Хистеректомия. Въпроси, отговори, коментари.Тема-10

  • 29 144
  • 443
# 435
Привет, момичета!От понеделник започвам лъчетерапия, 25 процедури.Казаха ми за диета без газообразуващи, но не запомних всичко.Може ли някоя дама,  минала по този път, ако иска и на лични, да ми напише какво точно да не ям и пия!
Виж целия пост
# 436
Всичко си ядях и пиех и проблеми нямах и другите около мен. Проблема е, ако те изгорят.
Виж целия пост
# 437
Привет, момичета!От понеделник започвам лъчетерапия, 25 процедури.Казаха ми за диета без газообразуващи, но не запомних всичко.Може ли някоя дама,  минала по този път, ако иска и на лични, да ми напише какво точно да не ям и пия!

Здравейте! Миналата година и аз бях на лъчетерапия по това време. Спомням си, че под всякаква форма бяха забранени череши и сливи / от другите плодове може по малко и обелени/. Всички храни, богати на фибри - също, лук, чесън. Много бях доволна, че с чиста съвест ям милинка например Simple Smile.
Виж целия пост
# 438
Помня, че всеки ден на прибиране от лъчето си взимах кроасан с масло и айрян. Това ми се ядеше. Краставицата също се оказа газообразуваща, аз не знаех, поне семките трябва да се махат. Пиех Еспумизан и пробиотик. Редно е да няма въздух в червата при облъчването.
Виж целия пост
# 439
Благодаря Ви! Докторите ми казаха общо взето ориз, картофи, леки меса, супи, банани можело и всякакви зеленчуци, но само варени или печени. Ябълки да не са с корите. И едно кафе на ден, ако са ок червата. Също пия пробиотик и дегазин.
Виж целия пост
# 440
Здравейте!Днес е 4 ти ден от операцията ми,отворена с премахване на матка и яйчници.Имам ужасни болки в червата и пикочния мехур,не толкова в разреза Някой чувствал ли се е така?
Виж целия пост
# 441
Нормално,  около 2 седмици леки храни, супи. Може да имате цистит,  често срещан след катетър. Пуснете урина и при нужда лечение.
Виж целия пост
# 442
Не яжте газообразуващи, червата им трябва бая време да се наместят.Пийте много вода, не газирани напитки.
Виж целия пост
# 443
Здравейте!Днес е 4 ти ден от операцията ми,отворена с премахване на матка и яйчници.Имам ужасни болки в червата и пикочния мехур,не толкова в разреза Някой чувствал ли се е така?
Да, случи ми се при същата интервенция. След първия извънболничен преглед ми казаха, че "всичко е минало като по учебник", а след 2 дни имах толкова силни и прерязващи болки, че отидох в болницата и се оказа зистит, както предполагах, а после и от първия преглед се установи ешерихия коли- айде втори антибиотик ..
Отначалото тръгна на зле и това е то ...
Но за 4 ден силните болки са нормални.
Как се чувствате сега?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия