Сливен 6 - Пролет е, Великден идва

  • 16 843
  • 294
# 255
Охоо имаме си рожденничка,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДИДКА
Пожелавам ти просто да продължиш да бъдеш себе си,чаровна и обичана!
Желая ти около теб да има много усмивки, но най-хубавите да са в очите ти! Hug

Виж целия пост
# 256
Дидка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Бъди жива и здрава и много обичана жена и майка! Бъди все така чаровна и усмихната!

Виж целия пост
# 257
                                      Happy Birthday, Дидка!



                                                                                                        newsm59
Виж целия пост
# 258
Момичета, много благодаря

Бъдете вие и вашите семейства здрави, обичани и щастливи завинаги Hug  bouquet
Виж целия пост
# 259
Катя честит ти рожденик, да е жив и здрав, да расте палав и щастлив,и късмета никога да не го напуска

 bdbaloni  party006  party006  party006 bdbaloni
Виж целия пост
# 260
Здравейте, момичета!
На нас забравили да ни пуснат Интернета за този месец, че досега се разправях.

Кате, честит рожден ден на Пламен!
Да е здрав и много усмихнат и весел! Да израстне голям юнак и да ви е радост и отмора!


Виж целия пост
# 261
Честит рожден ден на Пламето nbirthday newsm67  Gift  ura Tada  costumed034  Party Time nbirthday

Безгрижно детство, изълнено с щастливи и радостни моменти му пожелавам Hug

Кате, весел празник  bouquet
Виж целия пост
# 262
Честит рожден ден на юнака!!!Много усмивки и слънце в сърцето!
Виж целия пост
# 263

 newsm59 newsm59  party023  ura
ЧРД на Пламчо!!!
Нека винаги е усмихнат и щастлив!
Весело детство!!!
 Hug  bouquet Hug
Виж целия пост
# 264
Лек ден момичета - аз отивам да си купувам червени обувки - ако някой знае къде има хубави - да свирка Party
Виж целия пост
# 265
Момичета вижте какво се получи със салфетките-
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=2563842
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=2563836
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=2563780
Ето го и дървото-
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=2563778

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЛАМЕН!!!
Виж целия пост
# 266
Ваня, много красиво е всичко
Виж целия пост
# 267
Ваня браво, много добре си се справила и дървото е станало чудно, най-вече защото си е твоя изработка Peace
Виж целия пост
# 268
Честит рожден ден на Пламен!Много весели игри и хубави подаръци!


Честито и на Дидката на патерици!Много щастие, късмет и незабравими мигове с нейните двама палавници!

Ваня, големи красоти си сътворила!Браво, майстор си!  bouquet
Благодаря за пожеланията за Цветница(  и по конкретно на Маги  bouquet), че нали си имах и аз цветенце!
Виж целия пост
# 269
Не съм влизала от два дни и колко много рожденици имало. ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ВИНАГИ УСМИХНАТИ!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз чета за изпити а съм и малко болна.
Страхотни неща правите браво на вас. Дано децата ви се радват на тя и да ги правят с вас. Чао от мен и от мойте мъже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия