Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 83

  • 57 300
  • 740
# 225
Никакви ги нямаше СейФер, обаче в ютуб най-отпред! Идиоти!
Виж целия пост
# 226
За момент реших, че е последен епизод, докато не дадоха психото и смс-а. Кязъм беше най-забавен, сцените в затвора протяжни, можеше да бъдат по-кратки. Сейфер пак ги няма, дори не се прегърнаха в стаята си. Суната пак на предна линия и накрая и фраг нямаше. Това е,  проект, който върви по инерция и вече спира за съжаление. Но накрая боНбата ще я пуснат, няма да се размине, тя новата главна гледа да ни я напомни всеки епизод…
Виж целия пост
# 227
Така, понеже обещах Simple Smile Признавам си сбърках за сцената с масата. Истинска е,не е нечий сън или мечта.
Сега се замислям нещо - ами,ако държанието на Афрам и дистанцията им е умишлена? Представете си да сте си щастливи в личния живот обаче трябва да изиграете такава помия каквато пишат за отношенията на Сейфер. Трябва от някъде да излезе тази емоция,за да я изиграят. И си мисля, че затова така странят един от друг,за да изиграят тези отношения. Вижте в началото малкото страстни и любовни сцени как ги играеха Афрам без проблем, а сега колко е тегаво. Да свършва вече,че да разберем истината - заедно ли са Афрам и ще има ли сватба Simple Smile
Виж целия пост
# 228
https://www.instagram.com/reel/DGocFMso28X/?igsh=MWVlejIycWh1bW1udQ==

Това беше най-красивото в епизода..но само то не стига..
Виж целия пост
# 229
Колко хладни бяха в стаята си. Той даже и една прегръдка не направи на Сейран. Тя на леглото, той отстрани я наблюдава.
В следващия епизод ще видим колко искри ще хвърчат срещу Сейран. Тогава ще има емоции на макс.
Виж целия пост
# 230
https://www.instagram.com/stories/mertramazandemir/3578455026909 … rdjhsc3o2Yjdqbg==

Добро утро :Coffee
Една ранобудна Лиз.
Виж целия пост
# 231
Добро утро!

Виж целия пост
# 232
Добро утро, искам да попитам някой разбра ли, Сейран открадна ли дизайна на Халис и го представи за свой, защото спорехме с едно момиче и тя казва че е разбрала от превода че е откраднала дизайна и го е представила за свой
Виж целия пост
# 233
Добро утро и аз да попитам,с какви очи Абидин седна на масата с Корханите след всичко..
Какво стана?
Докато не прочета тук в групата,че епизода а е бил хубав с повече Сейфер,епизоди няма да гледам..
Цели 3 епизода не съм гледала,няма я тръпката вече да чакам да дойде превода събота и нетърпението ми да го гледам...
Виж целия пост
# 234
Добро утро Kissing Heart



Дизайнът си е на Сейран. Вдъхнови се от легендата, написана в тетрадката на Халис. Но спокойно, сигурно и в това ще я обвинят Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 235
Добро утро Kissing Heart



Дизайнът си е на Сейран. Вдъхнови се от легендата, написана в тетрадката на Халис. Но спокойно, сигурно и в това ще я обвинят Stuck Out Tongue Winking Eye

Благодаря, защото някои казват че тя го е откраднала и представила за свой
Виж целия пост
# 236
Таби таби, джанъм Grinning

Не знам за вас, но аз сякаш гледам друг сериал. И то бая посредствен Grin

Виж целия пост
# 237
Добро утро! Честита Баба Марта, момичета! 🧿🍀❤️! Живи, здрави, румени, засмени!
Честит месец Рамадан!

Язък за усилията на целия екип... Какво гледаме по ягодите 🤦‍♀️🤦‍♀️😳😳🤕🤕
Виж целия пост
# 238
Честито Баба Марта, момичета!❤️ Бъдете здрави и усмихнати - вие и любимите ви хора. Надявам се да виждаме усмихнати и Афи и Мерт, защото за съжаление не вярвам нашия сериал вече да ни даде повод да се зарадваме.
П.с. А Лиз освен чаровница е и голяма късметлийка.😍🧿
Виж целия пост
# 239
Добро утро! 🫶
Рейтингът!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия