🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти... *тема 17

  • 52 540
  • 741
# 630
Аз миналата година бях в Рим, но Джан беше в Калабрия долу снимаха Сандокан, но пък специално водих баща ми в ресторант, в който Джан се беше тагнал веднъж. Накрая като си плащах сметката казах на момчето Поздрави на Джан Яман от България 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 631
Накрая като си плащах сметката казах на момчето Поздрави на Джан Яман от България 🤣🤣🤣
JoyJoyJoy


Това е хотела, в който лелите се бяха отбелязали. Изглежда и Джан е отседнал там, с неговата така наречена "приятелка" Simple Smile Правят си купон на терасата или на покрива Grinning
-> https://x.com/silbigg/status/1938097347117932878

Току що прочетох в ТТ (при хейтърите), че Джан си е развалил стила, че преди бил "елегантен и бляскав", а сега е като всеки втори "обикновен" Grinning

Прави са, преди като търсих "изтънчен турчин" в Гугъл
и снимката му се появяваше веднага...Joy
(за мен Джан винаги е готин и различен)
Виж целия пост
# 632
Ох, много го харесвам, обаче тая му изгора много ми е екстремна с тия снимки... Верно чантата маркова, ама не се носи между краката...
Виж целия пост
# 633
Ох, много го харесвам, обаче тая му изгора много ми е екстремна с тия снимки... Верно чантата маркова, ама не се носи между краката...
Виж ся, нищо не разбираш....нова мода! Joy Joy Joy
Продуктово позициониране! Sunglasses
Виж целия пост
# 634
Ох, много го харесвам, обаче тая му изгора много ми е екстремна с тия снимки... Верно чантата маркова, ама не се носи между краката...
Виж ся, нищо не разбираш....нова мода! Joy Joy Joy
Продуктово позициониране! Sunglasses

Права си, вероятно е така Joy Joy Joy Ама позиционирането ми вади очите някак Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 635
Ох, много го харесвам, обаче тая му изгора много ми е екстремна с тия снимки... Верно чантата маркова, ама не се носи между краката...
Виж ся, нищо не разбираш....нова мода! Joy Joy Joy
Продуктово позициониране! Sunglasses
Права си, вероятно е така Joy Joy Joy Ама позиционирането ми вади очите някак Joy Joy Joy
Момичета, много ви се радвам, че можете да се шегувате и смеете по този въпрос JoyHead Band

Може да видите, че още сутринта след тежка нощ съм си редактирала поста, за да сложа въпросните снимки в скрит текст...
А ако се чудите защо изобщо съм ги качила, ами за да не ги пльосне някой в голям размер, сложих колаж дето са по-малки, за да не се вижда тази чанта много, много.SobJoy
Виж целия пост
# 636
Е кво й е на чантата....маркова на Долчетата! Stuck Out Tongue Winking Eye
С цел е там, опасявали са се, че няма да я забележат.
Аз си признавам, че ако чантата не беше там, нямаше да й обърна внимание. Joy
Виж целия пост
# 637
Хайде, сменям темата! Да преминем в работен режим Wink

Това звучи супер оптимистично!!




(откъс от статията)
„Красиво предизвикателство. През толкова много години, от 2007 г. насам,
от Сант'Агостино до различните жанрове, това е, което ме е очаровало най-много.“
обясни Прециози, който не скри и призна, че е достигнал „върха на кариерата си.“

„Това, без да омаловажавам предишните сериали, които съм правил,
е най-модерното, красивото и завладяващо нещо, което съм правил през целия си живот.“

Актьорът отправи и провокация към публиката, която беше впечатлена от качеството
на първите кадри от новия сериал: „Сандокан не е като Елиза ди Ривомброза.“
https://www.libero.it/magazine/news/alessandro-preziosi-sandokan … rai-perche-163993

Сега стоя и си размишлявам Nerd след като актьор от ранга на Прециози, е достигнал "върха на кариерата си" със Сандокан, чудя се какво ли е достигнал Джан? Thinking
Виж целия пост
# 638
Грозденце, ми кво да ти кажа, луди-млади, да се закачат, ама язък за чантата LaughingLaughingLaughing То няма как да не се посмее човек с това
Виж целия пост
# 639
Само вижте, държанието му вътре, прилича ли на лудият Джан отвън?
Постановки....
https://x.com/danielaavantag6/status/1938203316049400309
Виж целия пост
# 640
Поредният маркетингов трик, ако питаш мен...

Това не било снимка. Това било отговор Joy
Така мислят по-голямата част от феновете:
Скрит текст:


Избират кои снимки да публикуват днес 😁
Виж целия пост
# 641
Този филм сме го гледали.
Луд човек!
Виж целия пост
# 642
Нова снимка Sunglasses
Без Сара! Може вече да му е омръзнала Joy
Виж целия пост
# 643
Нова снимка Sunglasses
Без Сара! Може вече да му е омръзнала Joy

Ееее, ти пък Грозде, много бързаш!
Лелите са го откъснали от девойката, да му набиват канчето!
Майтапа на страна, ама Джан е много готин!
Виж целия пост
# 644
Страшен сладур е Simple Smile
Кичури ли си е правил?!
Още в птичката си го мислех, но пък в другите филми няма.. 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия