
"Изчакай търпеливо изгрева! С всеки изгрев
и с всяко утро се ражда и нещо хубаво."
Благодаря ви за споделеното!


Ами аз не съм изненадана от случващото се в Т-я.Да премахнат ЕТ от Гайн.След изказването на Джан,направо им бръкна в политиката,която е в момента в страната.Има толкова арестувани студенти след демонстрациите.Отстраниха актьори от участия в сериали на ТРТ1 след изказванията им в пресата.Какво да очакваме.Добре,че Джан напусна страната.

И аз мисля,че пуснатото преди дни от Джан е свързано с премахването на сериала.Мениджърите може би за узнали какво ще стане и му са съобщили да е известен!



От сценаристката Едже Йоренч

https://vk.com/canyamanfanklub?w=wall-199343470_499296
🆕🆕🆕🇹🇷
от Бирсен Алтунташ
✒Реакцията на известната сценаристка Едже Йоренч към Gain: Анулирах абонамента си за Gain...
📌Сериалът #ElTurco беше анулиран, защото главният актьор #CanYaman отговори с „Италия“ на въпроса „#Италия или Турция?“ в интервю, което даде в чужбина, и реакцията от света на изкуството нараства.
📌 Едже Йоренч каза: „Току-що анулирах абонамента си за Gain. Премахнаха сериала El Turco от платформата заради интервю с един от актьорите му. Това е голяма несправедливост към стотици местни и чуждестранни хора, които допринесоха за създаването на този сериал.“

Желая ви приятен петък!

















Добре, че си се родил 



Колко прекрасно! 

Сладур! 


Той нали снима сериал в момента (този с Демет), знаем натоварения график при снимане на дизи (по 26 часа на ден), кога намира време?










































Между другото, утре Ердоган ще се среща с италианската премиерка Джорджия Мелони в Рим.. Първо прочетох заглавията "Ердоган в Рим" и изтръпнах
помислих си, че отива да се моли на Джан, да се върне в Турция 



