🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти... *тема 17

  • 52 543
  • 741
# 405
Добро утро,момичета!



"Изчакай търпеливо изгрева! С всеки изгрев
 и с всяко утро се ражда и нещо хубаво."


Благодаря ви за споделеното! HugTwo Hearts
Ами аз не съм изненадана от случващото се в Т-я.Да премахнат ЕТ от Гайн.След изказването на Джан,направо им бръкна в политиката,която е в момента в страната.Има толкова арестувани студенти след демонстрациите.Отстраниха актьори от участия в сериали на ТРТ1 след изказванията им в пресата.Какво да очакваме.Добре,че Джан напусна страната. Hands V
И аз мисля,че пуснатото преди дни от Джан е свързано с премахването на сериала.Мениджърите може би за узнали какво ще стане и му са съобщили да е известен! Hands V





От сценаристката Едже Йоренч

https://vk.com/canyamanfanklub?w=wall-199343470_499296
🆕🆕🆕🇹🇷
от Бирсен Алтунташ
✒Реакцията на известната сценаристка Едже Йоренч към Gain: Анулирах абонамента си за Gain...
📌Сериалът #ElTurco беше анулиран, защото главният актьор #CanYaman отговори с „Италия“ на въпроса „#Италия или Турция?“ в интервю, което даде в чужбина, и реакцията от света на изкуството нараства.
📌 Едже Йоренч каза: „Току-що анулирах абонамента си за Gain. Премахнаха сериала El Turco от платформата заради интервю с един от актьорите му. Това е голяма несправедливост към стотици местни и чуждестранни хора, които допринесоха за създаването на този сериал.“


Желая ви приятен петък!

Виж целия пост
# 406
От Джан Яман България

Каква е истинската причина Gain да премахне El Turco от своята платформа?
Размисъл... относно премахването на El Turco от платформата Gain.
❗ОТРАЖЕНИЕ...
Наистина ли причината е фактът, че актьор (Джан Яман), който живее 5 години в Италия, е избрал отговор Италия на въпрос: Къде предпочиташ да си почиваш и да си свободен? Платформата Did rally Turkey и Gain искаше да покаже на света пълния оркестриран опит за потискане на избора на индивида къде живее, кого обича или какво прави (основни човешки права) или истината е много по-дълбока и по-дълбока и се крие в сценария на сериала El Turco.
За първи път се срещаме с неромантизирани преиначени исторически събития от османския период, разказани от турски сценаристи. Изправени сме пред истински събития, при които падането на Османската империя е предизвикано от провал в битката при Виена благодарение на предателството на един от техните собствени бивши еничари (войници, които не са нищо повече от пораснали, отвличат деца от предимно християнски семейства, които са били насилствено обърнати в исляма, малтретирани да се подчиняват и обучени да станат машини за убиване без съмнение, за да изпълняват заповедите на османските султани, върху които е изградена Османската империя и също така се срещаме с хора от Европа, които се страхуват и мразят турците, тъй като в онези времена турците са били известни като варвари, жестоки, безмилостни... които са убивали всеки неверник, до когото могат да се докопат среща с турски войник, който поставя човечеството над религията и съюзите с държавата или силите...
Така ,че това наистина ли е Джан Яман, който е бил малтретиран от турската телевизионна индустрия и мафията на списанията през последните 5 години, но който е избрал да бъде свободен в друга държава, да започне работа там или това не е нищо повече от крещящ опит да се потисне разказването на истински исторически събития от Османската империя... но които не устройват някои, подозирам, че това е истинската причина и затова някой с власт е принудил сериала да бъде свален от турската платформа... защото този сериал не изобразяват променената реалност, с която искат да нахранят хората... но вместо това казват истината...
 Can Yaman News International

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ел Турко и днес е 4-ти в световен мащаб

ТОП телевизионни предавания на Starz на 25 април 2025 г



В отделните държави

Виж целия пост
# 407
Късен привет и от мен! Revolving Hearts
Ели Hug Злати Hug и аз съм на същото мнение, че е свързано..  и Ели го разгада и дешифрира много добре! Умница ни е тя! Kissing Heart

Когато мислим, че целият този срам е достигнал границата си, виждаме, че е още по-лошо... Благодаря, че го донесе и преведе Джаки Hug вярвам, че истинското обяснение не е много далеч от тези размисли.. историческата истина заковава конкретни факти и отричането им не може да ги промени!
Скрит текст:
"Падането на Османската империя е предизвикано от провал
в битката при Виена, дължащо се на предателството на един от
техните бивши еничари (войници, които не са били нищо повече
от възрастни, отвлечени деца, предимно от християнски семейства,
които са били насилствено обърнати в исляма, малтретирани до
подчинение и обучени да се превърнат в машини за убиване безрезервно,
за да изпълняват заповедите на османските султани...)"


Но явно в Турция е забранено да се говори за това.. диктатура, която все още използва пропагандата като средство за масово разсейване и крие/изопачава* неудобните истини. Да не говорим за арменците......

Истинската причина обаче няма как да я знаем със сигурност (и едва ли някога ще я разберем), но съм абсолютно убедена, че историята с Джан и Италия, е претекст за маскиране на истината.
Мислех, че Ай Япъм ще коментира този въпрос, но изглежда няма да го направи.. и ние трябва да направим същото, да не му даваме повече публичност, защото вече знаем как са нещата в корумпираната им система.
Обаче всичко това, което се случи има и една положителна страна, прочетох безброй турски коментари, най-накрая турската общественост защитава Джан пред лицето на поредния подъл удар!

--------------------------------------------------------

Ах, очите ми кървят! Animal See No EvilGrin
Невероятно е на колко много мръсотия се основава корумпираната система на дизиленд.. индустрия на мафията!


ето, на който му се чете за мафията:
-> https://www.gazeteduvar.com.tr/gain-medyaya-uzanan-kara-para-agi … er-makale-1758178

-----------------------------------

Стори от Джан:
https://x.com/CanYamanNewsInt/status/1915850084488536133

"...Не се страхувайте да вървите срещу течението, ако искате да направите нещо добро..."



"Думите на папа Франциск към децата:
Чуйте едно нещо, не се страхувайте да вървите срещу течението,
ако искате да направите нещо добро, разбирате ли?
Отговорът на децата: Да!
Трябва ли да се страхувате и да не се движите срещу течението?
Отговорът на децата: Не!
Ах, добри стe..."


Джан не се страхува да върви срещу течението, дори папата би му казал "добър си“ Simple Smile

Скрит текст:
За съжаление, папа Франциск почина в понеделник (ден след Великден)
Вчера беше погребението.. Мир на душата му!

-----------------------------------------

Ще гледат Ел Турко и в Ирак!





Виж целия пост
# 408
Добро утро,момичета!



Заредете се положително със слънчеви мисли, чашка
 кафе и вярата , че предстои един прекрасен ден!
CoffeePurple Heart



Джаки,Грозде,благодаря ви за споделеното!

Грозде,
Скрит текст:
Днес е погребението на папата.



Вчера Илкер е имал РД.Да е жив и здрав!

🆕🆕🆕
IG история Гюлдем
✒Нека лицето ти винаги се усмихва, скъпи приятелю Hands Pray Добре, че си се родил Heart



Приятен релакс в събота!

Виж целия пост
# 409
Улуч Байрактар продължава.. и им дава ***** JoyHands Clap Колко прекрасно! Nature Boom

"Отбор Италия и ма*ната й на системата"



Улуч е наистина ядосан и с право!
Иначе този човек пуска по една-две публикации в годината, а сега няма спирачки.. разочарованието го прави емоционален, пуска, трие, пак пуска, пак трие.. не може да се контролира в яда си Grinning Сладур!
(тези последните 2 поста вече ги няма, стояха само няколко часа)
Скрит текст:

Даже си пуска публикациите скрийншотнати и в стори, за да може да ги надписва допълнително Joy
В поста се ядосва на заглавието в пресата "Сериалът "El Turco" с участието на Джан Яман е спрян". Надписал го е така: "Ако можеш да го свалиш, свали го" и в сторито допълва: "Ама не и от потока" Grinning има предвид, че ще продължава да се излъчва по света Simple Smile
Скрит текст:

Другите от екипа не реагират, само той.. вече ми е любимец! Аз го мислех за темерут,
а той бил много готин тип.. хиперактивен, емоционален, невъздържан особняк! GrinHeart Eyes

====================================

Ей го, пак пусна пост...Rolling Eyes Той нали снима сериал в момента (този с Демет), знаем натоварения график при снимане на дизи (по 26 часа на ден), кога намира време? Grinning
Слагам го, че току виж го изтрил Grinning






Хайде да пускат ЕТ по Макс (Макс купи БлуТв, затова са с най-голям дял)
Виж целия пост
# 410
Ел Турко, днес си върна 3-тото място в световен мащаб

Виж целия пост
# 411
Добро утро,момичета!



Благодаря ви за споделеното от вчера! Flowers HibiscusFlowers Cherry Blossom
Улуч Байрактар е известен режисьор.Гледала съм много сериали режисирани от него.Това са:''Двама завинаги/Менекше и Халил'' с Къванч и Седеф Авджъ; ''Езел'';' 'Край''; ''Карадайъ'';''Ичерде/Вътре''; ''Сблъсък''; ''Вавилон''.Последните са ''Ел Турко'' и ''Сънят на Ешреф''.

от посещението в Русия
✅Близо до хотела 19.03.2025
📍Москва, Риц Карлтън, 19.03.2025










Приятна неделя!

Виж целия пост
# 412
Привет и от мен! Yellow Heart

Джан сега го обвиняват в друго "предателство" и някои турски хейтъри в коментарите го обиждат с много обидната дума "католик" и вероизменник Close
Това дори няма да си правя труда да го коментирам.. но имам чувството, че Джан нарочно ги предизвиква Joy

Турските медии днес:
(Гайн в превод е "печалба")






В Италия от първия ден (8 април) до днес, не е мръднал от 1-во място! Trophy
(до колкото разбрах, Ел Турко ще е в каталога им до 28 или до 29 април)


Виж целия пост
# 413
Днес Ел Турко се изкачи до второто място в световен мащаб

ТОП телевизионни предавания на Starz на 27 април 2025 г



Starz TOP 10 в Обединените арабски емирства на 27 април 2025 г



В останалите държави

Виж целия пост
# 414
Ако искате дайте един глас за Ел турко в това гласуване. Към момента води само с 40% Grinning, другите резултати няма да коментирам...Joy

https://thebestpoll.com/the-best-turkish-tv-series-of-2025/?fbclid=IwY2xjawJ7RCJleHRuA2FlbQIxMQABHhnn-3ZMXlSwd7VHRtEpft2Rj3xigAbvHKSkqnOVtvkawAOPYdMkfP2EpDYO_aem_v_P4M8aCgO3x5SZ9looiCg
Виж целия пост
# 415
Ели, готово! Дадох гласа си, но не за Ел Турко, а за една от турските сапунки Joy



ИГ публикация от Гюл Онат (екранна майка на Джан в "Hangimiz Sevmedik"):
И нашето мило момче й сложи Heart в коментар..
жената е наясно със ЗАВИСТТА Mask




Тази сладка жена 🤍 винаги го подкрепя с топли думи в ИГ си
и го защитава в разни предавания по телевизията..



Скрит текст:
Виж целия пост
# 416
Добро утро,момичета!



Благодаря ви за всичко споделено! Flowers RoseFlowers TulipFlowers Rose







Приятен ден и слънчева нова седмица!

Виж целия пост
# 417
От ИГ на Джан

🌴🐅 Готови ли сте за пътешествие зад кулисите на Сандокан? ⚔️

Международната поредица от събития, която скоро ще се появи в Rai1, оживя на някои необикновени места, пресъздавайки емоционална и завладяваща атмосфера:

📍 Backlot на Ламеция Терме – В сърцето на калабрийската индустриална зона, английската колония Лабуан е изцяло възстановена.

🌿 Саравакската джунгла – паркът Селвота в Рим, със своята растителност, се превърна в идеалния фон за сцените, развиващи се в малайзийската тропическа гора.

🚢 Teatro 7, Formello – Тук създадохме футуристична завладяваща технология: LED стена от около 300 m2, която обгръща кралския кораб на лорд Брук на 360°. Не единственият кораб, три бяха построени, за да заснемат някои от най-емблематичните сцени. Системата, резултат от 6 месеца планиране, се състои от 1152 LED панела и се поддържа от 8000 kg конструкция.

Очаквахте ли толкова грандиозен комплект? Продължавайте да ни следвате, за да откриете други любопитни неща!

📽️ Забавен факт: Backlot е зона, посветена на изграждането на декори на открито, за пресъздаване на кинематографични настройки с максимален реализъм.


 
Виж целия пост
# 418
Злати Gift Heart
Джаки, благодаря за Джановия пост и готините гифки Heart Eyes

Джан започна седмицата, като ни изпрати съобщение, че Сандокан идва! Nature Boom

Sandokan - The Tiger of Malaysia Nature Fire


Линк към видеото от поста на Джан (с яката музика) -> https://www.instagram.com/p/DI_EAckN86Z/ 🥁Notes

и коментар от Фримантъл - огньове...Wink


-------------------------------------------------------------




Време е промоцията на Сандокан да започне!
И феновете вместо да се радват, вижте какви въпроси си задават People EyesGrinning



Турските медии са ясни, но "чувствителната общественост" не знам как ще преглътне и този "предателски ход" на Джан Laughing Между другото, утре Ердоган ще се среща с италианската премиерка Джорджия Мелони в Рим.. Първо прочетох заглавията "Ердоган в Рим" и изтръпнах Flushed помислих си, че отива да се моли на Джан, да се върне в Турция SobJoy
Скрит текст:


-----------------------------------------------------------------------




Виж целия пост
# 419
Аа Ердо ще се моли на Джорджия да държи Джан в Италия, да не развращава комшиите и да подбива политиката му Grinning то мани майтапа...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия