🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #3: понеделник и вторник, 20:00

  • 109 565
  • 2 022
# 1 515
Данка вкара в главата на Мартинчо нови размисли. Защо не даде да я целуне, дали има някой,  който я чака отвън и е дошла да си промотира книгите. Тя пък като ощипана госпожица чак след сватбата ще го целуне, още малко и ще излезе, че е девственица.


Първо иска да спечели, после след предаването да провери наличността в банковите му сметки и чак тогава. Да не се окаже, че се е дала за едното нищо Joy
Виж целия пост
# 1 516
Ох, пуснах си да слушам разсъжденията на Мая в Надкаст и ми е лошо...Expressionless
Виж целия пост
# 1 517
Тези мини срещи на коктейлите ми се струват абсолютно безсмислени. Изглежда като че ергените нямат търпение да се отърват по-бързо от дамата, с която са. Нито си казват нещо съществено или интересно, нито имат време да се поопознаят малко от малко. "Как си? Как се чувстваш? Искаш ли да се връщаме при останалите?" Все едно са инструктирани повече от 3 минути да не се заприказват с някоя дама.
В предните сезони нямаше такова бързо връщане. Най-често ергенът търпеше всякакви излияния, докато не дойдеше някоя да ги прекъсне. Тук понеже никоя не прекъсва срещите и не дава зор двойката да се връща при останалите, е още по-подчертано очевАдно това нежелание за интеракция.
И двамата създават усещането, че изобщо не държат да опознаят момичетата и им е по-лежерно и приятно в общата компания.

Ужасно дразнещи са тези срещи. Имам чувството, че като седнат, оператора вади хронометър, засича им времето и, като свърши, премигва с фенерче, за да им сигнализира да тръгват. И момъка, като види сигнала, по средата на разговора включва "Искаш ли да се върнем при другите?". И тръгват. Все едно са на някакво състезание и имат точно определено време за действие.
Виж целия пост
# 1 518
Ох, пуснах си да слушам разсъжденията на Мая в Надкаст и ми е лошо...Expressionless
Не съм я гледала в другото реалити, но с Тартюф ме разстреля с тъпота.
Виж целия пост
# 1 519
Аз съм много по-близо до възрастта на Мартин, даже съм малко по-голяма.
Виктор е по-близо до възрастта на децата ми.
Нямам абсолютно никакви влечения към млади мъже... Но, Виктор е много по за предпочитане от мен, отколкото Мартин.
Мартин не бих го допуснала до дъщерите ми и на тридесет километра араунд, не бих го взела и за себе си.
Колкото и неориентиран, непораснал, спорно сексуално ориентиран да е, ще предпочета Виктор.

А дъщерите кво? Да разбираме, че ще се мръщиш малко на ярешкото ама квото такоа, само да не е дъртия козел 🤣😂🤣😂
Да, да кажем, така бих предпочела. По двата параграфа. Не заради възрастта, а заради характерите на двамата. Ако трябва да избирам между двата персонажа.
Виж целия пост
# 1 520
Тя е изгубената сестра близначка на Даниела. Скъса се да й лъже задника. Grinning
Виж целия пост
# 1 521
Груповите закуски са добра идея, да.

Аз продължавам да твърдя, че разни психологически игри за момите като онази с анонимните въпроси от С2 биха раздвижили сюжета. Спортни игри — твърдо не.
Виж целия пост
# 1 522
На някой/я направи ли му/ѝ впечатление как Данчето отряза Марто, когато той каза, че обича да си лежи на дивана? Не важи варианта да е просто богат, пенсионер и да има свободно време. Само тя има право да е пълен търтей и да трупа "женска енергия". Мъжо трябва да бачка постоянно. 🤣😂🤣😂🤣😂
Виж целия пост
# 1 523
Гледам Надкаст, по принцип харесвам Мая, ама ме уби с тъпото си изказване “Мартина, Мартин и Даниела имат едно тънко софийско чувство за хумор, хора в определени среди го разбирам, а повечето не го, като гледам коментарите”. Да бе, Мая, ние в кръчма и дискотека не сме стъпвали, за да схванем този фин английски хумор.
Виж целия пост
# 1 524
На някой/я направи ли му/ѝ впечатление как Данчето отряза Марто, когато той каза, че обича да си лежи на дивана? Не важи варианта да е просто богат, пенсионер и да има свободно време. Само тя има право да е пълен търтей и да трупа "женска енергия". Мъжо трябва да бачка постоянно. 🤣😂🤣😂🤣😂
Не го е отрязала. Промъкна се в мисълта й, че той е същият търтей като нея и това не й хареса, предполагам.
Виж целия пост
# 1 525
Тази Мая е толкова проста, същата като Даниела...Да пращал мъжът жена си на почивки сама, малко да си почине от него, пък тя да се връщала заредена и да го мотивирала да изкарва повече пари Joy Нимоа..
На мен как след близо 10 години с мъжа ми и един път не ми е минавало през ума да "си почивам" от него Joy
Виж целия пост
# 1 526
На някой/я направи ли му/ѝ впечатление как Данчето отряза Марто, когато той каза, че обича да си лежи на дивана? Не важи варианта да е просто богат, пенсионер и да има свободно време. Само тя има право да е пълен търтей и да трупа "женска енергия". Мъжо трябва да бачка постоянно. 🤣😂🤣😂🤣😂
Не го е отрязала. Промъкна се в мисълта й, че той е същият търтей като нея и това не й хареса, предполагам.

И категорично му каза, че НЕ МОЖЕ. Ако това не е отрязване, кво е? Тя не го извъртя по никакъв начин, директно каза НЕ СТАА!! 😂😂
Виж целия пост
# 1 527
Еех а едно време какви пейка-срещи имаше… Александра рИвеше, Капитонова я клеветеше и между другото си просеше Ролекс, Елена си качваше краката да рекламира обувки, Ирина заплашваше Генчо, че го ще изяде, Валерия му се караше, Айлин бе държана заложник 2-3 часа на разпит, една друга подслушваше някакви драми от храста и беше обезрозена, Теа цели вариететни етюди разиграваше…
Точно! Ергените търпяха безропотно всякакви извращения и никой не посмя нито веднъж да подкани която и да е да се връщат при другите. Сега като се замисля, страшни страдалци бяха в сравнение с тези. Joy Сегашните са като на почивка с неприятна компания, която не възнамеряват да търпят.
Виж целия пост
# 1 528
Гледам Надкаст, по принцип харесвам Мая, ама ме уби с тъпото си изказване “Мартина, Мартин и Даниела имат едно тънко софийско чувство за хумор, хора в определени среди го разбирам, а повечето не го, като гледам коментарите”. Да бе, Мая, ние в кръчма и дискотека не сме стъпвали, за да схванем този фин английски хумор.
Кой, кой имал СОФИЙСКО чувство за хумор?! Trollface
Виж целия пост
# 1 529
Тартюф, софийско чувство за хумор, слеш... Тая е само за Ергенът.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия