основи на Пондероса Спрингс – град, в който властта купува мълчание, а чудовищата живеят в просторни имения.

Тогава се появява Брайър – момиче с престъпни навици, остър език и минало, което я е научило да оцелява на всяка цена. Попаднала в елитния университет „Холоу Хайтс“ със стипендия, тя бързо разбира, че старите каменни стени крият много тайни, по-опасни от няколко надменни богаташчета или колежанско братство.

А когато пътищата ѝ се пресичат с тези на Алистър Колдуел, между тях пламва нещо разрушително – обсебващо привличане, способно да унищожи и двамата.

Мрачна, пристрастяваща и безпощадно напрегната, „Лъжите, които си присвоихме“ е история за отмъщение, обсесия и хора, готови да прекрачат всяка граница в името на онова, което смятат за свое.
19.05.2026

Оф аз ще получа тая книга с една абонаментна кутия, но хич не ми се чете. Сравняват я с Devil's Night. Аз едва я прочетох тая поредица. През цялото време ми идеше да се обадя в психиатрията и да ги прибира тия герои. Разни тройки, натискане между двама мъже и натискане между две жени и това явно беше там само за да шокира читателя. Иначе беше безсмислено. Не знам защо въобще прочетох тая поредица. А това двама главни мъжки персонажи да ми се натискат ми убива мъжествеността на героите.
Другото дето разбрах, че ще има в тази поредица на Монти Джей е насилие над животни.  Доколкото разбрах
Скрит текст:
главният герой щял да убие и одере кучето на главната.
Мразя такива работи.
Виж целия пост
# 730
Аз пък се настройвам пролетно-лятно.
Приключих и третата книга за братя Кейн (Лорън Ашър).
Изчетох поредицата "Ветровитият град".
От Ана Хуанг ми останаха: "Ако любовта си имаше цена", "Ако бяхме идеални", "Господар на лакомията" и "Нападателят".
Две от тях чакам да излязат в ел вариант, че са нови.
Защо така не ме "тегли" нещо към "Ако любовта си имаше цена"? Thinking
"Империя на страстта" също я подминавам засега, не знам защо.
"Нарушени обети" също отлежават.
Чудя се откъде да започна?Thinking

Май ви бях питала, Луси Скор как пише? Не искам колежанско, тийн, дарк, фентъзи или на Рита Кент ММ, МЖМ и т.н.
Ренета. мерси за спойлера. Зачерквам. Не е моето.
Виж целия пост
# 731

Май ви бях питала, Луси Скор как пише? Не искам колежанско, тийн, дарк, фентъзи или на Рита Кент ММ, МЖМ и т.н.


Не е от тези Simple Smile Хот са книгите, има много секс и хич не е завоалиран Simple Smile Но са пълни с много хумор. Смяла съм се на глас на някои от тях. Аз лично много я харесвам.
Виж целия пост
# 732
На мен ми хареса  "Ако любовта си имаше цена", а и аз бях настроена, че няма да ми хареса.
Успях да се откажа от кутията с „Лъжите, които си присвоихме“. В тоя жанр ми харесват повече мафиотски романи.
Виж целия пост
# 733
Скрит текст:

Май ви бях питала, Луси Скор как пише? Не искам колежанско, тийн, дарк, фентъзи или на Рита Кент ММ, МЖМ и т.н.


Не е от тези Simple Smile Хот са книгите, има много секс и хич не е завоалиран Simple Smile Но са пълни с много хумор. Смяла съм се на глас на някои от тях. Аз лично много я харесвам.
Определено звучи добре. Мерси!

На мен ми хареса  "Ако любовта си имаше цена", а и аз бях настроена, че няма да ми хареса.
Скрит текст:
Успях да се откажа от кутията с „Лъжите, които си присвоихме“. В тоя жанр ми харесват повече мафиотски романи.
Значи няма да я прескачам. И на теб мерси!
Виж целия пост
# 734
Аз пък се настройвам пролетно-лятно.
Приключих и третата книга за братя Кейн (Лорън Ашър).
Изчетох поредицата "Ветровитият град".
От Ана Хуанг ми останаха: "Ако любовта си имаше цена", "Ако бяхме идеални", "Господар на лакомията" и "Нападателят".
Две от тях чакам да излязат в ел вариант, че са нови.
Защо така не ме "тегли" нещо към "Ако любовта си имаше цена"? Thinking
"Империя на страстта" също я подминавам засега, не знам защо.
"Нарушени обети" също отлежават.
Чудя се откъде да започна?Thinking

Май ви бях питала, Луси Скор как пише? Не искам колежанско, тийн, дарк, фентъзи или на Рита Кент ММ, МЖМ и т.н.
Ренета. мерси за спойлера. Зачерквам. Не е моето.
Не знам какво да препоръчам....За мафиоти става ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия