🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти... *тема 17

  • 52 543
  • 741
# 390
Привет, момичета! Revolving Hearts



Най-после имаме включване от Джан! И се появява не със снимка, видео или инфо, а с текст - философства нашето остроумно момче NerdSimple Smile

"Вашето старо аз трябва да умре от болезнена смърт,
за да се появи новото ви аз.
Повечето хора не желаят да се изправят лице в лице с тази болка,
така че тя става техен господар до края на живота им.

Вашият мозък иска да използва познатия път
на най-малкото съпротивление.
Същите навици. Същите места. Същите хора.

Но ако искате да промените живота си, трябва съзнателно
да поемате по черния път, отново и отново,
докато не стане гладък като магистрала."



В Италия от 2 седмици (от 8 април) Ел Турко е на 1-во място! Sunglasses
Днес:


В Румъния след един месец (от 21 март), все още е в топ 3:



Джаки, благодаря ти, че ни носиш класацията на арабите! Flowers Rose

♦️Арабска преса - Регион MENA - ETbilArabi:







https://etbilarabi.com/%D8%AA%D9%84%D9%8A%D9%81%D8%B2%D9%8A%D9%8 … D8%AF%D9%8A%D8%AF
Виж целия пост
# 391
Добро утро!



Благодаря за инфото и класациите! Flowers TulipFlowers Rose







Приятен ден! Hug

Виж целия пост
# 392
Ел Турко днес е 4-ти в световен мащаб


В отделните държави
Виж целия пост
# 393
Хора от екипа, режисьори, сценаристи и актьорския състав на Сандокан днес са се събрали, засега не е известно защо..

Ед: "Let’s go!"                                                            Онопко (снощи): "Tomorrow….Sandokan"


Стори от Онопко (от преди малко):
Nature BoomHeart Eyes
"Всичко, което ще кажа е, че "Сандокан" изглежда като 100 милиона долара....!!!"



Очакваме новини!!
Виж целия пост
# 394
Добро утро,момичета!











Приятен и спокоен ден!

Виж целия пост
# 395




Прессъобщението на Гайн:
(дори не си струва да му слагам превод)
Скрит текст:


И поздрави на Гайн от режисьора Улуч Байрактар (с картата на Италия) Joy
Браво на него!! Hands Clap



Това решение на Гайн показва, че Джан е бил прав! Много, много се радвам, че се махна от Турция, скъса оковите си и вече е свободен....
Сега искам отговорът на Джан да е, да поиска италианско гражданство. Хайде вече тия завистливи турски дробове да гръмнат както трябва един път завинаги.. Joy
Виж целия пост
# 396
Какво мисля ли?
Най-вече, че Джан не е лицемер!
Колко турци, ако попиташ на улицата, ще кажат Турция....един на хиляда!
Виж целия пост
# 397
Международен позор! Това се случва в момента с Турция - излагат се скандално пред света, пълен резил! И без това дизи сектора им е в батака......
Виж целия пост
# 398
Тия пък Joy аз хвърлих едно око на съобщението им и накрая свършва с това, че искали да обединят различията... намерили са подход, признавам им го Joy с махането на сериала съвсем ще се обединят комшиите JoyJoy
Виж целия пост
# 399
Ще се обединят те.. остаряло, потискащо и жалко мислене имат тези (не знам как да ги нарека). Джан е бойкотиран от изостанал манталитет и немотивиран* национализъм, изглежда точно като училищна битка Joy Всичко, което прави нашия, създава бъркотия в тази бедна страна Joy

Няма да крия, днес изпитвам голямо и дълбоко чувство на отвращение, турските мурафети* и човешката подлост и дребнавост ме отвращават още повече, когато подкопават човешката свобода. Горките турци, ще кажа само....

Грета:


==========================================

дори и тези, които не харесват Джан се възмущават...


Виж целия пост
# 400
Умирам от кеф да им гледам сеира на комшиите!

Джан Яман е единственият турски актьор, участвал в международни проекти и постигнал успех през последните години. И сега от яд не могат да се поберат в кожата си и бълват ли, бълват простотии!
Ама иначе къде ще чуят за тях, ако не използват името му...смешници!
Виж целия пост
# 401
Фалшивият национализъм е евтино извинение, според мен има нещо друго....
Това се замисля от няколко дни, сигурна съм, турците писаха само възмутителни статии за избора на Джан "Италия - Турция", за сериала имаше мълчание и пълно пренебрежение...

Да видим каква стъпка ще предприемат Ай Япъм? Мад? И Джан ще им отговори ли, така откровено (искрено и лично), оставяйки целия си сарказъм да блесне Simple Smile

Иначе и аз много се кефя да им гледам сеира на комшиите JoyMask
Виж целия пост
# 402
Ел Турко и днес е 4-ти в световен мащаб

ТОП телевизионни предавания на Starz на 24 април 2025 г



В отделните държави

Виж целия пост
# 403
Добро утро, по никое време! Simple Smile
Сън не ме хвана тази нощ и сега се пробудих ядосана (шегувам се) Grinning

Сигурна съм, че Джан ще оцелее отново в тази ситуация и ще излезе по-силен от нея. И отговорът на тази атака трябва да бъде още една нова, голяма, международна работа (освен Сандокан), нови успехи, нови награди и голямата любов на феновете и публиката от цял свят!

Роден победител! Heart



Не е случайно, че Джан преди 2 дни публикува онзи философски пост за "старото и новото аз". Може би вече е знаел, че ЕТ ще бъде премахнат от Гайн. Трябва да го прочета отново (тогава не разбрах нищо) и да се опитам да навържа нещата според ситуацията, може би се е опитвал да ни каже нещо (да ни подготви)...

ето, пренасям го и тук:
Скрит текст:
"Вашето старо аз трябва да умре от болезнена смърт,
за да се появи новото ви аз.
Повечето хора не желаят да се изправят лице в лице с тази болка,
така че тя става техен господар до края на живота им.

Вашият мозък иска да използва познатия път
на най-малкото съпротивление.
Същите навици. Същите места. Същите хора.

Но ако искате да промените живота си, трябва съзнателно
да поемате по черния път, отново и отново,
докато не стане гладък като магистрала."

Но точно сега не мога да навържа нищо, мозъкът ми в 6 сутринта не е толкова гъвкав Grinning
Виж целия пост
# 404
Грозде, очевидно говори за това Wink старото аз трябва да умре, демек турското му аз. Трябва съзнателно да поемате по черния път, т.е. съзнателно е избрал да върви по този път на отрицанието от сънародниците си, но да върви напред към успеха... той си знае от край време какво го чака в Турция и мисля, че въобще не е изненадан от събитията...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия