МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 7/ "Metruk Adam".

  • 39 528
  • 747
# 630
Хайде малко гифки Wink




Виж целия пост
# 631
Афра на събитие на Ив Сен Лоран някъде си.

Виж целия пост
# 632
Снеже в Маями е Афра.

Афра на събитие на Ив Сен Лоран някъде си.



 Wink

Виж целия пост
# 633
Благодаря, Диди!

Роклята е супер, добре и стои, но гримът е ужасен.
Виж целия пост
# 634
В Х буквално се бъзикат с Мерт ,че ще избягал от пост и ,че ще просил за телефон.
Не са уместни тези дебелашки шегички на които никой не се смее.Снеж мислим еднакво.

Виж целия пост
# 635
В Х буквално се бъзикат с Мерт ,че ще избягал от пост и ,че ще просил за телефон.
Не са уместни тези дебелашки шегички на които никой не се смее.Снеж мислим еднакво.

Всеки чалнат фандом в един момент започва да се присмива и на любимците си, защото го мислят за оригинално. 😎
Не е лесно 3 години да висиш по дърветата на снимачната площадка...🤧😀

Добро утро!
Виж целия пост
# 636
Привет! Flowers Hibiscus

Скрит текст:

Диде, Мире, Heart Heart





 Хубава неделя! Heartbeat
Виж целия пост
# 637


Привет!
Виж целия пост
# 638
Няма ли нещо ново около Мерт - влезе ли в казармата, премиера на Метрук Адам, нови проекти...? Бързам за някои неща, ама...

Виж целия пост
# 639
Сега да кажа какво се говори тия дни.Онзи е отворил снощи пак жив чат Ариф казал ,че Мерт е в казармата вече не иска да говори за личен живот на актьорите имал е проблеми затова.Уж твърди,че са гаджета.И от другаде....
Говори се ,че Мерт това лято ще снима пореден филм за ОГМ в Трабзон отново без никакви партньорки както в Метрука.Друго ,че Керем Чатай иска да направи сериал с Мерт поне два сезона - Ай Япъм. Въобще това са подхвърляния.Говори се,че Метрука ще дойде първата седмица на май в Нетфликс.


И още :

От телевизионния източник "Тв Мухендиси": "Да, готвя се да отида в Искендерун, за да се предам на моята военна част. Ще отсъствам за 25 дни. Надявам се да се върна на 30 април. Бих
искал да благодаря и на феновете на скъпия Мерт Рамазан Демир за големия интерес. Пристигнаха безброй съобщения и имейли. Той беше един от любимите ми актьори, приятно съвпадение беше, че човекът също написа по-рано, че ще служи в една и съща роля с Мерт. Да се предаде на поделението на 03.04.2025 г., да положи клетва на 30.04.2025 г., уволнен на 03.05.2025 г."


Ерсин е отпоследвал Гьозде снощи.

Виж целия пост
# 640
Диди, мерси. Heart

Нова от нашия войник. Heart Eyes

Виж целия пост
# 641
Въййй, колко ни е усмихнато войничето.
Момичета, благодаря ви за всичко споделено!
Виж целия пост
# 642
Още една.

Виж целия пост
# 643
Мерто е голям симпатяга и с тази прическа.
Цитат
Според данни на MevcutBilgi Мерт е начело в списъка на най-обсъжданите актьори в социалните мрежи от 30 март до 5 април. 👑
#MertRamazanDemir 
Виж целия пост
# 644
Еми ще си гледкаме виж грижат се за нас...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия