Частни училища -информативно - дискусионна тема- 67

  • 43 032
  • 739
# 735
Привет.
Някой знае ли сградите на Света София кога са построени и какво е било първоначалното им предназначение?
За нуждите на това училище ли са построени, или са преустроили някакви стари сгради?
Виж целия пост
# 736
Първата сграда мисля, че не е строена специално за училището, преустроена е. Впоследствие беше пристроена от него с изцяло нова част. Втората вече е строена изцяло от училището.
Виж целия пост
# 737
Старата сграда е старо еврейско училище в квартала.
Виж целия пост
# 738
Моя позната е била в ЕК дълги години и каза същото за заплатите спрямо ду, което доста ме изуми на фона на таксите, които родителите плащат. Не са взимали допълнителни възнаграждания, диференцирано заплащане като в ДУ и др.
Освен изброените при чу по-малки класове и амбициозни деца, друго предимство може да е изграждането на име за частни уроци или школи и съответно допълнителни доходи. Това е по-лесно в ЧУ или елитно училище тип СМГ, защото родителите са по-заинтересовани от тези в стандартното квартално.
Виж целия пост
# 739
Време е за нова тема, заповядайте: https://www.bg-mamma.com/?topic=1777275.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия